Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: bilmeliyimgalilei  (Okunma sayısı 37126 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 26, 2008, 02:25:35 öö
Yanıtla #100
  • Ziyaretçi

Hatta kan kardeşliğinden söz ediyordu

Şubat 26, 2008, 02:27:56 öö
Yanıtla #101
  • Orta Dereceli Uye
  • **

hayır ben değilim, bende merak ettim şimdi..burda benden başka isabelde yok.
Gül bahçesinde geçen aşk sırrını bir gül bilir, bir de ağlayan bülbül!

Şubat 26, 2008, 02:30:49 öö
Yanıtla #102
  • Ziyaretçi

İsterseniz size linki vereyim sevgili isabell umarım yanlış anlamıyorsunuzdur..

forumun daha birçok yerinde Masonlar.org forumundan bahsedilmiş.fakat benimde dikkatimi çeken şu anda o üye offline fakat siz burada online bu nedenle siz olmadığınız doğrudur.

Oradaki isabel isimli üyenin imzalarıda bu forumda ki birçok üyenin imzasının aynısı
http://www.alternatifforum.org/index.php?topic=5181.40

Şubat 26, 2008, 02:35:51 öö
Yanıtla #103
  • Ziyaretçi

Şubat 26, 2008, 02:39:07 öö
Yanıtla #104
  • Ziyaretçi

İşte güzel izmir :D

Şubat 26, 2008, 02:45:34 öö
Yanıtla #105
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hayır size teşekkür ederim.benimle o kişinin hiç bi ilgisi yok bende baktım şimdi..olabilir bu nick sadece bana ait değil tabiki, özellikle sonda iki ll nin kullanılması dikkatimi çekti  sanırım sadece bir tesadüf.
Gül bahçesinde geçen aşk sırrını bir gül bilir, bir de ağlayan bülbül!

Şubat 26, 2008, 02:47:52 öö
Yanıtla #106
  • Ziyaretçi

Tabiki dediğiniz gibidir.Aynı zamanda şiirlerinizi de okumak isterim sevgili isabell :)

Şubat 26, 2008, 10:36:19 öö
Yanıtla #107
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn. Galilei,

Yeni yaşınızın siz uğur, mutluluk ve esenlik getirmesini Yüce yaratandan dilerim.

Ankara'da bir doğumgünü geçirecekseniz bu akşam SALATA'ya gimenizi öneririm... ÇANKA'da tercihleriniz arasında olabilir. (blossom bu arada Çanka'da bize %40 indirim olduğunu hatırlatırım :) ) salı akşamı canlı müzik yapan yer var mı hatırlamıyorum bu arada... siz yarın akşam kutlayın bence :D ... ama NYX (arjantin'de) de bu sezonun iyi mekanlarından birisi ...

hah isterseniz bu akşam ankara ekibi olarak beraber gidelim :D

Şubat 26, 2008, 12:04:56 ös
Yanıtla #108
  • Ziyaretçi

İsterseniz size linki vereyim sevgili isabell umarım yanlış anlamıyorsunuzdur..

forumun daha birçok yerinde Masonlar.org forumundan bahsedilmiş.fakat benimde dikkatimi çeken şu anda o üye offline fakat siz burada online bu nedenle siz olmadığınız doğrudur.

Oradaki isabel isimli üyenin imzalarıda bu forumda ki birçok üyenin imzasının aynısı
http://www.alternatifforum.org/index.php?topic=5181.40

Sn. galilei, verdiğiniz linki okuyunca sanki bu hanım Sn. Sevil gibi geliyor bana :D Zira aynı karışıklıkta yazmış, Sn. Sevil gibi :D Şuan kendisi burada yok, suçlamak değil niyetim... Sadece bir tahmin :D

Şubat 26, 2008, 12:06:30 ös
Yanıtla #109
  • Ziyaretçi

Sn. Galilei,

Yeni yaşınızın siz uğur, mutluluk ve esenlik getirmesini Yüce yaratandan dilerim.

Ankara'da bir doğumgünü geçirecekseniz bu akşam SALATA'ya gimenizi öneririm... ÇANKA'da tercihleriniz arasında olabilir. (blossom bu arada Çanka'da bize %40 indirim olduğunu hatırlatırım :) ) salı akşamı canlı müzik yapan yer var mı hatırlamıyorum bu arada... siz yarın akşam kutlayın bence :D ... ama NYX (arjantin'de) de bu sezonun iyi mekanlarından birisi ...

hah isterseniz bu akşam ankara ekibi olarak beraber gidelim :D
:D Güzel teklif Sn. skullG! :D Buarada evet Çanka' da bize indirim sözkonusu, en iyisi Ankara ekibini oraya götürmek, iyi olur :D