Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Gerçek Vampirler Hikaye Değil  (Okunma sayısı 16992 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 07, 2013, 11:38:51 ös
Yanıtla #10
  • Aktif Uye

Araştırma konumu seviyorum. Yalnız; Sayın addicted'in de belirttiği üzere, İnternette bu konuda kesin bilgiye rastlamak mümkün olmuyor. Kimi sitede Vampirler bedensiz varlıklardır, aynada görünmezler diye yazıyor. Kimi yerde de fiziksel yer kapladıklarından dolayı aynada görünürler diyor..

Şimdi; Vampirlerin, hayatlarını idame ettirebilmeleri için insanların kanını emen insanımsı varlıklar veya Vampirimsi insanlar olduklarını biliyoruz. İnsanların kanını emen bir Vampirin, kurbanınının ölümüne yol açabileceğini de biliyoruz. Fakat; Vampirleri konu alan bir filmden de gördüğüm ve adeta onlar hakkında yaptığım araştırmadaki verilerin doğruluğuna kanıt olan bu verilerin ışığında; Vampirin,  kanını içtiği kimseye kendi kanından da içirecek olursa kurbanının da vampire dönüşeceği bilgisini de edindiğimi söyleyebilirim. Ve nihayetinde kurban, kanı kullanmayı öğrenmiş olarak kendisini seçen vampirin klanına katılır.

Not: 8başka bir siteden okuduğum) Kan içmenin Vampirler için en büyük zevk olduğu ve bu nedenle Vampirlerin cinsel hayata ihtiyaç duymadıkları bilgisi de konudaki yazılanlar ile tutarsızlık oluşturuyor haliyle.

Yani Vampirlerin güçlerinin  kanlarından geldiğini anladım. Bu da bir Vampirin, başka bir Vampirin kanını içtiği takdirde, onun güçlerine sahip olabilir demek oluyor. Bu yüzden de hiçbir Vampir, diğerine asla tam olarak güvenemez.

Şimdi, yukarıda bahsettiğim sitedeki bilgileri sizlerle paylaşayım:

Vampirler Uçabilirler mi?

Hayır. Tam olarak uçabildikleri söylenemez ama havadan güç alarak çok hızlı koşabilirler. Ayrıca dev adımlar atarak görünmeden yer değiştirme ve duvara tırmanma özellikleri vardır.

Aynada Yansımaları Var mı?

Evet, var çünkü fiziksel yer kaplıyorlar.

Vampirler Her Gece Beslenmeye İhtiyaç Duyarlar mı?

Vampirler her gece kan içmek ve kurbanlarını öldürmek zorunda değiller.. Ama yeterince beslenmiş olsalar bile, bazıları kurbanlarını öldürmekten derin bir zevk alırlar. Bazı araştırmacılar vampirlerin yasamak için kana bile ihtiyacı olmadığını düşünüyor ama onları çok daha fazla güçlü yapıyor.

Vampirler Gümüşten Etkilenir mi?

Her Vampirin Gümüşe alerjisi vardır. Gümüş vampir kanına geçtiğinde alyuvar hücrelerinin sistemini bozar ve 1 dakika içinde öldürür. Ancak gümüş doğada sıvı durumda çok az bulunduğu için bir vampir kanıyla temasa geçmesi çok zordur.

Zayıflıkları ...

Güneş Işığı : İlk vampir Caine'in Tanrı'dan aldığı lanet üzerine vampirler gün ışığına çıkamazlar.

Ateş : Ateş derilerini yakarak onları öldürür. Vampirler yaşlandıkca ateşe dirençleri de artar.

Haç : Haç yanlızca vampir bundan korkuyorsa, yani zarar vereceğine inanıyorsa yaralar.

Sarımsak : Sarımsağın vampirleri yaraladığı çok gülünç bir düşüncedir.

