Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Profiller Ziyaretcilere Acilmistir  (Okunma sayısı 1993 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 22, 2011, 04:54:15 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Masonlar.org`a ziyaretci olarak gelen ve uye olmayan kisiler artik profilleri goruntuleyebilmektedir. Profil ayarlarinizda goruntulenen bilgiler icerisinde email adresiniz gibi kisisel bilgileriniz bulunmamaktadir. Gorulebilecek ogeler, sizlerin aktif oldugunuz konular, son iletileriniz, kayit tarihiniz gibi genel forum aktivitesini gosteren ozelliklerdir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.