Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: SANAT  (Okunma sayısı 1435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 01, 2019, 12:58:18 öö

Ben ülkemizi çok seviyorum. Sanata bu kadar önem veren milletimiz bir bu kadar da önem veren bir iktidar var 1978'ten beri. Ülkemizin bu sanat aşkı ve tutkusu gördükçe duygulanıyorum. Gerek tiyatro oyunları olsun gerek tiyatro festivaller olsun, sanat galerilerinde sergilenen şaheserler olsun, müzik festivalleri, müzik konserleri, gerek beyaz perdede seyircilerin karşısına sunulan sinemalar olsun gerek ödül törenlerimiz olsun, sanatla ilgili neler varsa halkımızla paylaşan kişiye ve kişilere teşekkür ediyorum ve şükranlarımı sunuyorum, sanata bu kadar değer verildiği için milletimize ve ülkemize teşekkürlerimi borç bilmekteyim.                           

Sevgilerimle ve Saygılarımla,
« Son Düzenleme: Nisan 01, 2019, 01:12:53 öö Gönderen: Ahmet Burak »
Bizi Çalışmak Kurtarır!

Nisan 01, 2019, 03:35:17 öö
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

1  Nisan şakası galiba ...
Saygılar   ;D
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Nisan 04, 2019, 08:04:33 ös
Yanıtla #2

Öncelikle sizlere saygılarımlarımı sunarım, teşekkür ediyorum, ülkemizin geldiği bu hali bence 1 Nisan şakası keşke şuan ki iktidar sanata önem verse bizlerde sanatımızı dolu dolu yaşıyabilsek, bazı insanlar hâlâ sanatın ne olduğunu bilmiyor çok yazık, oysaki sanat bağları kopmuş bir ülkede kimler başa gelirse gelsin o ülkeyi kimse kurtaramaz. Çok yazık keşke bu ülkede sanata ve sanatçıya önem verilebilse...
                                    Sevgi ve Saygılarımla...
Bizi Çalışmak Kurtarır!

Nisan 07, 2019, 02:42:28 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

MERHABALAR
sn Ahmet Burak size katılıyorum
sn ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün  şu sözleri geldi aklıma
“Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir.”
işte bu söz her şeyi açıklar diye ümit ediyorum.

SAYGILARIMLA VE SEVGİLERİMLE