Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598838 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 21, 2009, 03:52:11 ös
Yanıtla #300
  • Aktif Uye

Enteresan.. Demek boyle insanlar da var :)

Temmuz 21, 2009, 06:27:38 ös
Yanıtla #301

Alıntı
Yüksek derecedeki Masonlar, belirli zamanlarda kendi aralarindan kurban veriyorlar, bu kurban, bir torbadan cekiliyor yani tombala kime cikarsa....

Kardeşim kurbanı kendi aramızda veriyoruz alan razı satan razı sana ne! Hem o kurban edilen kişiye cennet kesin.Herkese nasip olmaz böyle şans. Alaa allaaaaaaaaa..

Omnia mors aequat

Temmuz 21, 2009, 06:34:11 ös
Yanıtla #302
  • Ziyaretçi

Dünyanın en tehlikeli silahı cehalettir.Bir insan nasıl böyle bişey yazabilir anlamak mümkün değil.Ne yalan söyleyeyim bunları formumuza Sayın Mason eklemese hayatta inanmam.
Yineliyorum,gerçekten moreli bozuk olan kardeşlerime forumumuzun bu bölümüne girip dikkatlice okumalarını tavsiye ederim.Mutlaka yüzünüzde tebessümler oluşacaktır.

Temmuz 21, 2009, 10:28:48 ös
Yanıtla #303
  • Ziyaretçi

Sn Mystic in cevabı daha gülümseticiydi. :) Gerçekten  cehaletin son noktası bu..Eminim bu arkadaş Sn.Mystic in cevabının ardından "ölenler cennete gidiyor" diye mason olmaya da karar vererir... :)

Temmuz 22, 2009, 01:05:28 öö
Yanıtla #304
  • Orta Dereceli Uye
  • **

:)) Değerli Üyeler,

Ne yapalım , demek ki bu camianın parçası olmayı kabul eden , bu gibi riskleri de almalı değil mi ?:) Bu tombala olayı(!) benim tanıdığım bir masona isabet etmez umarım, çok kıymetli insanlar , kolay da yetişmiyor , e ama baştan onlar  da iyi düşünselermiş değil mi ya ?! :))

Bence bu son örnek,Masonlar.org'a Gelen Emailler 'in içinde en orijinal olanlardan bir tanesi. Aslında naçizane fikrimce bu ve benzeri örnekler üniversitelerin sosyoloji iletişim ve  psikoloji bölümlerince incelense örneğin "Küresel Çağda Türk İnsanı'nın Psikolojik Açmazları" /"Türk Sosyolojisi'nde Çağcıl Arazlar"(!) gibi çeşitli kolokyumlarda bilimadamları insanımızın bu sıkıntılarına çözüm önerileri getirebilirler diye düşünüyorum..(!?!)

Gece gece bu örnek mail cidden çok iyi gitti .:)
Ne diyeyim , halk tabiri ile, "Allah insanlarımızı ıslah etsin." diyor ve bir süre daha koyu kahve eşliğinde gülmeye devam etmek istiyorum. :)

Saygı ve sevgilerimle
Quality has no fear of time ..

Temmuz 26, 2009, 12:57:49 öö
Yanıtla #305
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Hello, My name is Khalid.I want Mason.I know masonik.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 26, 2009, 01:21:22 öö
Yanıtla #306
  • Ziyaretçi

Ağustos 02, 2009, 12:55:00 ös
Yanıtla #307
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : H.... O....
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 20 bu yıl üniversteye gireceğim
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     :
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : ilk önce masonluk kurumunu duydum sonra masonluk hakknda iyi bir araştırma yaptım ve bir mason olmaya karar verdim ve masonlar. org u buldum
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : fazla internete girmem girdiğim zaman sabateyistleri miti ve genelkurmay sitelerini ziyaret ederim
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : mason olabilmek için
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : bu kurum gibi kurum başka yok
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : başvurum kabul adilinceye dek tekrar tekrar baş vururum
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Cevaplar oz irademle verdigim gercek cevaplardir.     : Evet
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : www.kostantinepol_@..........
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 02, 2009, 01:22:10 ös
Yanıtla #308
  • Aktif Uye

muthis uçgen sabetaistler- mit- genelkurmay :D

Ağustos 07, 2009, 01:51:11 ös
Yanıtla #309
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Gercek Isminiz ve Soyadiniz     : killed lord
Yasiniz ve Tahsiliniz     : 13
Buraya bir uye tarafindan tavsiye edildiyseniz uyenin ismi nedir?     :
Masonlar.org u nereden buldunuz?     : buldum iste
Internetteki zamaninizi genelliklehangi sitede (sitelerde) geciriyorsunuz?     : boşver
Neden Masonlar.org forumuna uye olmak istiyorsunuz?     : öylesine
Masonluk ve Masonlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?     : içime kapanık biriyim
Basvurunuz kabul edilmedigi takdirde tepkiniz ne olur?     : hiç üye olmanın yolunu bulurum
Masonlar.org uzerinden hickimseye Mason olmasi konusunda kisisel yardimda bulunulmayacaginin bilincindeyim.     : Kabul Ediyorum
Cevaplar oz irademle verdigim gercek cevaplardir.     : Evet
Davetiyenin gonderilecegi email adresi     : ataberkbaba@.....

IP:78.182.173.108