Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: galileo galilei----bilmeyi istiyorum  (Okunma sayısı 5574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 10, 2007, 01:30:59 öö
  • Ziyaretçi

hepinize merhaba....tek amacım öğrenmek paylaşmak......bütün hırsımla  öğrenmek istiyorum herkesin bildiği herşeyi öğrenmek istiyorum
kim nedir bilmek istiyorum......
 bir insana onun hakkında bildiğiniz sırları kadar hükmedebilirsiniz......BİLGİ ERDEMDİR...

Haziran 10, 2007, 01:55:11 öö
Yanıtla #1

Hoş Geldiniz. Bilinmeyene yapılan yolculuk zordur bazı aradıklarınızı burada bulamayabilirsiniz ki zaten bir tıkla bulunacak şeyler değildir :) ancak aramaktan vazgeçmeyin derim. Hani bir söz varya ''sora sora Bağdat bulunur'' işte o misal ışık sizinle olsun.

Saygılarımla.

Haziran 10, 2007, 02:16:48 öö
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

gerçekten hoşbulduk sitede en çok beğendiğim iki şey var ne olursa olsun saygınlığın korunduğu ve her fikire adabınca olduğu sürece açık olunması....işte ışık budur ilahi ışık ve bilimin ışığı hep iki omzumuzda olsun

teşekkürler sayın Fraternis

Haziran 10, 2007, 02:24:28 öö
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Merhaba,

Gercekleri arama cabanizda bizleri dahi bulabilmeniz sevindirici. Cok yonlu arastirma yaptiginizi dusunuyorum. Umarim yaptiginiz arastirmalara gore dogrulari bularak, kendinizi ve dusunce yapinizi gelistirebilir, bilge kisiler olabilirsiniz. Yolunuzda basarilar dilerim.

Hosgeldiniz.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Haziran 10, 2007, 02:13:47 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Sayın MASON yorumunuz için teşekkür ederim.elbete gerçekten önemli olan heryönden herkesi dinleyebilmek okuyabilmek.ama ne olursa olsun doğru her zaman sadece ve sadece birtane bana göre herkesin tek dolan doğruya ulaşaması ümidimle gerçekten hazırlamış olduğun seviyeli platform için tekrar teşekür ederim..

Haziran 10, 2007, 07:21:40 ös
Yanıtla #5

Sayın bilmeliyimgalilei ,

Hoşgeldiniz.

İnsanlığın yürüdügü yoldaki yön levhalarıdır bilgi ve bu levhalar herzaman yol üzerinde bulunmaz.Ağaçların ,çalıların.taşların arkasına gizlenmiş olabilir.Onları bulup okuyarak ilerleyen insan doğru yoldan ayrılmaz.Bu bilinçle yolculuğa çıkan insanda uçuruma yuvarlanmaz.

Sizi yürekten tebrik ederim.

Sevgilerimle...
Omnia mors aequat

Haziran 10, 2007, 08:02:55 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Sayın MYSTICPROVOCATEUR ;
emin olun ki benim için bilimi bilim yapan HIRS söylediğinize katılıyorum bu yüzden bilim benim için öğrenmeye asla ama asla doymamak.uyumamak uyurken düşünebilmek.bilginin sebebine veya sonucuna değil herşeyine hepsine sahip olabilmek..öğrendikçe başka bir soruyu bulabilmek..............

teşekkürler;

Haziran 11, 2007, 02:30:05 ös
Yanıtla #7

hosgeldınız umarım aradıgınız bılgılerı burada bulabılırsınız
:::saygılar:::

Haziran 12, 2007, 06:39:00 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Hoşgeldiniz. :)  Biraz geç oldu ama neyse. ;) Elbette bilgi erdemdir eski tahıl toplumlarında bir tohumun değeri ne idiyse bugünde bilginin değeri odur. Aradığınızı bilgilere ulaşmanız dileğiyle... Işık sizinle olsun...

Haziran 12, 2007, 06:48:17 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

sn.just_McCann ve sn.LEON COMANDANTE  çok teşekkür ederim.forumdan hep birlikte layıkıyla ve en güzeliyle yararlanbilmek ümidi ile
      sevgilerle