Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Allah’ım âşık olduğum adamla sevişmeden ölmeyeyim lütfen.......  (Okunma sayısı 7126 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 10, 2011, 12:09:10 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Her Türk genci gibi...
Ben de seksi merak ettim...
Özellikle de cinsel birleşmeyi...
Tabii bu yaşa gelince, seksin, cinsel birleşmeden ibaret olmadığını anlıyor insan ama çok gençken bilmiyor...
Her şey “o”dur zannediyor...
“O”ndan ibaret...
Ve “onun” etrafında, efsaneler yaratıyor...
Ben biraz tuhaf bir kız çocuğuydum.
“Allah’ım âşık olduğum adamla sevişmeden ölmeyeyim lütfen!” diye dua ederdim.
Bu kadar özlemle, merakla beklediğim bir şeydi cinsel birleşme.
Kafamda bir sürü soru vardı:
Ne hisseder insan?
Ne kadar zevk alır?
Peki canı ne kadar yanar?
Ne kadar korkutucudur?
Eğlenceli olabilir mi acaba?
Haz alan da var, nasıl oluyor?
Ne kadar zamandan sonra haz alınıyor?
Bir kere yapınca insan hep istiyor mu?
İyi kızlar ister mi?
İstememek mi gerekir?
İyi de ben bu konuda çok az şey biliyorum, acaba küçük düşer miyim?
Tecrübeliymişim gibi mi davranmam lazım?
Sorular, sorular, sorulaaar...
Bir sürü cevabını bilmediğimiz soru...
Seks dediğimiz işte bu...

Annene bile soramazsın
İnsan, bu soruları, ne kadar yakın olursa olsun, annesine de soramıyor.
Arkadaşlar arasında konuşuluyor ama onlar da bir şey bilmiyor.
Kimsenin deneyimi yok, her şey kulaktan dolma, en fazla dizleri titreyerek yazlıkta biriyle yıldızların altında öpüşmüşler...
Arada, “Bilmem kim ileri gidiyormuş” filan deniyor, dedikodular dönüyor ya da birileri mahallenin ‘yollu’su ilan ediliyor ama doğru mu, yakıştırma mı, gerçekten fiilen sevişiyor mu bilen yok...
Onlar da çıkıp “Evet ileri gittim” demiyor...
Yani hiçbirimizin birimizden farkı yok.
Hepimiz o meşum günü bekliyoruz.
Kimimiz çaktırarak, kimimiz çaktırmadan...
Size bir şey itiraf edeyim mi?
Bu işte, muazzam güzel olan bir şey var.
Ben seksin, bu en sevdiğim yanını çok gençken keşfettim.
Bu macerada yalnız başınasın...
Teksin...
Hep öylesin...
Başında da, ortasında da, sonunda da...
Cinsel konularda, cinsel performansta, sana akıl fikir veren olabilir...

De...
Neye yarar?
Senin yerine yatağa girecek hali yok ki...
Sen orada en çıplak halinlesin.
Bir yanıyla ürkütücü gelirken bir yanıyla da hep keyif verdi...
Yalan dolan yok yatakta, bunu bildim.

Ölürdü insan zevkten
Zaten öyle duygularla âşık oldum ilk sevgilime...
Yalansız, dolansız, hesapsız, kitapsız...
Yüzüne bakınca bile heyecanlanıyordum...
Kermeslerde filan dans etmek, öldürücüydü... Tren geçecek kadar boşluk olsa da onun bedenine yakın olmak, nefes kesiciydi...
El ele tutuşmak diye bir şey vardı o zamanlar, ölürdü insan zevkten.
İşte yavaş yavaş bunlar sizi, ilk öpüşmeye getiriyor.
Dudaklarımız birleşti
Bir apartmanın balkonunun altına yerleştik.
Komiktik.
Birbirimize baktık, gözlerimizi kapattık, “Hadi” dedik...
Dudaklarımız birleşti.
Ben kör oldum zannettim, o da heyecandan kafasını taşa çarptı...
Yaralı bereli bir ilk öpüşme macerası yaşadık.
Ama yine de eve dönerken boyum uzamış gibiydi...
Bir film kahramanı gibi görüyordum kendimi, adımlarımda başka türlü bir güven vardı...
İlk şaşkınlığı attıktan sonra, bu işin aslında zevkli bir şey olduğunu anlayınca, sanki yeryüzünde başka bir faaliyet yokmuş gibi geliyor insana.
Öpüştükçe öpüşesin geliyor...
Aynen dövme yaptırmak gibi.
Haaa ama işte bir gün geliyor, insan daha fazlasını istiyor...
Ve bir başka durağın da var olduğunu bildiğin için, kendine güven noktasında vites yükselttiğin için, “Devam!” diyorsun, “Hedef, bir sonraki durak...”

