Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598805 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 06, 2015, 10:53:14 öö
Yanıtla #720
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Ben okumaya üşendim adam yazmaya üşenmemiş.
« Son Düzenleme: Nisan 06, 2015, 11:33:34 öö Gönderen: Risus »
Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Nisan 06, 2015, 12:21:49 ös
Yanıtla #721
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Sayın MASON yanlış yapmış.

Bunu Forum'un Mizah bölümünde yayınlamalıydı.
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.

Nisan 06, 2015, 12:25:58 ös
Yanıtla #722
  • Orta Dereceli Uye
  • **

[emoji1] söylediklerine kendini inandırmış gözükmüyor mu ? Özellikle son satırları beni benden aldı içerledim doğrusu.
Saygılarımla.

Nisan 06, 2015, 02:54:45 ös
Yanıtla #723
  • Aktif Uye

Mail sahbine gecmis olsun.

Saygılarımla
Adequatio intellectus et rei

Nisan 20, 2015, 09:49:35 öö
Yanıtla #724
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kimden: F**** K***<*****@outlook.com>
Konu: Masonluk

İleti Gövdesi:
2018'i bekleyin. Hepinizin sonu benim elimde. Ve 2018'den sonra sayınız azalacak, sistemleriniz çökecek. Hepinizin sonu benim elimde. 2018'den sonra hizmetinde bulunduğunuz şeytani plan yok olacak. Masonlar, kabbalistler,illuminati üyeleri,tapınakçılar,bohem korusu üyeleri,bilderberg,rockfeller ve daha birçok piçiniz ölecektir ve ölmeden önce tüm sistemleriniz çökecektir.2018'i bekleyin. Benim söyleyeceklerim bu kadar. Eğer gücünüz yetiyorsa beni bulun ve öldürün. Ama beni 2018'e kadar öldüremezseniz, ben sizin sonunuzu getireceğim. Baphomet ve lusiferin de sonu benim elimde. Aşağılık adamlar..

74Holding...
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 20, 2015, 09:51:30 öö
Yanıtla #725
  • Uzman Uye
    • Masonluk ve Masonlar

Kimden: F**** K***<*****@outlook.com>
Konu: Masonluk

İleti Gövdesi:
2018'i bekleyin. Hepinizin sonu benim elimde. Ve 2018'den sonra sayınız azalacak, sistemleriniz çökecek. Hepinizin sonu benim elimde. 2018'den sonra hizmetinde bulunduğunuz şeytani plan yok olacak. Masonlar, kabbalistler,illuminati üyeleri,tapınakçılar,bohem korusu üyeleri,bilderberg,rockfeller ve daha birçok piçiniz ölecektir ve ölmeden önce tüm sistemleriniz çökecektir.2018'i bekleyin. Benim söyleyeceklerim bu kadar. Eğer gücünüz yetiyorsa beni bulun ve öldürün. Ama beni 2018'e kadar öldüremezseniz, ben sizin sonunuzu getireceğim. Baphomet ve lusiferin de sonu benim elimde. Aşağılık adamlar..

74Holding...

Gnothi Seauton

Yaşamak, kendini adam etmektir. Zeka ve bilgiyi kullanarak, etinden, kemiğinden kendi heykelini yapmaktır. - Goethe

Nisan 29, 2015, 02:58:34 ös
Yanıtla #726
  • Orta Dereceli Uye
  • **

"sheyin-chalishayim-yashayan" sırf bunları görünce bile acı acı gülmemek elde değil.

Bu şekilde yazarak neyi amaçlıyorlar ya da akıllarından ne geçiyor merak ediyorum.
İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil prensipleri ve inançlarıdır.   A. Einstein

Mayıs 07, 2015, 12:22:21 ös
Yanıtla #727
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Carasu Kocero

gunesin bile dogus ve batis saatleri var cevabinizda boyle olsun lakin hayat kisa aystan dilim ama onun altindaki insanlardan hic dilim bin yilda yapamadiginizi bir senede yapabilirim yapamasamda hic olmasa sonucdan bir adim geride olur anladiniz dime noktalama isaretlerine gelince ben kimya dersinde fizik , fizik dersinde de matamatik , matamatik dersinde de resim cizen bir insanim bana yol gostermeyin sadece yapmam gereken seyi soyleyin hizlandirmak benim işim :)
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mayıs 07, 2015, 04:51:59 ös
Yanıtla #728
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • Burada Olabilir ?

Neyi hızlandıracak acaba, Masonluk kanatlandırır diye bir sloganmı var anlayamadım bu koçeroyu :)
Benim Ülkem Dünyadır,
Tüm İnsanlar Benim Kardeşimdir,
İyiyi ve Doğruyu Yapmak Benim Dinimdir.

Kadim Her Daim Buradadır.!

www.Masonlar.org

Mayıs 12, 2015, 01:47:34 ös
Yanıtla #729
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Kimden: b*** a**** <b******@hotmail.com>
Konu: mason olmak istiyorum

İleti Gövdesi:
ben mason olmak istiyim iki defa hacca gettim bütün sureleri ezbere biliyim beni alırsanız almış olursunuz