Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: & SİSTEM &  (Okunma sayısı 11322 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 15, 2008, 02:51:39 ös

İnsanların belki bütün Varlıkların bağlı bulunduğu ortak bağlandığı Ana Merkez  ;) Canlı-Cansız Evrendeki bütün hiyerarşiyi sağlamakla beraber Evrendeki Kozmik Dengeyi gerçekleştirmektedir. :-[ bildiğim ve edindiğim bilgiler dahilinde yorumumu bu şekilde yapabiliyorum.

Düşünsenize Siste'min bir önceki yazılarımdan birinde kullandığım bir cümleye dikkat çekmek istiyorum, Dünyamızı bir tür Labaratuvar olarak kullanması!

Bu olay ne kadar gerçeklik taşır bilemem ama kendi kanaatime göre bizlerin haberdar olmadığımız çok şeyin sadece Sistem'e odaklı olan ve İrtibatta bulunan Kişiler ya da Kesimler tarafından bilindiğidir.

O zaman Dünyamızda yaşanılan herşeyin denetlendiği ve denge kurmak amacıyla planlandığı, aynen 11 Eylül Saldırısındaki gibi faaliyete geçtiği ve yaşanıldığı düşünülemez mi?

:-[ Sadece kişisel yorumlarım, yanlış tespit de olabilir.
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ocak 15, 2008, 02:53:10 ös
Yanıtla #1

:) Sistemle ilgili olarak yazı dizinim devam edecek!....

Ocak 15, 2008, 03:56:23 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Üç kağıtcıların bir nmaralı sözü "Sistem bozuk biz ne yapalım" :) Sevil Hnım yazı DİZİNİlerinizi merakla bekliyoruz :) ben yazı dizisi diye biliyordum ama siz ısrarla yazı dizinim diyorsunuz :)
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ocak 15, 2008, 03:57:28 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Dünyamızda yaşanılan herşeyi kimin planladığını biliyorum.Buna 11 eylül saldırısıda dahil ;)

Ocak 15, 2008, 03:59:43 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Dünyamızda yaşanılan herşeyi kimin planladığını biliyorum.Buna 11 eylül saldırısıda dahil ;)

Shemuel sen tamamsın artık rahmetli dedeme benden selam söyle :)

Ocak 15, 2008, 04:00:57 ös
Yanıtla #5

:) Bana uygun bir kelime türetimi ve kullandığım kelime yanlış olabilir ama ben bana özgü kelimeleri seçmekten yanayım, bu tavrınızla Sevgili LuckyEye2; Sevgili SkullG'u anımsattınız :D söylemek istediğim ya da özü diyebileceğim şeyin etrafında dönüp durduğunuz gibi  :) Tuhaf!...

Lügata kafayı fazlaca taktığınıza göre  :( 
« Son Düzenleme: Ocak 15, 2008, 04:07:36 ös Gönderen: Sevil »

Ocak 15, 2008, 04:08:28 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Aktif Uye

:) Bana uygun bir kelime türetimi ve kullandığım kelime yanlış olabilir ama ben bana özgü kelimeleri seçmekten yanayım, bu tavrınızla Sevgili LuckyEye2; Sevgili SkullG'u anımsattınız :D söylemek istediğim ya da özü diyebileceğim şeyin etrafında dönüp durduğunuz gibi  :) Tuhaf!...

Derz-i şah eylesin cürmünüzü esbapsızca devranı cümbüş Sevil Hanım bunlarda bende türeme :P

Ocak 15, 2008, 04:12:04 ös
Yanıtla #7

Lütfen, özellikle tarafımdan açılan Konularda, Konu Başlıklarına uygun hareket edelim. İlgisiz cümleler sarfetmeyelim. Ben Anlamlı ve  Seviyeli Paylaşım istiyorum Arkadaşlar, gırgırla geçirecek zamanın YOK!....

Saygılarımla

Ocak 15, 2008, 04:12:21 ös
Yanıtla #8
  • Uzman Uye

Shemuel sen tamamsın artık rahmetli dedeme benden selam söyle :)
Beni yaşlılarla muhattap etme ;D :D

Ocak 15, 2008, 04:14:03 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye

Lütfen, özellikle tarafımdan açılan Konularda, Konu Başlıklarına uygun hareket edelim. İlgisiz cümleler sarfetmeyelim. Ben Anlamlı ve  Seviyeli Paylaşım istiyorum Arkadarşlar, gırgırla geçirecek zamanın YOK!....

Saygılarımla
Sevgili sevil konu ile alakalı olarak dedimki ben kimin planladığını biliyorum.Bu konuyla alakalı değilmi ;)