Serbest kız olmak
İnsanların ilk aşkları kaç yıl sürüyor bilmiyorum.
Benimki 7 yıl sürdü.
Bu sürenin tam ortasında, tam da onun doğum gününde sevişmeye karar verdik.
Bir yaz günüydü, temmuzun 15’iydi, kararlıydım yaşayacaklarımızı sadece ona değil, kendime de hediye edecektim.
Bizim evdeydik, evde kimse yoktu, Sezen Aksu çalıyordu, kendimi güvende hissediyordum.
Her şey o kadar şefkatliydi, bütün korkularım boşa çıktı...
Ne canım yandı ne de başka bir şey...
Aslında komik bir durumdu, onun için de ilkti, soran gözlerle birbirimize baktık...
Oldu mu yani?
Bu mudur?
Ne kan vardı ne de başka bir şey...
Biz iki kuş, bu işi beceremedik zannettik...
Fakat itiraf ediyorum biraz mahcup da oldum.
O yıllarda bir laf vardı: Serbest kız... Hakaretti, beni öyle zannediyor olabilir mi diye çekindim, çünkü ortada kanıt yoktu...
Bu nasıl bir memlekettir ki, hangi önyargılarla büyütülmüşsek, sevdiğim adamla sevişiyorsun ama kan gelmedi diye suçluluk duyuyorsun...
İnsana sevişirken bile suçlu hissettirmeyi başarıyorlar.
“Başka biriyle birlikte olduğumu filan düşünmüyorsun değil mi?” dedim.
“Yok canım ne münasebet” dedi ama sesindeki titreşimlerden hoşlanmadım, şüphelenmiş miydi neydi...

Elastik zar meselesi

Bize nasıl eziyetmiş gibi anlatıldıysa bu iş, öyle bir beklenti oluyor...
Kadın ağrılar içinde kıvranacak, bu iş mutlaka zar-zor alacak, ağrılar, kanlar, sızılar içinde...
E bunlar olmayınca, eksik kalmış duygusuna kapılıyorsun...
O yıllarda bilmiyorduk, sonra hepimiz öğrendik ki, ‘elastik zar’ diye bir şey varmış.
Bakar mısınız duruma, bir zarım olsun istiyorum, çünkü bu toplum zar meraklısı, ama benimki elastik, yırtılmıyor...
“Doğumda mutlaka yırtılır!” dediler...
Şansa bakın ki, sezeryan oldum...

Sizi kim tutar

Şimdi o günleri düşününce...
Evet genç bir erkek olmak da zor...
Hatta çok zor...
Ama genç bir kadın olmak, çok çok zor...
Bir şeyi yaşamak istersin, yaşatmazlar, set çekerler, engel koyarlar, suçlarlar, yaftalarlar...
“Fazla serbest, fazla özgür!” derler.
Oysa özgürlük iyi bir şey...
Seksten keyif almak iyi bir şey...
Ama işte, içine ediyorlar keyfimizin...
Bence hiç takmadan devam etmek gerekiyor...
Çünkü bir işte süreklilik gerekiyor, istikrar gerekiyor...
Öğrenmek gerekiyor, gelişmek, geliştirmek gerekiyor...
Kendini bedeninle ifade etmeyi öğrenmek gerekiyor...
Rahat olmak gerekiyor...
Tabulardan, yasaklardan, “Ayıp olur”lardan, “Olmaz!”lardan kurtulmak gerekiyor...

Kadınlar!
Genç kızlar!
Eğer bir öküzle birlikteyseniz, ilk sevişmede canınız yanar, kanlar dökülür, cinsellikten bile soğursunuz, bir öküz ancak sizi o kadar felaket bir durumda bırakır...
Oysa sevgi duyduğunuz, aşk duyduğunuz biriyse, zaten size zarar verecek, canınızı acıtacak bir şey yapmaz.
Hadi, sizi kim tutar...
Her şey aşkla, sevgiyle olduğu müddetçe güzel ve kutsal...

Seks de öyle...( AYŞE ARMAN 17 Temmuz 2010)

IŞIK ve SEVGİ ile KALIN.......

Işık, sadece ışık ama daha fazla ışık.......

Şubat 10, 2011, 04:44:35 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Sn Oasis

Herhangibir şey yazmadan önce, bu yazıya olumlu veya olumsuz sizin yorumunuz var mıdır? Olduğu gibi Arman!a katılıyor musunuz yoksa?

saygılar

Şubat 10, 2011, 06:48:59 ös
Yanıtla #2
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ayşe Arman aslında her şeyi çok güzel özetlemiş.Ülkemizdeki bazı tabu gibi görünen olaylardan biri olan sekse bakış açısını kendi üzerinden anlatmış. Bizzat şahit olduğum  olaylardan ve ülkemizdeki feodal kafa yapısının hala çok büyük bir etkisinin sürdüğü bölgelerde özellikle genç kızların nasıl bir ruh hali içerisinde olduklarını anlatmama bile gerek yok.Bir çoğu anti depresan ilaç bağımlısı haline gelmiş olduklarını üzülerek görüyorum.

