Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: BİR BU EKSİKTİ ... HAKİKATEN BUNLAR NE İÇİYOR ?  (Okunma sayısı 763 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 23, 2023, 09:46:55 ös
  • Uzman Uye

Videoyu Oynat

https://v.odatv4.com/storage/files/videos/2023/11/23/ismailagadan-tehlikeli-cagri-hamasin-yaptigini-turkiyede-yapalim-621c.mp4

İsmailağa'dan tehlikeli çağrı: Hamas'ın yaptığını Türkiye'de yapalım
İsmailağa cemaatinin ölen lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu, Hamas'ın yaptığının benzerini Türkiye'de de yapma çağrısında bulundu.
23 Kasım 2023 16:54
Son Güncelleme: 23 Kasım 2023 16:54
Videoyu Oynat
İsmailağa cemaatinin ölen lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu bir sohbette skandal ifadeler kullandı.

Ustaosmanoğlu, Hamas’ın İsrail’de yaptığının aynısını Türkiye’de yapma çağrısında bulundu.

Ustaosmanoğlu, “Hamas’ın Filistin’de yaptığını biz Türkiye’de yapmak zorundayız. Biz şu an itibarıyla eğer vakti zamanı iyi değerlendirebilirsek Türkiye’de bir devrimin olmaması için hiçbir sebep yok” ifadelerini kullandı.

SAADETTİN USTAOSMANOĞLU KİMDİR

Nakşibendi tarikatının Halidiye kolunun İsmailağa Şeyhi Mahmud Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu 1959 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. İlk ve ortaokul sonrası medrese eğitimi gördü. Muhtelif yayıncılık faaliyetleri içinde bulundu.

Furkan dergisinin Genel Yayın Yönetmenliği görevini yaptı. Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele ve Operasyon Daire Başkanlığı'nın terör örgütü ilan ettiği İslami Büyük Doğu Akıncıları Cephesi (İBDA-C) davasından 1999-2005 yılları arası Metris, Kartal ve Bolu F Tipi cezaevlerinde yattı. Şu an Yeni Furkan dergisinin Genel Yayın Yönetmenliği’ni yürütmektedir.

CÜBBELİ AHMET'İ KASETLE TEHDİT ETMİŞTİ

Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu, Kökler Derneği isimli Youtube kanalında “Erkeksen şeyhliğini açıkla, açıkla da videolarını patlatalım” sözleriyle Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’yü tehdit etti.

Ustaosmanoğlu, yayında “Cübbeli Ahmet Mahmut'un ülkeler arası maceraları. Filmin kendisini daha piyasaya sürmedik. Bunlar daha fragman' sözleriyle Cübbeli Ahmet'in Endonezya’dan kadın misafirlerinin geldiği iddia etti.

Odatv.com

Bu tipe cevap yazmaya bile gerek duymuyorum. Binlerce FİLİSTİNLİ ÖLMÜŞ utanmadan zaferden bahsediyor ... >:( >:( >:( >

Hakikaten bunlar ne içiyor merak ediyorum ... Ah ATAM kalk ta gör memleketin halini ...

Saygılar 
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 24, 2023, 09:52:06 öö
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Bu yazıyı okuyan arkadaşlardan, olumlu yada olumsuz bir cevap yok. Yazık bu ülke bitmiş .Lafa gelince biz ATATÜRKÜN ASKERLERİZ diye nutuk atarlar . Bu forumda TC ye  dönmüş. Yazık ...
Bitti ...

Ha aklıma geldi bu yukardaki aşağılık zihniyet iktidara gelirse Karılarınızı ve kız çocuklarınızı ve servetlerinizi GANİMET diye el koyacak. Kadınlarınızı ve kızlarınızı CARİYE yapacak ... Nikahsız kullanacak ve sıkıldıkları zaman pazar yerinde SATACAKLAR. İNŞALLAH BEN O GÜNLERİ GÖRMEDEN ÖLÜP GİDERİM...

BİTTİ YAZIM anlayana ...
« Son Düzenleme: Kasım 24, 2023, 09:58:12 öö Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Kasım 25, 2023, 01:19:12 öö
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

İsmailağa cemaatinin ölen lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğenine soruşturma
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, yayınladığı videolar nedeniyle İsmailağa cemaatinin vefat eden lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu hakkında "Suç işlemeye tahrik" suçundan resen soruşturma başlattı.

https://static.birgun.net/resim/haber/2023/11/24/ismailaga-lideri-mahmut-ustaosmanoglunun-yegenine-sorusturma.jpg

İsmailağa cemaatinin ölen lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğenine soruşturma
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal medya hesapları tarafından paylaşılan ve Saadettin Ustaosmanoğlu'na ait olduğu belirtilen video içeriğinde sarf edilen sözleri nedeniyle, Saadettin Ustaosmanoğlu hakkında "Suç işlemeye tahrik" suçundan resen soruşturma başlattı.

