Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Merhabalar  (Okunma sayısı 7159 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 24, 2010, 02:47:49 ös
  • Ziyaretçi

Merhaba arkadaşlar.. Ben de aranıza yeni katıldım.. Bir an ümitsizliğe kapılmıştım davet edilmediğim için ancak, mutlu gün bugünmüş... Site yöneticilerine beni de bu elit toplum içine aday gördükleri için şükranlarımı borç bilirim..
"Yeni enginlerde buluşmak ve geleceği paylaşmak/yaşamak adına" başta Site Yöneticileri olmak üzere tüm arkadaşlarımı saygı ve sevgiyle selamlıyorum....

Kasım 24, 2010, 03:07:13 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hoşgeldiniz sayın ZAKABUNYA bende yeni bir üyeyim aynen sizin gibi bi an ümitsizdim ama şuan gerçekten mutluyum :)
להאיר את הפריבילגיה

Kasım 24, 2010, 03:07:22 ös
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Merhaba Sayin ZAKABUNYA. Hosgeldiniz.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 24, 2010, 03:33:29 ös
Yanıtla #3
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn ZAKABUNYA, hosgeldiniz.

Kasım 24, 2010, 04:17:58 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn ZAKABUNYA hoşgeldiniz

Kasım 24, 2010, 04:57:44 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Merhaba arkadaşım ben Tugberk Bende Yeni geldim.

Kasım 24, 2010, 11:54:35 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Çok teşekkür ederim hoş bulduk.... :)

Hoşbulduk.. Çok teşekkür ederim.....

Çok teşekkür ederim ve çok memnun oldum.. İnşallah birbirimizi tanıma fırsatı bulabiliriz.. Esen kalın..

Çok teşekkür ederim  bu sıcak karşılamanız için gerçekten... Internet ve pc balantısında yaşanan sıkıntı nedeniyle anında cevap veremediğim için kusuruma bakmayın lütfen.. Hayatımda hiç bugüne kadar bir foruma katılmadım daha doğrusu katılma gereği duymadım.. O nedenle başlarda biraz acemilik yaşayabilme ihtimalimi şimdiden mazur görmenizi rica ediyorum lütfen.. Saygılarımla..

Çok teşekkür ederim.. Hoşbulduk.. Siz de hoşgeldiniz..

Çok teşekkür ederim sıcak karşılamanız için gerçekten.. Ben de aynı şekilde çok sıcak bir hoşbulduk/merhaba demek istiyorum.. Bu elit aile bünyesine beni de layık bulduğunuz için gerçekten müteşekkirim.. Çok mutlu olduğumu ve heyecanlandığımı bilmenizi istiyorum.. Sizlerin bilgi birikiminden faydalanmak/aydınlanmak/aydınlık düzeyimi yeni ufuklara taşımak ve kendi bilgimle etrafımı aydınlatabilmek için sabırsızlanıyorum..
Sıcak karşılamanıza bu saatte yanıt verebildiğim için beni mazur görmenizi rica ediyorum, zira pc ve internet bağlantısı bozukluğu nedeniyle geçici olarak kopmak durumunda kaldım..

Yeniden teşekkürlerimi iletirken sevgi ve saygıyla selamlıyorum sizleri...
« Son Düzenleme: Kasım 25, 2010, 12:11:39 öö Gönderen: MASON »

Kasım 25, 2010, 12:14:36 öö
Yanıtla #7
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin ZAKABUNYA,

Her hosgeldiniz mesajina karsiligi birer mesaj ile vermektense, hepsini bir mesajda kisi isimleri belirterek, yukarida duzeltilmis olan ornekteki gibi gondermeniz daha uygun olur.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Kasım 25, 2010, 12:21:14 öö
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Anladım Sayın Mason; böyle yapıp yapmamakta kararsız kaldım.. Zira her arkadaşıma ayrı ayrı değer verdiğimi/saygı duyduğumu ifade etmek için bu yolu seçtiğimi bilmenizi isterim.. Bundan sonra dediğiniz yöntemle devam ederim.. Sizin için zor bir durum teşkil ettiyse kusura bakmayın uğraştırdım sanırım sizi..
Saygılarımla

Kasım 25, 2010, 12:42:18 öö
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Çok değerli arkadaşlarım.. Samimi karşılamalarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim... Umarım bu merhabalar sonsuz bilgiye giden yolda birlikteliğimiz için sonsuz bir merhaba niteliği taşır..
Ben Bilkent Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 2000 mezunuyum.. Yaklaşık sekiz yılllık devlet tecrübesinin ardından (Strateji Uzmanı olarak); hali hazırda merkezi Ankara da olan, Enerji Sektörü'nde Üst Düzey Yönetici (Executive Director) olarak çalışmaktayım.. Aynı zamanda University of Liverpool'da Petrol ve Doğal Gaz Dalı'nda MBA Master Programı'na devam etmekteyim..

Ben de yeni katılan arkadaşlarıma içten bir  hoşgeldiniz diyor, sevgi saygılarımı sunuyorum...