Mason ve Masonluk Nedir? > Masonlarin Eşleri (Hemşireler)
Türbanlı Eşi Olan Mason Var mı?
(1/26) > >>
Asli:
Bunun cevabını hep merak etmişimdir.Yada bir Mason un eşi Türban takmak isterse nasıl bir tepki görür?Ve asıl önemlisi Türbanlı eşi çocuklarını İmam Hatip te okutmak isterse bu isteği olumlu karşılanır mı?

Umarım bu sorularıma açık ve net cevaplar alabilirim.

Saygılarımla
MASON:
Sayin Asli,

Masonluk kisinin dini inancina ve dini inancini yasama sekline saygi duyar. Bu konularda kurallar yada yaptirimlarin olmasi soz konusu degildir. Kisisel olarak tanidigim esi turban takan Kardesim yok. Ancak boyle bir durumda eminimki butun Masonlar tarafindan saygi gorur ve diger Hemsirelerimize nasil davraniliyorsa kendisinede ayni sekilde davranilir.

Bir Mason cocuklarini Imam Hatip okullari dahil her okula verebilir. Bu kisinin kendi tercihidir.

Saygilarimla
Asli:
Cevabınız beni gerçekten şaşırttı.Çok teşekkür ederim.Bu durumda ileride bir Mason ile evlenmem ne benim nede evleneceğim kişi açışından bir sorun yaratmayacaktır.Gerçekten hayranlık duyulacak bir bakış açısı.
Mozart:
Yazdım yazdım sildim,en iyisi sembol; :o

--- Alıntı yapılan: Asli - Mart 11, 2008, 06:36:29 ös ---Bu durumda ileride bir Mason ile evlenmem ne benim nede evleneceğim kişi açışından bir sorun yaratmayacaktır.
--- Alıntı sonu ---
TRca:

--- Alıntı yapılan: MASON - Mart 11, 2008, 06:18:12 ös ---
Masonluk kisinin dini inancina ve dini inancini yasama sekline saygi duyar.

--- Alıntı sonu ---

Masonlugun yuceligidir  .. paylasimlar icin tesekkurler
Navigasyon

Tam sürüme git