Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Soru  (Okunma sayısı 1539 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 05, 2020, 06:15:33 ös
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın  V.I.T.R.I.O.L.  Sayın Adam,     Sayın Mason,     Sayın Genius Loci      geri gelecekler mi?

Geçmiş konuları incelediğimde ne kadar da değerli konular açtıklarını ve paylaşımlarda bulunarak yorumlar yaptıklarınıı sık sık görmekteyim. Ben de tabi ki isterim, bir konu açtığımda büyüklerimin (forumda benden çok çok eski olduklarından dolayı büyüklerimin ifadesini kullanıyorum) yorumlarını almayı çok isterim. Sayın Caliper, Sayın ANARCHOSA, sizlerin de takipçiniz olarak hemen hemen bir çok konu başlıklarınızı inceledim, notlar aldım. Kişiliğime okuduklarım kadar katkılarınız çok oldu. Teşekkür ederim.

Saygılarımla,

« Son Düzenleme: Mayıs 05, 2020, 06:23:57 ös Gönderen: Profesör »
Biz farklılıklara tahammül etmesini bilmeyen insanlarız. Sevdiğimizi severiz, başkalarının ise bizi sevmeme hakkının olmasına katlanamayız.

Mayıs 05, 2020, 09:39:54 ös
Yanıtla #1
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Umarım gelirler. Onlar gelmese bile onların yerini doldurabilecek kişileri dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Mayıs 05, 2020, 09:57:43 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Sayın ADAM dört gözle bekliyorum diğer değerli Üyeleri de  Örneğin Sayın Karahan ...

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Mayıs 05, 2020, 11:00:18 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Alıntı yapılan: Arais - Bugün, 09:39:54 ÖS<blockquote>

Umarım gelirler. Onlar gelmese bile onların yerini doldurabilecek kişileri dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımla

Sayın Arais,  altyapıda bekleyen bizler var. Yetiştirirseniz 6 yıla kadar Sayın Adam' ın bilgisine ulaşmaya çalışırız.
>Saygılarımla,

Biz farklılıklara tahammül etmesini bilmeyen insanlarız. Sevdiğimizi severiz, başkalarının ise bizi sevmeme hakkının olmasına katlanamayız.

Mayıs 06, 2020, 04:22:06 öö
Yanıtla #4
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Alıntı yapılan: Arais - Bugün, 09:39:54 ÖS<blockquote>

Saygılarımla

Sayın Arais,  altyapıda bekleyen bizler var. Yetiştirirseniz 6 yıla kadar Sayın Adam' ın bilgisine ulaşmaya çalışırız.
>Saygılarımla,
Özgüveninize saygı duyuyorum ama sayın ADAM'ın yazılarını dikkatli okursanız değil 6 yıl, bir ömür yetmez.
Saygılar.
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...