Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: YENİ DÜNYA DEVLETİ  (Okunma sayısı 18130 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 26, 2008, 05:39:30 ös
Yanıtla #10
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

ayrıca en son mesajınız sizin fikriniz midir? yoksa Aytunç Altındal'ın Gül ve Haç Kardeşliği kitabının 130-137. sayfaları arasındaki görüşlerinin özeti midir?

Şubat 26, 2008, 05:45:01 ös
Yanıtla #11
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

ayrıca bahsettiğiniz "The U.S. State Department issues Document 7277" nixon döneminde değil ve hatta 1970lerde de değil 1961'de kennedy dönemindedir ve başlığı "Freedom From War: The U.S. Program for General and Complete Disarmament in a Peaceful World."dur. ayrıca üç aşamalıdır ki onlardan bahsetmişsiniz... nihayetinde tüm orduların tasviyesi ve hiçbir devletin askeri gücünün olmaması bunun yerine dereceli olarak Birleşmiş Milletler Barış Gücünün güçlendirilmesi hedeflenmiştir.

Şubat 26, 2008, 05:49:11 ös
Yanıtla #12
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Hayır Aytunç Altındal değil.Kendisini çok iyi tanıdığım Eski Son Havadis yazarı Arslan Bulut a aittir.Ancak yazılanların dışında Sn.Mason a da ifade ettiğim yazdıklarıyla çelişen bir çok belge bulunmakta.

Belgelerin hakkı saklıdır.Bu yüzden kişinin kendisine sormadan yayınlamanın doğru olmadığı kanaatindeyim.

Sn.Mason siz görünen ben görünmeyen yüzünü araştırıyorum hepsi bu...

Sn.Mason isterseniz size elimde olan bir belgeyi sunabilirim.

CFR nin 50.yıl dönümünde üyelere özel olarak yayınlanan derginini Kingman Brewster Jr imzalı başyazı ile gizli hedefini açıklayabilirim.

netni koyarsanız daha memnun oluruz...
Bu ülkede kimse satranç oynamayı bilmez.Bu millet kaderini zar atarak belirler.

Şubat 26, 2008, 05:52:07 ös
Yanıtla #13
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Hayır Aytunç Altındal değil.Kendisini çok iyi tanıdığım Eski Son Havadis yazarı Arslan Bulut a aittir.Ancak yazılanların dışında Sn.Mason a da ifade ettiğim yazdıklarıyla çelişen bir çok belge bulunmakta.

Belgelerin hakkı saklıdır.Bu yüzden kişinin kendisine sormadan yayınlamanın doğru olmadığı kanaatindeyim.

CFR nin 50.yıl dönümünde üyelere özel olarak yayınlanan derginini Kingman Brewster Jr imzalı başyazı ile gizli hedefini açıklayabilirim.

aslan bulut ozaman aytunç altındaldan alıntı yapmış demek ki

Kingman Brewster Jr 'dan izin alacaksanız o imkansız kendisi oleli neredeyse çeyrek asır olacak :D... bir dergide yayınlandığını söylediğiniz 1971 vey a 72 tarihli bir makaleyi sunacaksınız ve 1961 tarihli 7277 sayılı belgeyi, bunların her hakkı mahfuz olsa bile bunların sahiplerine nasıl soracağınızı ayrıc merak ediyorum.
« Son Düzenleme: Şubat 26, 2008, 05:58:01 ös Gönderen: skullG »

Şubat 26, 2008, 05:55:16 ös
Yanıtla #14
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

ayrıca bahsettiğiniz "The U.S. State Department issues Document 7277" nixon döneminde değil ve hatta 1970lerde de değil 1961'de kennedy dönemindedir ve başlığı "Freedom From War: The U.S. Program for General and Complete Disarmament in a Peaceful World."dur. ayrıca üç aşamalıdır ki onlardan bahsetmişsiniz... nihayetinde tüm orduların tasviyesi ve hiçbir devletin askeri gücünün olmaması bunun yerine dereceli olarak Birleşmiş Milletler Barış Gücünün güçlendirilmesi hedeflenmiştir.

Sn

Sn.skullg bakış açınızını anlıyorum ancak bu yazdıklarınız bilderbergçilerin dünyaya yayınladığı belgedir.Bunun enterasan bir tarafı yok bunun altındaki neden önemli benim için..

Şubat 26, 2008, 05:58:58 ös
Yanıtla #15
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kingman Brewster Jr 'dan izin alacaksanız o imkansız kendisi oleli neredeyse çeyrek asır olacak :D... bir dergide yayınlandığını söylediğiniz 1971 vey a 72 tarihli bir makaleyi sunacaksınız ve 1961 tarihli 7277 sayılı belgeyi, bunların hwehkkı mahfuz olsa bile bunların sahiplerine nasıl soracağınızı ayrıc merak ediyorum.

Belge araştırılmak için verilmiş bir belgedir.Üçüncü şahıslara açılması için onay alınması gerekir.Baştada söylediğim gibi sadece üyelere dağıtılan bir dergidir.Ayrıca makale değildir CFR nin tam anlamıyla hedeflerini ortaya koyan yazılardır.Ayırca bir o kadar sızıntı olmayacak kadar saklıdır.

Saygılar

Şubat 26, 2008, 06:02:02 ös
Yanıtla #16
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

tamam kardeşim, belgeler sen de kalsın, böyle herkeste bir sırlama istemi var, sonra da masonlara laf edersiniz "gizli"ler diye...

1. üyelere dağıtılan dergidir sizin elinizde ne arar?
2. sızıntı olamayacak kadar saklıysa size nasıl sızmıştır?
3. bize sızarsa sızıntı mı olacaktır?
4. hakkaten elinizde var mı öyle bir şey varsa ben size posta adresimi vereyim gönderin azizim biz de bilgilenelim madem siteden veremiyorsunuz...

Şubat 26, 2008, 06:03:02 ös
Yanıtla #17
  • Uzman Uye

-Sn Kure nin söyledikleri Şeytanın gerçekleştirmek istediği şeyler. Ama hangi kuruluşlar şeytanın oyuncağı, bu koca bir soru işareti.
-Benim fikrim, bunu gerçekleştirmek isteyen İlluminate nin ta kendisi.

''Kızıl elmada buluşalım''

Şubat 26, 2008, 06:04:06 ös
Yanıtla #18
  • Ziyaretçi

CFR ve bilderbeg kuruluşlarını duydunuz mu Sn.skullg

Bilderberg toplantıları, iş,basın-yayın,siyaset alanlarını etkileyen daha önce davet edilmiş yaklaşık 130 kişinin katıldığı yıllık,resmi olmayan toplantılardır.

Bilderberg toplantıları, ilk olarak 1954 yılında Hollanda'da başlamıştır. İsmini ilk toplantının yapıldığı Bilderberg otelinden alır.

Sn.kure biderberg bir kurulus degildir.

Şubat 26, 2008, 06:48:18 ös
Yanıtla #19
  • Ziyaretçi

CFR ve bilderbeg kuruluşlarını duydunuz mu Sn.skullg

Şimdi bilderberg bir kuruluş mu değil mi? Ayrıca bu çokta şaşılacak birşey değil Sn. kure. Uzun süredir var olan ve isimleştirilmeden bile varlığını hissettiren "bence"  bir düşünce sistemi. Bilgi sahibi olmadan, sırf gözlemlerim ile bunun farkındalığında olduğumu ifade etmek istiyorum...