Sağlıklı toplum sağlıklı bireylerden oluşur.Bireylerin sağlıklı olabilmeleri içinse en temel ihtiyaçlarının tatmin edilmesi lazım.
Kişi çeşitli sebeplerle ihtiyaçlarını gidermektense bastırmayı yeğlerse, sonucun ne yazık ki olumsuz etkisini tüm toplum olarak yaşamamız kaçınılmaz olur. Ayşe Arman'ın yazısının son kısmında belirttiği gibi her şey aşkla , sevgiyle olduğu müddetçe daha bir anlamlı ve güzel olur. O yüzden her anınız aşk ve sevgiyle dolu olsun.......

IŞIK VE SEVGİ İLE OLUN.......
Işık, sadece ışık ama daha fazla ışık.......

Şubat 10, 2011, 09:59:21 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Açıklamanız için teşekkürler sn Oasis

Evet Ayşe Arman'ın belirttiği güzellikleri herkes için gönül rahatlı ile dileyebilmek isterdim. Amma velakin yazıdaki tabir ile biz erkeklerin 'öküz' olup olmadığı test etmenin maliyeti gerçekten çok yüksek... Acı ama gerçek bunu bir erkek olarak söylüyorum, ideal olanla olabilecek olan arasındaki farkı iyi görmek lazım.

Hatırıma geldi, Platon'un olası toplum yapısı önermeleri var, cinsellik konusunda antik çağlarda adam tabu mabu bırakmamış... Artı bir de daha bir iki asır evveline kadar ki düşünürlerin kadına yaklaşımı bir mülkden farksızdı, hatta biri evindeki hizmetçisi, eşi, bahçesindeki atı, ve tarım işçilerini/kölelerini aynı kefeye koyuyordu.. Ağır bir örnek, Playboy firmasının sahibi basın açıklamasında feminist derneklerin protestolarına rağmen 'kadın bir seks objesidir' şeklinde kendi kazanç kapısını ifşa ederken maddi dünyanın yoz kısmında nasıl dibine vurduğunu da adeta haykırıyor bugün...

Ben serbestlik karşıtı değilim, ancak hiçbir erkek yalan söylemesin ki en son vefat eden Defne Joy Foster -ki ölmüş biri hakkında olumsuz bir şey konuşmak edepsizliktir; lakin, erkek hemcinslerimizin de diri olanı ve ölüme sebebiyet verip vermediği henüz meçhul olan bir saygın(!!!) bir aile mensubuna dair zerre kadar yorum yapmadan ya göstermelik rahmetliyi savunur gözükmesi yahut da Hıncal Uluç yanında için için saf tutmasını bana biri açıklasın....

Keşke herşey Arman'ın yazdığı kadar güzel olsa, Arman'ın başına da benzer bir şey yahut iftira ayarında birşey gelse kimi hemcinslerimizin *iğrenç* ötesi dayanışmasını gene görürürüz....

Hatta daha da ileri götüreyim, Aşk; yalan aşk mı gerçek aşk mı, heves mi, sadece günübirlik şehvet parlaması mı? bunlar bile insanlarca manipule edilip de günün ve anın durumuna göre evrilirken,  birbirine delice aşık insanlardan biri birden kurt siyasetçi olup da ' dün dündür, bugün bugündür ' dediği andaki travmayı ve madalyonun kara yüzünü  Arman tamami ile perdelemiş *bence*

saygılar

Şubat 12, 2011, 06:49:16 öö
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Mükemmel bir yazı bence, keşke okullarda okutulsada bir çok tabu başlamadan yıkılsa insanlarda.
Sadece seksin çok doğal olmasının dışında Arman'ın cesaretini ve içtenliğinide öğretmeliler. Çünkü utanılacak olan içten ve doğal olan değil, asıl bize öğrettikleri ilkel ahlak kanunlarıdır.
Ayrıca detaylarada dikkat etmenizi rica ediyorum. Kimse bilmiyor, herkes cahil diyor.
Türkiyede 3-4 çocuk annesi olmuş, 50-60 yaşına gelmiş ama hayatında bir kere orgazm olmamış kadın oranı, yanlış hatırlamıyorsam, %60 ların %70 lerin üzerinde. Su içmek, yemek yemek kadar doğal olan bir şeyi utanılacak gösterip, yasaklamak nasıl bir mantık sizce?
Yazı için teşekkürler sayın oasis.

Saygılarımla..
Bir yere ait olmayı hiç istemedim. Ya kendim olurum yada başkalarının arkamdan övgüleri ile ölmüş olurum.