Saadettin Ustaosmanoğlu'nun, Hamas’ın İsrail’de yaptığının Türkiye’de yapma çağrısında bulunduğu bir video ortaya çıkmıştı

Videoda, Ustaosmanoğlu’nun “Hamas” çağrısı yaptığı sözleri şöyle:

“Hamas’ın Filistin’de yaptığını biz Türkiye’de yapmak zorundayız. Yaparız, onlar yaptığına göre. Bizim onlardan neyimiz eksik, biz de yaparız. Sadece Büyük Doğu’cular. Fazla adama gerek yok, buradakiler yeter. Hamas’ın kıymetini bilmiyoruz. Adamlar öyle bir şey gösterdi ki bize. Başımızı belaya sokmak için diyorum. Biz şu an itibarıyla eğer vakti zamanı iyi değerlendirebilirsek Türkiye’de bir devrimin olmaması için hiçbir sebep yok.”

NOT: Çok şükür inşallah boş boğazlığının cezasını  çeker . :) :) :)

Saygılar
« Son Düzenleme: Kasım 25, 2023, 01:22:39 öö Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Aralık 03, 2023, 04:27:42 ös
Yanıtla #3

Sen Özelsin

Aralık 03, 2023, 11:30:30 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

YUH ALLAH BELANIZI VERSIN ...
Ellerinde KURAN dillerinde yalan . Yerseniz oradaki bir embesil' de  ALLAH diyor . Ulan dinsiz Allahsızlar 7 can öldü sizde hiç utanma arlanma yok. Ah rahmetli Babam zamanında bana nasihat' da bulunmuştu oğlum Allah bunlara imkan vermesin geldiler mi gitmezler dedi . Hiç unutmadım babamın o sözünü .

Daha çok ararız, rahmetli Yaşar Nuri hocamızı . :'(

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Aralık 25, 2023, 02:43:20 öö
Yanıtla #5
  • Uzman Uye

https://v.odatv4.com/storage/files/videos/2023/12/24/filistin-mitingi-baska-yone-dondu-istanbulda-hilafet-cagrisi-qhfn.mp4

17 Aralık günü Saraçhane’de dinci gruplar tarafından düzenlenen Filistin’e destek yürüyüşünde ‘hilafet’ çağrısı yapıldığı ortaya çıktı.

Sosyal medyaya yansıyan görüntülerde yapılan yürüyüşte kalabalık bir grup tarafından ‘Tek ümmet, tek devlet, tek çözüm hilafet’ sloganlarının atıldığı görüntülendi.

Söz konusu görüntüler sosyal medyada oldukça tepki topladı.

Odatv.com

Gelinde görmezden gelin . Adım adım İRAN olmaya dönüşüyoruz. İnsanlar AÇ, İŞSİZ bunlara çözüm yok bir ŞIMARIKLIK almış başını gidiyor.
Şimdi ben bu paylaşımı yapınca onların gözünde DİNSİZ,İMANSIZ bir bireyim. Allah'ın dinini savunmak  bu zibidilere kaldı ...

Amaç; dostlar alışverişte görsün. Bu millete rahatlık batıyor . 12 vatan evladı ölüyor ona çözüm yok . Konuşmaya gelince atmak serbest ALLAH AŞKINA biz bu aşamaya nasıl geldik. Demek kine adam gibi yönetilmeyi bu toplum hak etmiyor DEMOKRASİYLE YÖNETİLMEK bu topluma bir gömlek bol geliyor .İllaki tek adam olacak . Başta HALİFE o ne derse o olacak .Senin söz hakkın olmayacak . İSTİYORSAN GİT AFGANİSTANA TUTANMI VAR .  Bana senin 600 sene önceki yönetimi dayatmaya ne hakkın var. Ulan OT beyinliler bir avuç YAHUDİYLE baş edemiyorsunuz. Kalkmışın DEVRİM YAPACAKSINIZ.  Hadi oradan çapulcular ininize , size bu ülkede ekmek çıkmaz ... Söyleyecek çok şey var lakin şartlar müsait değil. Allah sonumuzu hayır etsin . Bu günlere gelmemizin en,en,en büyük sebebi halkın fakirleştirilip , ABİ NE OLSA YAPARIM ABİ aşamasına getiren  ÜLKEDEKİ BURJUVA KESİMİ ve gözü doymayan Büyük KAPİTAL sahipleri . Tek suçlu bu zenginler çaresiz kalan halk arayışa giriyor ve sapıtıyor.

Dikkat ederseniz bu DİNCİ KESİM tarikatlar aracılığıyla kapitale sarıldılar ve holdingleştiler ve bu kapitalden yararlanmak isteyen kimi zavallı fakir kesim onların etrafında DİN adı altında toplandılar ve toplanmaya devam ediyorlar .Hani bu dünya geçiciydi, hani  AHİRET HAYATI daha güzeldi; ALLAHIN  EN BESİLLERİ ...

