Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Merhabalar..  (Okunma sayısı 3221 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 12, 2012, 02:08:54 ös
  • Ziyaretçi

Merhaba arkadaşlar , öncelikle kendimi tanıtayım.

Adım Barış , yaşım 18.

Senelerdir yönetmen olma hayaliyle yanıp kavrulan bi gencim.

Bundan 6 7 sene önce yönetmen olucam ben dedim kendi kendime,her gün okul harşlığım ile gidip günde 5 adet dvd alırdım.

Çoğunuda izlerdim günde 3 4 film izliyordum.Her filmin oyuncularından tutun yönetmenine film müziğine dahil herşeyini bilirim.

Şimdi ise kurgu işindeyim kendi çapımda film montajları yapıyorum sizlere bir iki örnek göstermek istiyorum izninizle.

Sinefilm.Org - Film'in Adresi - Yakında Sizlerle.

Buradaki tüm efektler felan şahsıma aittir.Video'nun tamamını yaklaşık olarak 3 saatte yaptım.

Bundan daha iyileri için sürekli çabalıyorum çünkü elimde olan tek şey bu 4 sene önce okulu bıraktım.

Ve ayrıyetten Bilim'i çok severim yani araştırmayı çok severim kolamı koyar sigaramı yakar bilgisayarımda araştırırım.Herşeyi araştırırım , Din adamı değilde Bilim adamı tam benlik bi cümle olur sanırım kalıbına oturur.

Ve son olarak tam bir klasik müzik düşkünüyümdür.

Kendi hakkımda anlatacaklarım bu kadar.

Saygılar  :)

Kasım 12, 2012, 02:25:19 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Sayin Funeral,

öncelikle aramiza hosgeldiniz, ve diyorumki,

Alıntı
Bundan daha iyileri için sürekli çabalıyorum çünkü elimde olan tek şey bu 4 sene önce okulu bıraktım.

dünyaya bu gözle yani cok dar bakmayin, sizin elinizde kooooooca bir dünya var, sizki bir bilim insani olmayi istiyorsunuz, dünyanizi daha genis tutmaniz lazim.

Saygilarimla

Kasım 12, 2012, 04:54:05 ös
Yanıtla #2
  • Aktif Uye

Mesleğin ile ilgilenmiyorum şahsın hoşgelmiştir sayın funeral.
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Kasım 12, 2012, 05:55:45 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Alıntı
4 sene önce okulu bıraktım.

Ve ayrıyetten Bilim'i çok severim yani araştırmayı çok severim kolamı koyar sigaramı yakar bilgisayarımda araştırırım

Öncelikle hoş geldin .Bir büyüğün olarak seni tasvip etmiyorum , umarım burdaki erdemli büyüklerinin yazdığından feyz alırsında önceelikle sigara illetinden '' cola'' denen zehirden kurtulup OKULA dönersin . Benden nacizane şahsına nasihat daha hayatın o kadar başındasınkine . Meslek olarak gördüğün yönetmenliğede hem okulunda hemde ustaların yanında tecrübe kazanarak , ilerde '' YALNIZ ÜLKEMİN İNSANLARI'' adına Ödüller alıp bizleri ve Aileni gururlandırırsın , Umarım bu yaşlı Nosam amcanı dinleyip eğitimine dönersin. >:( :-[ :-X

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 12, 2012, 06:01:28 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Alıntı
4 sene önce okulu bıraktım.

Ve ayrıyetten Bilim'i çok severim yani araştırmayı çok severim kolamı koyar sigaramı yakar bilgisayarımda araştırırım

Öncelikle hoş geldin .Bir büyüğün olarak seni tasvip etmiyorum , umarım burdaki erdemli büyüklerinin yazdığından feyz alırsında önceelikle sigara illetinden '' cola'' denen zehirden kurtulup OKULA dönersin . Benden nacizane şahsına nasihat daha hayatın o kadar başındasınkine . Meslek olarak gördüğün yönetmenliğede hem okulunda hemde ustaların yanında tecrübe kazanarak , ilerde '' YALNIZ ÜLKEMİN İNSANLARI'' adına Ödüller alıp bizleri ve Aileni gururlandırırsın , Umarım bu yaşlı Nosam amcanı dinleyip eğitimine dönersin. >:( :-[ :-X

Saygılar

Aslına bakarsanız bırakmayı çok denedim fakat olmuyor , okulada geri dönmeyi düşünüyorum zaten zeka problemim olduğundan felan değil tamamen kendi isteğimle okulu bırakmıştım ki okulun en zekisiydim pişman oluyorum yavaş yavaş.Ayrıca dediğiniz gibi okumak çok önemli çünkü benim yaptığım işler , projeler şuanda beğenilmesine rağmen eğitim'im olmadığı için hiç bir işe yaramıyor bu yüzden bir çok anlaşma iptal edildi maalesef.

Fakat yakın zamanda 2 adet dizi projesinde yer alıcağım  :)

Kasım 12, 2012, 06:08:33 ös
Yanıtla #5
  • Uzman Uye

Alıntı
Aslına bakarsanız bırakmayı çok denedim fakat olmuyor[/size]

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(  EMİNMİSİN OLMAYACAĞINA .
 Lütfen kolaya kaçma basit İnsanlar Acizlik içinde olurlar ve mazeret üretirler senin gibi insanlara bu Ülkenin İnsanlarının ihtiyacı var ...

Saygılar  ...
« Son Düzenleme: Kasım 12, 2012, 06:26:25 ös Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 12, 2012, 06:17:04 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

[
Alıntı
size=14pt]Aslına bakarsanız bırakmayı çok denedim fakat olmuyor[/size]

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(  EMİNMİSİN OLMAYACAĞINA .
 Lütfen kolaya kaçma basit İnsanlar Acizlik içinde olurlar ve mazeret üretirler senin gibi insanlara bu Ülkenin İnsanlarının ihtiyacı var ...

Saygılar  ...

Yukarıdada belirttiğim üzere araştırma yaparken kola ve sigara içmek hoşuma gidiyor ayrıyetten bi kurgu,montaj yaparkende bu ikiliyi tercih ediyorum çünkü bana ilham veriyor , çalışmalarımdada sürekli olarak klasik müzik dinlerim bu yaratıcılığımı arttırır  :)