Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Nejat Uygur - Goethe  (Okunma sayısı 4186 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 29, 2015, 09:42:24 ös
  • Aktif Uye

Sonsuz ışığa kavuşabilmek için...

Temmuz 29, 2015, 09:55:07 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Fay Frin paylaşımınız için çok teşekkür ederim,Değerli Nejat  Uyguru minnetle anıyoruz...
Güneş ışınları neyse kara toprak için gerçek aydınlanmada odur bu dünyada Doğanlara...

Temmuz 29, 2015, 10:03:56 ös
Yanıtla #2
  • Aktif Uye

Rica ederim.  :)

Temmuz 29, 2015, 10:14:44 ös
Yanıtla #3
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Goethe gibi değerli bir yazarın,Türkçedeki bir vucut parcasına,yakın olan isminin,kullanılıp dalga gecilmesi ne kadar komikse okadar gülüyoruz.Bu fakir edebiyatları bitmek bilmiyor.

Saygılar
"Adonai melekh namen"

Temmuz 29, 2015, 10:26:46 ös
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın ragnarr  iletinizi gördükten sonra  video'yu izledim,haklı taraflarınız var bizim tiyatro anlayışımız hep birileri üzerinden yada birilerinin organları ile  meşgul!!!
Güneş ışınları neyse kara toprak için gerçek aydınlanmada odur bu dünyada Doğanlara...

Temmuz 29, 2015, 10:34:42 ös
Yanıtla #5
  • Aktif Uye

Ben gerçekten sizleri anlayamıyorum, buna mizah deniyor farkında mısınız ? Bir mizah videosunu alıp nerelere çekiyorsunuz ama Forum Kuralları ile ilgili en son yazılan yazının altına en süslü kelimelerinizle göz boyamak için yorumlarınızı da yazmayı ihmal etmiyorsunuz. Göz boyamak için saygıdan bahsediyorsunuz ama önce Nejat Uygur'a saygı duyabilmek lazım. Sayın Arais de size bunu söyledi, konuları sürekli başka yerlere çekiyorsunuz. He şahsen ben Nejat Uygur'u izlemekten keyif alıyorum ve bence komik. Zeka seviyeniz yüksek değilse eğer size hitap etmiyor olabilir tabii. Sonuçta mizah, zeka işidir.

FAY FRIN

NOT : Saygısız yorumlar, yönetime tarafımdan şikayet edilecektir !

Temmuz 29, 2015, 10:44:53 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ben bu sitenin üyesiysem, meşru fikir hakkımı,kişisel saygı cercevesinde kullanma hakkım vardır.

Siz neden üstünüze alınıyorsunuz, Espiriyi sizmi yaptınız.
Zeka seviyemiz dediğiniz gibi , düşük Goethe gibi değerli bir yazarın, Vucudun bir parçasına olan benzer ismine gülemedik.
Biraz yüksek olsa gülerdik, paylaşırdık.
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2015, 10:48:56 ös Gönderen: ragnarr »
"Adonai melekh namen"

Temmuz 29, 2015, 10:45:46 ös
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Fay Frin Nejat uygur Türk tiyatrosunun duayeni size aynı yorumu paylaşmıştım ancak  eleştirim Nejat Uygura değil Mizah  anlayışımızda bel altı vurmalaraydı son olarakta Goethe benim için bir idol ,ancak burda saygısızlık etmediğimi düşünüyorum hatam var ise affola...
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2015, 10:51:02 ös Gönderen: ARARAT »

Temmuz 29, 2015, 10:58:32 ös
Yanıtla #8
  • Aktif Uye

Sayın Ararat, bu bölümde konumuz mizah olduğu için, mizah yaparken her türlü kişi, olay, durum hakkında istenirse dalga geçilebilir. Elbette bunu anlayabilmek için, öncelikle bir mizah anlayışınızın olması gerekir. Çok saygıdeğer idolünüzle ilgili mizah yaptığı için Nejat Uygur ve bu mizahtan keyif alan ben de sizden çok özür dileriz.

Ragnarr adlı üyeye gelirsek eğer, düşüncelerinizin benim için bir değeri olmadığını daha önce de söylemiştim. Sürekli paylaştığım her şeyin altına bozuk Türkçenizle ve saçmalayan sözlerinizle bir şeyler yazma çabası içerisindesiniz. Anlaşılan o ki, kendinizi bir şeyler söylüyor ve yapıyor gibi göstermek adına kanıtlama çabası içerisindesiniz. Her paylaştığım bir konunun altına bir şeyler yazıyorsunuz, demek ki beni çok önemsiyorsunuz. Çok teşekkür ederim.

Temmuz 29, 2015, 11:03:44 ös
Yanıtla #9
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın Fay Frin iletimi yazarken bu kadar tepki çekeğini anlamamıştım özür dilerim,daha fazla olayın büyümesini istemediğim için konuyu burda kapatalım...