Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: YOK ARTIK!!!  (Okunma sayısı 19460 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 08, 2007, 03:39:40 öö
Yanıtla #30
  • Ziyaretçi

Herkes anliyor merak etmeyin :) Islerine gelmeyenler de oluyor tabiki ;) ama neyse, simdi tansiyon yaratmayalim. Bu konular cok hisli konular.

Mayıs 08, 2007, 03:40:03 öö
Yanıtla #31

Bazı şeyler zamanla olgunlukla kendi ile yüzleşmek içindekini tanımakla olur kimsenin üstüne gitmeyelim herkes aradığını bir gün kendi içinde sorgulayıp bulacaktır diye umalım!

Mayıs 08, 2007, 03:49:00 öö
Yanıtla #32
  • Ziyaretçi

Akıllı insanlar elbette doğru yolu bulur. Tamam bazılarının işine gelmeyebilir ama onlar istisnadır. Genelde çıkar peşindedirler... Kimsenin üstüne gitmeye gerek yok. Herkes dilediği gibi hayatı yaşar ama doğru ama yanlış elbet hesap vereceklerdir!.. ;)

Mayıs 08, 2007, 08:31:23 ös
Yanıtla #33
  • Uzman Uye

Sn. Sublime Prince Atatürk ün hakkını yiyemem bazı yönleri bana aykırı. Senin kurtarıcın kim diye soruyorsanız onun cevabını veremiyeceğim çünkü ittahaçı çok farklı yönden bakıp yine o şahsa atılan iftiraları sayıcaktır. 19. YY  yaşamış biri.
''Kızıl elmada buluşalım''

Mayıs 08, 2007, 08:42:16 ös
Yanıtla #34

Alaaddin ,

İmzandaki şu yazıyı çok beğendim :) 2007 Copyright ©  Her hakkım saklıdır. :)

Mayıs 08, 2007, 08:58:00 ös
Yanıtla #35
  • Uzman Uye

''İftiralara karşı sessizliğinizi koruyun bu sessizlik erdemliğinizin sesidir.''   övünmek gibi olmasın bu benim sözüm o yüzden espiri olsun diye onu yazdım. Beğendiğin için saol.

Mayıs 09, 2007, 01:54:20 öö
Yanıtla #36
  • Ziyaretçi

Sn. Sublime Prince Atatürk ün hakkını yiyemem bazı yönleri bana aykırı. Senin kurtarıcın kim diye soruyorsanız onun cevabını veremiyeceğim çünkü ittahaçı çok farklı yönden bakıp yine o şahsa atılan iftiraları sayıcaktır. 19. YY  yaşamış biri.
Bahsettiğiniz sizin kurtarıcınız korkak Abdülhamit'se Abdülhamid'e oldukça değindim (tarih bölümünde, özellikle 31 mart konusuna bakınız) kaldı ki hiçbiride iftira değildir, gerçeklerdir... Zaten Abdülhamid'i seven ve paklamaya çalışanların %85'i Atatürk'ü sadece severmiş gibi görünür(kesinlikle sevmezler) bunuda bizzat tecrübelerimden biliyorum. Tek tavsiyem biraz tarih okumanız ve araştırmanızdır.

NOT: Kurtarıcınız "Kızıl Sultan" ise neyi kurtarmış, kimi kurtarmış biraz bahsedermisiniz? Yada bahsettiğiniz Said Nursi(Kürdi) ise yurdu İngiliz mandası  altına sokmak isteyipte biraderi Şeyh Sait ile kürt isyanları çıkarmış sonrasında hezimete uğramış olmasımı kurtarıcılık? Başka birinden bahsediyorsanızda eminim bu isimlerden farksızdır. Zira gerçek kurtarıcının kim olduğunu sizde diğer fikirdaşlarınızda(eğerki aklınız yıkanmadıysa) çok iyi bilmektesiniz!..

Saygılar, sevgiler..
« Son Düzenleme: Mayıs 09, 2007, 02:10:17 öö Gönderen: Ittihatci »

Mayıs 09, 2007, 07:22:24 ös
Yanıtla #37
  • Uzman Uye

Siz öyle diyorsanız öyledir.

Mayıs 10, 2007, 01:22:11 öö
Yanıtla #38
  • Ziyaretçi

Siz öyle diyorsanız öyledir.
Amacım seni kırmak değil, sadece gerçekleri görmeni elimden geldiğince sağlamak. Bir kişiyi savunabiliyorsan sonuna kadar arkasında ol ama bu tezlerin çürütülürse ve sende zamanla doğruları gördüğünde, ya evet bunlar benden daha haklı hakkaten doğru söylüyorlar dediğinde işte o zaman düşüncelerinden tamamen arın. ;)

Saygılar, sevgiler..