Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 599146 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 18, 2013, 10:27:14 öö
Yanıtla #560
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Komplo teorileri film kuşağından çıkmış sanki
Saygılarımla
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.

Nisan 18, 2013, 01:47:25 ös
Yanıtla #561
  • Aktif Uye

İşbitiren odası :D
Fikren Masonum  :D cevaplar net, kısa ve öz. Daha ne olsun ki   
;D
Adequatio intellectus et rei

Nisan 26, 2013, 11:34:54 öö
Yanıtla #562
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

merhabalar formunuza üye olmak için iki defa başvuruda bulundum aslında sanal ortamı çok seven biride değilim olsada olur olmasada yalnız cevap alamadım bu e-mail adresimle ve bir diğer adresimle aslında yazılacak çok şey vardı sorduğunuz sorulara karşı ama 250 karakter sınırlaması pek fazla şey ifade etmeye yetersiz kalıyor.
öncelikle şunu söylemek isterim bunları yazarken düşünüyorumda elbet çekinmeyiniz diye biraz olsun rahatlatmak adına ben ne ajanım ne islami bi grup veya örgüte dahilim ben aslında hiçbişeyim sadece ve sadece istediğim zaman 1000 den fazla çok tehlikeli adamı bulup yaptıracağım işlerimi görebilirim ben ve arkadaşlarım size hizmetinize katılabiliriz sadece ve sadece 2 isteğimiz var her işte arkamızda olmanız ve illuminati ortaklı çalışıyor olmanız isterseniz yüz yüzede görüşebiliriz nereye isterseniz gelirim ciddiyetimi ve niyetimi gerçekte çok daha kolay saptarsınız. yalnız ben eski gürcü kökenli bir aileden geliyorum ve bazı duyduklarıma göre yahudi olmamızın da bi ihtimali var amma benim tanrı inancım yok varsada bana iyiliği olmadığından ben yok olarak kabul ediyorum ve bir an evvel mason olmak aileyle tanışmak istiyorum lütfen ciddiye alınız bilinmemezlik ve fazla düşman sahibi olmaktan dolayı sanal ortamda bilgilerimi saklı yada gerçek olmayan isimlerle gizliyorum beni anlayınız eğer konuşmak isterseniz (+90) 543 ***** arayınız konuşalım.

kolay gelsin üstad iyi çalışmalar.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 28, 2013, 02:22:33 öö
Yanıtla #563
  • Ziyaretçi

Alıntı
benim tanrı inancım yok varsada bana iyiliği olmadığından ben yok olarak kabul ediyorum
  :D  kahkaha attırdı

Saygılarımla.

Nisan 28, 2013, 11:00:38 öö
Yanıtla #564
  • Aktif Uye

1000 den fazla çok tehlikeli adamı bulup, işlerini yaptırabilirmiş arkadaş.. Sokak çetesi misiniz, mafya mısınız arkadaşım :D

Tanrı'ya inancını da yok olarak kabul ediyor.. Düşündüm de yine de mantıklı bir açıklama bulamadım buna. Bir de numara vermiş arayın konuşalım diye :D

Alemsin.
Adequatio intellectus et rei

Nisan 28, 2013, 12:29:00 ös
Yanıtla #565

MASONLAR MERHABA. SİZİN 1997 YILINDA GİZLİ KAMERA GÖRÜNTÜLERİNİZ YAYINLANMIŞ. BU KONUDA AÇIKLAMA YAPARMISINIZ

hayat zor masonlar biliyormusunuz. mason olim mi diye düşünüyorum. am ne olucakki olsam sanki. ne değişecek ki diye düşünüyorum.ama olmaya karar veririsem çok çelışmalıyım

ACABA SİZ BENİM BİLGİSAYARIMIN İP ADRESİNİ HANGİ HAKLA KAYDEDİYORSUNUZ.AMACINIZ NE. SİZE BU YETKİYİ KİM VERİYOR ACABA. KİMSİNİZ SİZ.NEDEN KARANLIKSINIZ. NEDEN GİZLENİYORSUNUZ. 1997 YILINDAKİ GÖRÜNTÜLERE CEVAP YAZIN LÜTFEN.İSRAİLDEN GELEN MEKTUP VARMI ELİNİZDE. YOLLAYIN O MEKTUBU BANA. YER TESBİTİ YAPIN UMRUMDA DEĞİL. BEN BU SİTEYE MESAJ ATMADAN ÖNCE POLİSE GİTTİM VE SİZDEN BAHSETTİM.BANA BİRŞEY OLURSA SORUMLUSU MASONLARDIR DEDİM. ÖZEL HAREKAT BAŞKANIDA TAKİPTE.BU NA CEVAP YAZIN. BİDE AYDIN DOĞAN BEY E SELAM

MİMAR SİNANIN MASON OLDUĞUNU İSPATLAYIN:BİDE ATATÜRK SİZİ NİYE KOVDU NİYE KAPATTI LOCALARINIZI. ATATÜRK İYİ Mİ ETTİ SİZCE. ATATÜRKE BİŞE DİYEMİYOSUNUZ BEN ÖYLE ANLADIM: BENİ BOŞUNA TAKİBE ALMAYIN CANINIZ YANAR. DEVLETİM DUL KADINA YARDIM ETMEYECEK ARTIK

Bu konunun tamamını okumam mümkün değil fakat en çok beğendiğim mesaj bu oldu :D 3. paragraf özellikle...
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Nisan 28, 2013, 04:22:03 ös
Yanıtla #566
  • Ziyaretçi

insanların psikolojisi bozuluyor kendilerinin dinlendiğini sanıyor vs.. bence mason kıyafeti giyen birini görseler saldıracak çok potansiyelde insan var türkiyede...
antisemitsm...

Saygılarımla,
418

Nisan 28, 2013, 04:26:36 ös
Yanıtla #567
  • Seyirci
  • Uzman Uye

insanların psikolojisi bozuluyor kendilerinin dinlendiğini sanıyor vs.. bence mason kıyafeti giyen birini görseler saldıracak çok potansiyelde insan var türkiyede...
antisemitsm...

Saygılarımla,
418

son cümleye kadar tamamda,antisemitizmi nereden çıkarıp bağladınız konuya,nasıl bir antisemiztizm gördünüz bu ifadesiz yazıdada sıkıştırıverdiniz antisemitizmi buraya.Böyle yazılarla millet antisemitizm manyağı olup çıkacak dayamayın milletin kafasına lütfen her cümle sonunda antisemitizmi.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Nisan 28, 2013, 04:35:46 ös
Yanıtla #568
  • Ziyaretçi

masonları seri katil gözüyle görüyor , kendisine bir şey yapacaklarından korkuyor vs...

Nisan 28, 2013, 04:38:03 ös
Yanıtla #569
  • Seyirci
  • Uzman Uye

ve antisemitist oluyor doğal olarak.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo