Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: İnsanoğlunun Nesli Tükensin Hareketi - Voluntary Human Extinction Movement  (Okunma sayısı 10940 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eylül 30, 2014, 02:22:20 ös
Yanıtla #20
  • Orta Dereceli Uye
  • **

"İnsanoğlunun nesli tükensin" hareketini sonuna kadar destekliyorum. Tükensin ve sadece ben yaşayayım. Her şey benim olsun Roma dahil.

Sonuç Pirus zaferi gibi olsun. Zaferi kutlayacak kimse olmadığı gibi yenildiği için üzülen de yok.

Yaradan ne güzel yaratmış, öyle bir şey yaratmış ki kendi neslinin yok olmasını istiyor.

Mevlam ne güzel yaratmış.

Evrenin yaradılışından sonra nesli tükenenlerin yerine yeni şeyler gelmiş. Ama nesli tükenen sonucu görememiş, hadi bakalım, o zaman ne olacak.

Neslinin tükenmesini isteyenler öncelikle ölmeden önce bana mail atsınlar ki cenazelerine bir buket çiçek göndereyim. Yok öyle nesil tükensinde sonra çık seyret. Önce sizi alalım.

Bu düşünce 1400 lü yılarda da vardı herhaldeki yeni dünyalar keşfedildi ve oradakileri yok edildi. Şimdi de burdan durmuş "ya bu inkalar, mayalar nasıl bir şeymiş ki dağların tepesine şehirler kurmuş, matematiği çok iyi biliyor olmalılar ki, uzaydan mı geldiler bunlar acaba,..."

Bu farklı ve bir o kadar da ilginç düşünce yapısı soyunu kurutacak toplumlar bulamayınca kendini mi yok etmek istiyor?

Yada soyunu kurutacak canlıları uzayda mı arıyor?

Soyunu kurutacak canlı arayacağına hayvanlardan ayıran en temel ve belirleyici özelliğin olan "akli muhakeme" yetini kullanabilmeyi gerçekleştirse.

Saygılarımla, 
Madem yersizlik alemi aslım
Artık bana tek bir şey düşecek
Yücelip aslıma gitmek

Eylül 30, 2014, 04:12:40 ös
Yanıtla #21
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Selim

Kimsenin uzayda birşey aradıgı yok .

Kullanılan tabirler , isimler , verilmeye çalışılan mesajlar bilerek abartılmıştır .

Kendisine , Dünyasına ve hiçe saydıgı varoluşuna bu denli yabancılaşmış
uykudaki vahşi  ve evrimsiz insanı uyandırabilmektir amaçları . 

Bu gurup içerisinde testislerini yahut rahmini aldıranların sayısı bir elin parmaklarını geçmez .

Amaç fikirsel bütünlüğü oluşturmaktır .

Akli muhakemeden uzak sandıgınız bu insanlar , bir kavanozun içine böcekler gibi doldurulmuş milyarlarca insanın geleceğini dert ediyor .

Sizin gibilere kalırsa ;  ellerini yukarı açıp Tanrılarından merhamet beklesinler .
Ve keşke herşey bu kadar kolay olabilseydi .

Daha insancıl , daha kontrollü ve daha mükemmel bir  yaşamı meydana getirebilmektir hedef .

"Bu ıssız dağları, şükranlarını dile getirmeksizin terk edemezsin"

Eylül 30, 2014, 04:43:57 ös
Yanıtla #22
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Selim

Kullanılan tabirler , isimler , verilmeye çalışılan mesajlar bilerek abartılmıştır .

Bu gurup içerisinde testislerini yahut rahmini aldıranların sayısı bir elin parmaklarını geçmez .

Akli muhakemeden uzak sandıgınız bu insanlar , bir kavanozun içine böcekler gibi doldurulmuş milyarlarca insanın geleceğini dert ediyor .

Sizin gibilere kalırsa ;  ellerini yukarı açıp Tanrılarından merhamet beklesinler .

Daha insancıl , daha kontrollü ve daha mükemmel bir  yaşamı meydana getirebilmektir hedef .

"Bu tür hedefleri olan insanlardan beni uzak eyle rabbim." amiiiiin

"Yaradanım yarattıklarının arasında yer alan, her daim saygı ile andığım Muhterem Sigmon FREUD  un aşağıda yazdığım bazı eserlerini herkese okumayı nasip eyle ya rabbim" amiiiiiin (Rahmetliyi mumla aramaya gerek yok, eserleri yeter)

1905 Cinsellik Kuramı Üzerine Üç Deneme: İnsanoğlunda, cinsel içgüdünün gelişiminin, bebeklikten erişkinliğe dek ilk kez izlenişi.
1920 Haz İlkesinin ötesinde: yineleme takıntısı ve ölüm içgüdüsü kuramının ilk kez açık olarak tanıtılması.
1925 Kadınların cinsel gelişimi üzerine düzeltilmiş görüşler.
1926 Ketvurmalar, Belirtiler ve Anksiyete. Anksiyete sorunu üzerine düzeltilmiş görüşler.

...

Daimi'yim Her Can Ermez Bu sırra
Gerçek Kamil Olan Yeter O Nur'a
Yusuf Sabır İle Vardı Mısır'a
Bu da Gelir Bu da Geçer Ağlama

Aşık İsmail Daimi

Saygılarımla,
Yücelip aslıma gitmek

Eylül 30, 2014, 05:16:10 ös
Yanıtla #23
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Selim

"Bu tür hedefleri olan insanlardan beni uzak eyle rabbim." amiiiiin

"Yaradanım yarattıklarının arasında yer alan, her daim saygı ile andığım Muhterem Sigmon FREUD  un aşağıda yazdığım bazı eserlerini herkese okumayı nasip eyle ya rabbim" amiiiiiin (Rahmetliyi mumla aramaya gerek yok, eserleri yeter)

1905 Cinsellik Kuramı Üzerine Üç Deneme: İnsanoğlunda, cinsel içgüdünün gelişiminin, bebeklikten erişkinliğe dek ilk kez izlenişi.
1920 Haz İlkesinin ötesinde: yineleme takıntısı ve ölüm içgüdüsü kuramının ilk kez açık olarak tanıtılması.
1925 Kadınların cinsel gelişimi üzerine düzeltilmiş görüşler.
1926 Ketvurmalar, Belirtiler ve Anksiyete. Anksiyete sorunu üzerine düzeltilmiş görüşler.

...

Aşık İsmail Daimi

Saygılarımla,

Bir şeyi özellikle vurgulamak isterim, forum üyeleri bir konu hakkında benim düşüncemi bilmeleri gerekir. Ben çok tanrılı inanca sahip biri değilim. İslam inancına mensubum, Hacı Bektaş ı veli, Mevlana Celaledini RUMİ felsefesini öğrenmeye çalışıyorum.

"Gönlü ışık yakmayı, aydınlanmayı öğrenen kişiyi, güneş bile yakamaz. Gündüz gibi ışıyıp durmayı istiyorsan, geceye benzeyen benliğini yakıver."

Mevlana
Yücelip aslıma gitmek

Eylül 30, 2014, 07:25:05 ös
Yanıtla #24
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Aşık İsmail Daimi

Yaradanın yarattıkları arasında en sevdiğiniz kişiyi yıllardır okuyorum  .
Ayrıca Carl G. Jung dururken Freud'a içkisini yudumlamak kalır .

Tabi siz yinede okumaya devam edin .

Bakın ne demiş sayın Freud ;

''Zamanın akışı içinde insanlık, bilimin ellerinden gelen darbelerle iki kez,
naif öz sevgisinin incinmesinin acısını yaşamak zorunda kalmıştır:

Birincisi,
dünyanın merkez olmadığını,
akıl almaz büyüklükte bir dünyalar sistemi içinde sadece bir nokta olduğunu anladığında...

İkincisi,
biyolojik araştırmalar,
 özel yaratılmışlık ayrıcalığını elinden alıp, soy kütüğünü hayvanlar alemine düşürdüğünde.''

Kimsenin benliği ne yeterince karanlık ne de aydınlıktır sayın Selim .

Sırra gelince , Ziya Paşa'nın  kulakları  çınlatan 2 dizesi yeterlidir .

'' En ummadığın keşfeder esrar-ı derunun
Sen herkesi kör, alemi sersem mi sanırsın ? ''

« Son Düzenleme: Eylül 30, 2014, 07:51:26 ös Gönderen: Dor »
"Bu ıssız dağları, şükranlarını dile getirmeksizin terk edemezsin"

Ekim 01, 2014, 08:05:24 ös
Yanıtla #25
  • Orta Dereceli Uye
  • **

"DOR"

Kapasite yetmeyince sayın DOR ilkel benliğini yani "İT" ön plana çıkmış. Yazdıklarımı daha da haklı çıkarttınız. Sizin gibilerin yani karşısındakine yanıt vermek için "akli muhakemesi" yeterli gelmeyenlerin yapabileceği yapmışsınız. "İT" iniz ön plana çıkmışki "İT" i yani ilkel benliği ile dahi düşünemeyen zavallı mahlukatlar ancak büyük puntalarla kendini özelliğini betimler.

Daldan dala atlayıp hakareti hak sayanlar ancak her zaman  soyundan sopundan sorunu olanlar zavallılardır.

Sayın Sigmon FREUD der ki; Etrafa hırlayanların çocukluğuna dönmek gerek, çocukluğunda yaşadığı ve bilinç altına attıklarını zorda kaldıklarında "İT" hemen büyük puntalarla yazarak ortaya döker.

Sayın DOR çocukluğunuzda başınıza ne geldi acaba?

Şair eşref sizin gibiler için buyurmuşki;

Kişi, kamil oldu mu üstad mertebesinde,
ona madde üstünde bir değer vereceksin...
baktın ki; hali, tavrı değişti meclise gelişte,
çüüşşş...deyip, sırtına bir semer vereceksin.
Yücelip aslıma gitmek

Ekim 01, 2014, 08:59:25 ös
Yanıtla #26
  • Aktif Uye

Ekim 04, 2014, 08:34:56 ös
Yanıtla #27
  • Ziyaretçi

Genelde bu tur harekler bir taraftan cikar.    ( ELIT ) %1

(Z)NWO =8 bunlar birbirlerini surekli takip eden kurumlar ve kuruluslardir.

Avrupada GAY MARRIAGE , DRUG'S ,ANTI BABY CAMPAIN artisi son senelerde ust'te gorulen bir takim olaylardir.

eurovizion yarismasi = transvestie !!!

bu tur olaylari iyi dusunmek lazim.

EBOLA - AMERICAN PATENTED

BUNLARIN HEPSI DIKATE ALINMASI VE ASLINDA OLAYLARIN CIDDI BIR KONUMA ULASIYOR OLMASI DAHA BASKA BIR OLAY.