Bu tip insanlardan iğreniyorum gün geçtikçe de bu ASALAKLAR ÇOĞALIYOR ...
Bana imamlık yapan 25-30 bin maaş alsın ben 7500 tl ile  o hocanın arkasında Namaz kılayım . O  hocada bir gün çıkıp ta ya millet nasıl geçiniyor diye dert yanmıyor. Sadece bir Hoca öyle bir video yayınladı o kadar . Bu toplum , A dan Z ye PARAYA TAPMIŞTIR ..Allah bildiği gibi yapsın haksızlığa ve hırsızlığa göz yuman o DİNDAR geçinenleri ...

Not: Sakın benimle tartışmaya girmeyin; O zihniyetteki İnsanlar sakın . Sizin yolunuz size benim yolum ilim ve bilime dönük...

Saygılar ; Aydın ve ilerici dostlara ...

« Son Düzenleme: Aralık 25, 2023, 03:00:33 öö Gönderen: NOSAM33 »
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Aralık 25, 2023, 03:28:13 öö
Yanıtla #6
  • Uzman Uye

https://v.odatv4.com/storage/files/videos/2023/12/24/universitede-mescid-ayakkabi-tartismasi-h21x.mp4

BİTMİYOR - BİTMİYOR -BİTMİYOR ...
VİRA BİSMİLLAH ...

Üniversitede "Mescid-ayakkabı" tartışması
Kadir Has Üniversitesi'nde bir akademisyen ile öğrenciler arasında "Mescid-ayakkabı" tartışması yaşandı. O anlar bir cep telefonu ile kaydedildi.

Kadir Has Üniversitesi'nde yaşanan olayda ilginç diyaloglara şahitlik edildi.
Bir akademisyen mescidin önüne bırakılan ayakkabılardan rahatsız olarak öğrencilerle tartışmaya tutuştu. "Burada ayakkabılıklar var kapımın önünde 18 tane ayakkabı görmek zorunda değilim. Kokan ayakkabılarınızı görmek zorunda değilim." diyerek ayakkabısıyla mescide giren akademisyene öğrenciler karşı çıktı. "Burası mescid böyle giremezsiniz" sözlerini söyleyerek karşı çıkan öğrencilere akademisyen, "Burası mescid değil." cümlesini söyleyerek tartışmaya yeni bir boyut kazandırdı.

Akademisyen, "Burası sadece sizin ibadethaneniz değil burası benim de ibadethanem. Burası mescid değil." sözlerini sarf ederken öğrenciler, "Bizim alanımıza giriyorsun. Psikolojik alanımızı işgal ediyorsun." şeklinde tepki gösterdi. Akademisyen buranın ibadethane olduğunu vurgulayarak "Budistler de burada ibadet edebilir, hristiyanlar da edebilir." sözlerini sarf ederken "Ben hristiyanım burası da benim ibadethanem" dedi.

Öğrenciler, namaz vaktinin yaklaştığını ve zaman kaybettiklerini dile getirirken. Akademisyen "Burası benim okulum kokan ayakkabılarınızı burada çıkaramazsınız." dedi. Öğrencilerden birisi ise ironik bir cevapla "Bu da benim ayağım" dedi.

Bu esnada güvenlik görevlisi de ne yapacağını şaşırdı...
O anları cep telefonlarından kaydeden öğrenciler, yaşadıkları tartışmayı sosyal medya üzerinden paylaştı.

Odatv.com

ADAMLAR MARSTAN GÖRÜNTÜ PAYLAŞIYOR BİZDE ( BEN )  BÖYLE PAYLAŞIM YAPIYORUM ...Yoruma bile gerek duymuyorum, çünkü yoruldummmmmmmmmmmmmmm ...

Saygılar ... AYDIN ve İLERİCİ DOSTLARA
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ocak 15, 2024, 04:49:55 öö
Yanıtla #7
  • Yeni Katilimci
  • *

Merhaba,
 tepkiniz; bu ülkede yaşayan birçok insanın tepkisini ifade edebilir. Bu tarz örgütler, her zaman var olmuştur.
Umarım meclisimizde, bu tarz zararlı cemiyetleri inceleyen, sorgulayan ve engelleyen bir grup kurulur ve laik bir düzende yaşamaya devam edebiliriz.
Saygılarımla
(kam)

Ocak 15, 2024, 09:22:10 öö
Yanıtla #8
  • Uzman Uye

Ne zaman ATATÜRKÇÜLER tam anlamıyla birleşir ve  Kuvayi Milliye ruhu tekrar oluşur ( Silahsız ) ve bu oluşum toplumun geneline yayılırsa belki o zaman ümidim artar ...

Kısaca bilmeyenler için hatırlayalım Kuvayi Milliye nedir ?

Kuvâ-yı milliye tabiri tarihimizde “millî” kuvvetler” düzenli olmayan  SİLAHLI birlikler ve kuvvetler için kullanılan bir tabir olarak göze çarpmaktadır. Kuvâ-yı milliye adını verdiğimiz bu kuvvetler, düşmana karşı ülkenin korunması ve savunmasının pekiştirilmesi, birlik ve beraberliğin sağlanmasını hedeflemişlerdir.

Not: Buradaki SİLAHLI İbaresi vatan işgale uğrarsa, ilk tepki verecek grup anlamında kullanılmıştır ...

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus