Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sira Size Gelecek.  (Okunma sayısı 2926 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 26, 2016, 10:10:38 ös
  • Uzman Uye

Die Geschichte von Pastor Martin Niemöller
(1892-1984)

„Als die Nazis die Kommunisten holten,
habe ich geschwiegen; ich war ja kein Kommunist.
Als sie die Sozialdemokraten einsperrten,
habe ich geschwiegen; ich war ja kein Sozialdemokrat.
Als sie die Gewerkschafter holten,
habe ich nicht protestiert; ich war ja kein Gewerkschafter.
Als sie die Juden holten, (siehe Anm.1)
habe ich nicht protestiert;
ich war ja kein Jude.
Als sie mich holten,
gab es keinen mehr, der protestierte.“

Naziler komünistler için geldiğinde sesimi çıkarmadım; çünkü komünist değildim.
    Sosyal demokratları içeri tıktıklarında sesimi çıkarmadım; çünkü sosyal demokrat değildim.
    Sonra sendikacılar için geldiler, bir şey söylemedim; çünkü sendikacı değildim.
    Sonra Yahudiler için geldiler, sesimi çıkarmadım, çünkü Yahudi değildim.
    Benim için geldiklerinde, sesini çıkaracak kimse kalmamıştı.

-Martin Niemöller-

Ekim 27, 2016, 11:35:45 öö
Yanıtla #1
  • Aktif Uye

Kimse yaklaşan felaketin farkında değil... Tek düşman var sanki dillerde hep o "kahrolsun PKK"...
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Ekim 31, 2016, 03:26:01 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Kürt basin ve medyasi  simdilik kipirdayamaz duruma getirildiler.

Simdi sira sosyalist ve sosyaldemokrat basinda..

Bugünki Cumhuriyet gazetesi baskini bunun fitilidir.
« Son Düzenleme: Ekim 31, 2016, 03:28:41 ös Gönderen: Tij »

Ekim 31, 2016, 07:16:03 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye

Zaman bugundür isyan etmenin yarın gec olabilir...
Doğru rehberini bulana ne mutlu...

Ekim 31, 2016, 07:39:51 ös
Yanıtla #4
  • Uzman Uye

İsyan etmek kime karşı sisteme mi , şu anki yönetime mi .Ben kendi açımdan çözemediğim bir muamma . Çözüm SOL PARTİLERİN  tek çatı altında toplanıp  % 10 belasını aşmalı ( CHP ) çatısı veya yeni bir oluşum ÜLKEMİZİN UÇURUMA gidişini önler . Bana en saçma gelen şey adamlar kendi şehitlerini de  yarattı.

Yeni bir ATATÜRK  çıkar mı  bu nezih milletten göreceğiz  .
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mayıs 30, 2017, 09:42:32 ös
Yanıtla #5
  • Uzman Uye

Martin Niemöller´den günümüze, yani Nuriye Gülmen´e kadar.

Fasizim pek fazla degismemis, ya biz degismismiyiz?

Mayıs 30, 2017, 11:05:07 ös
Yanıtla #6

Sayin Tij,İskence insan haklarina ve demorasiye aykiridir.Ama Türkiye de Demokrasi olmadigi için bu kural geçerli degildir.Sanirim toplum ilerki zamanlarda kendi cezalarini kendi vermeye başlayacaktır.Tipki Ortadoğu Devletleri gibi.Nuriye Gulmen  Adalet ariyor.Neyazikki herkes korkudan bastırıldığı icin suskun.Toplum gorrmezden geliyor.Bir gün sira topluma geldiğinde is İsten gececek.Ulkemz isgal altinda ve topraklarimiz bir bir satiliyor.İsletmeler yabanci sermayelere 2003 yilindan buyana satildi ve satilacak birsey kalmayınca Türkiye'nin Doğu Anadolusu ve Güneydoğu Anadolusuna şuanki yuzde ellinin yönettiği yönetim o bölgeleride yabancılara verecek...Not: Beyaz Müslümanların Büyük Sirri Kitabinin Yazari:" Soner Yalcin "Basimizdaki Basbakanin Pakrodoni oldugunu kitapta dile getirmis.Oda Tv'de konu olmus.Basimizdakinin kimlere hizmet ettigi araştirlimali ve Diplomasi olmayan birinin verdiği hükümler Uluslararası arenada yok hükmündedir.Acil Ülke elden gitmeden bu yönetim gorevden alinmali ve yaptigi Suclar ve İnsanlara gozetim altinda iskencelere Uluslararası arenada ceza ,yaptirim verilmeli.Saygilarimla.
« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2017, 11:09:44 ös Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!