Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masolukla ilgili Ritüeller ve Törenler.  (Okunma sayısı 8504 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 27, 2018, 12:16:44 ös
Yanıtla #40
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sizin o sembolünüz dışında başka birşey görmedim.
Hakikate inanıyorsan tesadüflere inanmayı bırak gerçekleri   G<ör

Mayıs 27, 2018, 12:22:07 ös
Yanıtla #41

Daha oncede bahsetmiştim tekrardan açıklamakta fayda var.Bu tarz içeceklerin isimleri ABD'de serbest.Satanizm bir din olarak ABD'de belli eyaletlerde kabul ediliyor.Ōrneğin, Detroit satanist churc, Michigan sanatist church gibi.Bu isimler ABD'de reklam amaçlı kullanılmasi ABD'de garipsenecek bir durum değil.Din özgürlüğü ve insan hakları ABD'de cok önemlidir.Sanatizim din özgürlüğü kapsamında belli eyaletlerde serbest.. Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Mayıs 27, 2018, 12:25:43 ös Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Mayıs 28, 2018, 09:28:27 ös
Yanıtla #42
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Her yazılanın veya görüntülenin masonlukla alakası olmayabilir.Sn.Mut'un soru işaretsiz sorusunda olduğu gibi..

Bence yazım hatasının yanı sıra başlık seçimi de doğru değil.
Zamanla düzelir herşey ve bu seferlik beni mazur görün bundan sonra noktalama işaretlerine daha fazla dikkat edeceğim.Bunu hem sizin için hem de kendim için yapacağım.Saygılar...

Mayıs 28, 2018, 09:29:53 ös
Yanıtla #43
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Daha oncede bahsetmiştim tekrardan açıklamakta fayda var.Bu tarz içeceklerin isimleri ABD'de serbest.Satanizm bir din olarak ABD'de belli eyaletlerde kabul ediliyor.Ōrneğin, Detroit satanist churc, Michigan sanatist church gibi.Bu isimler ABD'de reklam amaçlı kullanılmasi ABD'de garipsenecek bir durum değil.Din özgürlüğü ve insan hakları ABD'de cok önemlidir.Sanatizim din özgürlüğü kapsamında belli eyaletlerde serbest.. Saygılarımla.
Oradan da kıyamete kadar gider.