Kutsal Su : Kutsal suyun vampirler üzerinde ateş etkisi yarattığı söylenir. Haçta olduğu
gibi, kutsal suda da önemli olan şey duayı okuyan ve suyu kullanan kişinin inancıdır.

Ölü Kanı : Cansiz, ölü varlıkların kanını içmek vampirler için oldukça tehlikelidir.

Kafalarini Kesmek : En etkili yöntem kafalarını kesmektir.

Tahta Kazık : Kalbe saplanan bir tahta kazık sadece vampirin o an için sersemleşmesine neden olur, kazıgı çıkardıktan sonra çabucak kendine gelip hiç bir zarar almadan kurtulabilir.

Gümüş : Gümüş vampir kanına geçtiğinde alyuvar hücrelerinin sistemini bozar ve 1 dakika içinde öldürür.

http://geceeviturkey.yetkin-forum.com/t4361-vampirlerle-ilgili-bilgiler
Adequatio intellectus et rei

Temmuz 08, 2013, 12:00:31 öö
Yanıtla #11
  • Aktif Uye

Bir de şunları eklemek isterim, benim gibi Vampir meraklıları var ise :)
Kişinin Vampir olabilmesi yolunda, başka bir Vampir tarafından ısırılması gerektiğini belirtmiştim. Fakat; Vampirlerin her ısırdığının Vampir olmayacağı, Vampirin kişiyi Vampir olarak istemesi gerekli olduğu muhakkaktır. Yabancı kaynaklar Vampirlerin kendi aralarında grup olduklarını ve yalnızca kayda değer kişileri Vampir olarak istediklerini belitiyorlar.

Facebook'ta bu bağlamda okuduğum verileri paylaşayım:

Vampirler her “vampir olmak istiyorum” diyeni vampir yapmazlar, haklı sebeplerinizin olması gerekir.
Vampirler sizi test etmeden ve size güvenmeden asla sizi vampir yapmazlar.
Vampirler geçici hevesli kişileri vampir yapmazlar.
Vampirler facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerini takip etmezler.
Vampirler teknolojiyi çok iyi kullanırlar ama yahoo, aim, gaim, msn gibi programları tercih ederler.
Vampirler kendilerini asil görürler bu sebeple sizin asil olduğunuzu görmek isterler.
Hemen ilk anda ısırılıp vampir olacağınız sanmayın sizi bir süre bekletirler.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=461501013888587&id=421363297902359
Adequatio intellectus et rei

Temmuz 12, 2013, 11:11:49 ös
Yanıtla #12
  • Yeni Katilimci
  • *

Bir site bulmuştum, bir ara acayip delirmiş gibi sivri diş sever olmuştum. Orada insanlara sürekli numaranızı verin, hesaplarınızdan mesaj atın gibi şeyler söylüyorlardı. Hep bir kandırma vardı. Okudukça şok oluyordum. İnsanlar da öyle cahiller ki demek ki, direkt ne istiyorlarsa yapıyorlardı. Bunu sosyal medya üzerinden kazanca dönüştürmeye çalışan çok fazla sahtekar var. İnsanlar bilinçlenmeli. Bu da işin karanlık yüzü maalesef.
sol lucet omnibus.

Şubat 09, 2014, 11:37:24 ös
Yanıtla #13

Yarasa sizi ısırırsa kuduz mikrobu vücuda girmiş demektir... :) Vampir değil de Kuduz olunabilinir...

Saygılarımla...
Tanrı'nın yardımı ve kendi gayreti ile...

Şubat 10, 2014, 07:51:33 ös
Yanıtla #14
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Gerçek vampir hayat enerjisini  sömürendir .
"Bu ıssız dağları, şükranlarını dile getirmeksizin terk edemezsin"

Şubat 10, 2014, 10:09:05 ös
Yanıtla #15

Gerçek vampir hayat enerjisini  sömürendir .

Bu doğru... psişik vampir miydi?
Tanrı'nın yardımı ve kendi gayreti ile...

