Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sunucu ve Database hataları  (Okunma sayısı 3422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 07, 2014, 04:23:57 ös
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Çok sık sunucu ve database hatası alıyor ve foruma girmekte zorlanıyorum. Neredeyse 1/5 denemem başarılı oluyor.
Live long and prosper.

Mart 07, 2014, 04:26:33 ös
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Aynı sıkıntıyı bende sürekli yaşıyorum. Sürekli foruma bağlantıda sunucu hatası alıyorum.

Mart 07, 2014, 07:29:27 ös
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

Gelecek hafta farkli server a gecilecek. Ancak o zamana kadar mevcut serverlar asiri yuklendiginden dolayi hatalar gorulebilir. Gecici ve uzerinde calistigimiz bir durumdur.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Mart 08, 2014, 07:49:10 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bende böyle bir konu açmayı düşünüyordum,
sanırım bu ara sunucu konusunda şansınız pek yaver gitmiyor,
en kısa sürede düzelmesi dileğiyle..
"Biz, ilhamlarımızı gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

K. Atatürk

Mart 09, 2014, 11:58:06 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Ilginiz için teşekkür ederim sayın MASON

Mart 10, 2014, 04:24:36 ös
Yanıtla #5
  • Uzman Uye

Sayın MASON,  gelecek hafta "farklı server a  geçileceğini belirtmiş. Bu değişim bizleri etkileyecek mi? etkilemiyecek mi?. Etkileyecekse bizler ne yapacağız ?.
         Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Mart 10, 2014, 06:18:38 ös
Yanıtla #6
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayın MASON,  gelecek hafta "farklı server a  geçileceğini belirtmiş. Bu değişim bizleri etkileyecek mi? etkilemiyecek mi?. Etkileyecekse bizler ne yapacağız ?.
         Saygılar-sevgiler.

Sayin Alsah,

Degisim, belki kisa sureli bir site ulasilma sorunu haricinde sizleri ve forumu etkilemeyecektir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.