Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sizin Beyninizle de Oynanıyor mu?  (Okunma sayısı 2440 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mart 13, 2014, 02:48:49 öö
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Beyin Gücünün Kontrolü;

Örneğin bir büyücüye inanmazsınız ama yanına gittiğinizde büyülenirsiniz. Aslında o kişinin negatif enerjisini yüklenmiş olursunuz. Onun için her zaman bedeninizin sesini dinlemeniz, bu vesileyle de vücudunuzun enerjisini her zaman dengede tutmanız gerekir. Beyin gücünün kontrolü için yoğunlaşma, trans haline geçme ve beyne istediğimiz emri verme yeterli olabilir.

Örnekteki gibi, verilen emirle çoğu zaman her şeyi yaptırabilirisiniz. Buraya kadar anlattıklarımız bilinen şeyler. Peki bu gücün bilinmeyen boyutu nedir? Bilinmeyen, bütün bu işleri kimin, nasıl ve ne şekilde yaptığıdır. İşte 'kozmik bilincin' gerekliliği... Bu nokta da insanın içinde şüphe olmamalı, özgüveni olmalıdır. Tabi ki burada başarı, sizin enerjinizin müspet ve yüksek olmasına da bağlıdır. Negatif enerjili insanlardan kurtulmak için çeşitli yöntemler vardır. İşaret parmağınızla orta parmağınızı üst üste getirip kilitlerseniz, negatif enerjinin bedeninize girmesine izin vermezsiniz. Mesela bir tükürük ile pozitif enerji verirseniz, o ilaç yerine geçebilir. Bir yerimiz acıyıp yaralandığında yaptığımız, bir yerimizi çarptığımızda veya böcek ısırdığında orayı kaşıdığımız gibi...

İnsanları etkileme yöntemleri
Yaratıcının gücünü bedenlerde kullanırsanız, beyin süper gücünüzü istediğiniz gibi yönlendirebilir sizde kolaylıkla insanları etkileyebilirisiniz. Nazar yani bakışla (üçüncü göz) insanların mezara hayvanların kazana konulduğunu ispat edebilir veya onlara özgü ve mutlu bir hayat yolunu göstererek yaşam enerjinizi artırabilirsiniz. İnsanları canice öldürebilir, robot insanlar yetiştirebilir veya bu güçlerle mücadele kabiliyetinizi artırabilirsiniz. Dünyada ki süper güç devletlerinin yöneticilerinin başarılarında sadece ve sadece bu gücün kullanılmış olabileceğini hiç düşündünüz mü? Sonra insan kendi kendine zarar vermemeli, beyninin bu gücünü insanları negatifliklerden kurtarmak için kullanmalıdır. Bugün bunun tam tersi olarak, dünya insanlığı, süper güçle kendi kendini yavaş yavaş yok etmektedir.

Sevgiyle terapi
İnsanca yaşayabilmek için insan önce kendini tanımalıdır. Dünyaya niçin geldiğimizi, bedenimizi nasıl daha iyi kullanmamız gerektiğini düşünmeli ve onu en iyi şekilde kullanmalıyız. Çünkü o beden bize Yaratıcının verdiği bir emanettir, onu en iyi şekilde kullanmalı, pozitif enerjiyle doldurmalıyız. Pozitif enerjiyle yüklemek için her şeye sevgiyle bakmalıyız. Her şeyi güzel görmeli, sabahları gözlerimizi güzel görmek şartıyla açmalıyız. 'Mutlu olmalıyım, başarmalıyım, yapabilirim' demeliyiz. İşte bunlar bizi pozitif enerjiyle yükler; vücudumuz, organlarımız pozitif yüklendiği için daha az yüklenir ve genç kalırız. Her problem bir fırsattır. Problemi hangi fırsata dönüştüreceğimizi düşünmemiz gerekir. İnsan beynini kullandığı ve inandığı zaman her şeyi başarabilir. Her şeyin başı beyini kullanıp onu yönlendirmektir. Atılan ilk adım meraktır, merak çok önemlidir. İnanırsan, görürsün; görmek için inanmak lazım olduğu gibi görürsen de tereddütsüz inanırsın...

-alıntı- Ahmet Maranki

-Bazen bilerek ya da bilmeyerek konuda bahsedilen el kitleme olayını cafe ve ya ev ziyaretlerine gittiğimde yaptığımı biliyorum ,fakat bu istemdışı oluyordu elime baktığımda işaret parmağımın üstüne orta parmağımı kenetlenmiş görüyordum...bazende bir oyunmuş gibi yapıyordum sıkıldığım zamanlar.Bir şekilde içime işlenmiş ve zamanı geldiğinde ortaya çıkıyor bu tarz davranışlar. Konuda bahsedildiği gibi negatif enerjiyi bu yolla vucudum geri gönderiyor fakat yaparken benim haberim olmuyor ellerime bakmazsam o anda tabi ki,daha bunun gibi pek çok şey var...

Sizin Beyninizle de Oynanıyor mu? ana başlığını konuya uygun görmemdeki sebep nasıl kalbimiz ve vücudumuz içinde bulunan organlar bizim isteğimiz dışında çalışıp bir şeyin kontrolunde hareket ediyorsa bu tarz davranışlarında bir kontrol mekanizması olduğunu düşündüğümdendir,hepimiz rüya görürüz fakat rüya görmek bana öğretilmedi bunun gibi...

Her türlü görüş ve düşüncenizi paylaşmanız konunun değerini ve benim araştırıp yeni konular yazmamda ki isteği arttıracaktır şimdiden teşekkürler  saygılar sevgiler...

« Son Düzenleme: Mart 13, 2014, 03:12:41 öö Gönderen: moonlight »
MAY THE FATHER OF UNDERSTANDING GUIDE US...

Mart 13, 2014, 09:57:11 öö
Yanıtla #1
  • Aktif Uye

Sayın Maranki'yi beğeniyle takip ederim, son derece faydalı ve güzel bilgiler veriyor kendisi.

Alıntıda belirtildiği üzere; bir ortama girdiğimde, o ortamın enerjisinden dolayı, ister istemez ortamın enerjisi üstüme siner. İsteyerek veya istemeden de olsa bulunduğum ortamda... İnanmadığım halde gittiğim bir yer olmadığından verilen türden bir örnek veremeyeceğim..

Relaxation music  ile yapılan her türlü sevgi terapileri oldukça rahatlatıyor, özellikle sabah saatlerinde.. Ama bu tek başına yeterli olmuyor tabi; bu çalışmaların yanında pozitif enerjimizi süpüren psişik vampirlerden de uzak durmamız gerekiyor. '

Saygılarımla
Adequatio intellectus et rei