Şubat 10, 2014, 10:19:50 ös
Yanıtla #16
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Forumumuzda mutlaka tıp doktorları ve veterinerler vardır. Onlara açık soru... VC17 adında bir virüs var mıdır? Biraz önce tıbbi makalelerin yayımlandığı PubMed'i taradım. Sonuç yok. Hatta herhangi bir yabancı web sitesinde bile yok. Bunu sormamın sebebi şu... Forumda VC17 için kan testi yaptırmak isteyen arkadaşlar var. Eğer böyle bir virüs yoksa boşuna zahmet etmesinler hastaneye kadar.

Hatta VC17'yi geçtik... V5, HVV ve K-17 (RVK-17) adında yine vampirizm ile ilişkilendirilen virüsler gerçek hayatta mevcut mudur?

Forumun değerli tıp doktoru ve veteriner üyeleri, var ya da yok şeklinde cevap yazabilirler mi?
Live long and prosper.

Şubat 11, 2014, 06:59:56 öö
Yanıtla #17
  • Aktif Uye

Ben böyle bir şeyin olabileceğine pek inanmıyorum. Düşününki bir virus giriyor ve bütün vücut sistemimizi mutasyona uğratıyor. Bu pek mümkün değil bence. Çünkü biz yüksek yapılı bir organizmayız bu şekilde bir mutasyona uğramamız kolay değildir.

Varsayalım ki gerçekten böyle bir şey olsun. Bu bize ne kazandıracak ? Neden insan vampir olmak istesin ?

Normal insanken bile pek çok sorunla boğuşan insanlar vampir olunca 10 kat daha fazla sorunla başa çıkmak zorunda değilmidir. En basitinden beslenmek bile başlı başına bir sorun. Yukarıda anlatılan insanları cezbedici bir kaç madde mi etkiliyor sizleri ?

Şubat 11, 2014, 05:56:13 ös
Yanıtla #18
  • Aktif Uye

Mükemmel bir konu ve yazı dizisi olmuş.. Uzun zamandır bu tarzda ilgimi çeken birşey olmamıştı.. Sayın Melina 'dan şahsi rica ediyorum. Konuyu sürdürebilir mi acaba ? Araştırmaların yanı sıra yaşanmış olaylar paylaşımı rica ediyorum.. Acaba dikkate alır mı ?

Saygılar.
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Mayıs 27, 2019, 08:06:11 ös
Yanıtla #19

Vampir hikayelerinin çıkış tarihi "albino" hastalığı ile başlayıp, "voyvoda" karakteri ile evrilsede, günümüz tarihindeki anlatımsal başlangıcın evrimsel ve anlatılmak istenen derin tabiri; "burjuva" topluluklardır.

Beyaz tenlidir; çünkü güneşe cıkmaz,tarlada ve dışarıda çalışmaz.

Kan emer: Halkın emeğini sömürür.

Halk sarımsak yer...

Halk gümüş kullanır...

Güneşe cıkmaz beyaz tenlidir: damarları, dolayısı ile kanı mavi farzedilir.

Gerisini siz tamamlayabilirsiniz...

---------------------

Mitler aslında derin kavramlardır.Bir yükseklik ve o yükseklikte bir ağaçın üzerinde bir çaput var ise, o bölgede bir enerji vardır.

Halk o yeri şahsi umutlarına çare görür. O yeri belirleyenler ise, tanrısal ilham aldığına inanır.Aslında gerçek; dişi bazı canlıların, fayhatlarının yaydığı enerjiyi algılayıp, deprem olmadan evvel ordan kaçmaları ve onları takip edenlere yol göstermesinden öte de değildir.

Bu çıkmazların kaosu içindeki asıl gerçek ise, sadece bu derinliği doğru anlayabilenlerin özgür kalması olabilir.

Saygılar

« Son Düzenleme: Mayıs 27, 2019, 08:31:13 ös Gönderen: Tık-Tik-Tak »
Sen Özelsin