Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: BİR ÜLKE'NİN UFKU BU KADARMI KÜÇÜLTÜLÜR?  (Okunma sayısı 3146 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 23, 2013, 10:17:52 öö
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sadece lanet olsun ilk cümlem bu olsun.

Ülkemin kaderi ve geleceği artık imralıdan çiziliyor.

İMRALI GÖRÜŞMESİNDE ‘ÇATIŞMASIZLIK’ MESAJI VERİLEBİLİR
Ateşkes beklentisi
Hem hükümet hem de BDP cephesinde, Abdullah Öcalan’ın bugün İmralı’da kendisini ziyaret eden heyete ‘ateşkes’ mesajı vereceği beklentisi var. Kandil’de bulunan PKK yönetiminin ise çatışmasızlık halini kabul etmesi bekleniyor

şahsın wikipedideki özgeçmişi;

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Abdullah Öcalan

Abdullah Öcalan (1997)
Doğum   4 Nisan 1949 (63 yaşında)
Ömerli, Halfeti, Şanlıurfa
Eğitim   İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi (1971)
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (1971 - 1984)
Meslek   PKK'nın kurucu lideri, politik aktivist, ideolog, yazar
Din   Yok (Ateist)[1][2][3][4]
Eşi   Kesire Yıldırım (24 Mayıs 1978 - ?)
Abdullah Öcalan, (d. 4 Nisan 1949; Ömerli, Halfeti Şanlıurfa), PKK'nin kurucusu ve ilk lideridir. 28 Nisan 1999'da Türk Ceza Kanunu'nun 125. maddesine göre vatana ihanet suçu gereğince hakkında ölüm cezası istenmiştir.[5] 29 Haziran 1999'da silahlı terör örgütü kurmak ve yönetmek suçuyla idama mahkûm edilmiştir.[6] Cezası Avrupa Birliği uyum yasaları gereğince ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çevrilmiştir. Şu anda İmralı Cezaevi'nde hapis yatmaktadır.

Bir ülke gündemiki her tür gündemin üzerine oturur 3 bdp'linin imralıya gidiş sürecini en önemli konu haline getirir ataköy marinadan nasıl yola çıkacaklarından nerede ise iç çamaşırı rengine kadar her tür detay verilecek kadar bir abartı ile,koskoca bir cümhuriyetin hiç bir değerinin bırakılmadan tümünün ayaklar altına alınarak tüm süreci bu ülkenin tarihinde gördüğü en büyük hainin planlamasına bırakıp(bakın buna katılırım en çok vakti olan o çünkü) sözüm ona barış süreci zırvaları ile bu halkı salak ve beyinsiz koyun sürülerine benzeten politikacılardan iğreniyorum artık.

Bu ülkenin asli unsuru olan halkımız asla ve asla bu süreci içine bu hali ile sindirmeyecektir.
30 yıldır bu hain tohumları ile savaşan ordu kendisini nasıl hissediyordur acaba?
Ya şehit ana babaları onlarda mesela her ne olduysa oldu yeterki barış gelsin diyorlarmıdır?
Süreç ,süreç,süreç  son zamanlarda duymaktan en sıkıldığım söz.

Bir taraf için süreçtir belki iyi yöne giden ama diğer taraf içinde aynı süreç tersine işlemiyormu?
Adım adım federasyon ve bölünme yönüne giden bir ülkenin gündemi süreç ,imralı ve öcalan.

EN İYİ KİM BÖLEBİLECEK GÖRECEĞİZ?

Tek ve öncelikli koşul imralıda yatan ülkenin topraklarında yetişen en haysiyetsiz hainin barış sürecine katkısı o olmadan olmuyor,o olmadan barış gerçekleşmez önce 30 bin can alacak sonra hadi gel barışalım.

Ortada dönen o kadar büyük oyunlar varki biz türk halkının sürecide bunu takip etmek olacak.

İmralıdaki hain ile bu süreç içerisinde o kadar çok enteresan talepler varki mesela doğru ise bir tanesi;

Kandil, çözüm sürecinin bir ileri aşaması olarak PKK’lı güçlerin Türkiye sınırlarının dışına çekilmesi konusunda henüz ikna olmuş değil. PKK yönetimi, bu adımı atmadan önce İmralı’da Abdullah Öcalan’la doğrudan temas kurup istişarede bulunmak istiyor. Kandil’in Öcalan’la doğrudan diyalog ve koşullarının iyileştirilmesi talebi var.

Yani kandildeki teröristler çözüm sürecine dahil olup üstelik imralıya temsilci gönderip önderleri apo ile yüzyüzede istişare etmek istiyorlar.

Kusura bakmayın ama ben yazdıkça kimyam bozuluyor kusacağım nerede ise bu devlet böyle istekleri kabul edermi?
etmezde diyemem o kadar naylon bir devletmi olduk biz ?
Lanet olsun büyük devlet demek bu ise aciz devlet diye kime derler merak ediyorum.

Çözerse o hain çözer bu konuyu bu kadar basit işte;
Herkes onun ağzının içine bakıyor herkes onun peşinde,ne diyecek ne önerecek.
Koskoca akil adamlar adaya gitmek onu dinlemek için birbirlerini eziyor ama kürt halkı şu soruyu soramıyor bumu oy verdiğimiz insanlar bunlardamı liderlik vasıfı var kendilerini dahi yönetemeyenler kürt halkınımı yönetecek diyemiyorlar yazıkalr olsun.

Yazıklar olsun kusacağım artık,acizlik ne benim kaderim nede genetik özelliğimdir beni bir tek bu duygu isyan ettiriyor.

Mesajlar;

Öcalan pkk için yol haritası verecek!
"Her arkadaşımız Öcalan'la görüşmek isterdi"  demirtaş
Heyet gitmese Öcalan bakın ne yapacakmış?
nemi!
“Çünkü, Sayın Öcalan ‘Bu hafta heyet gelmezse ben önerimi sunmaktan vazgeçeceğim’ demişti. Süreci bitmiş kabul edecekti” dedi.
tehdide bak sen;  çapulcu

öcalanın aslında kullanıldığını kendi ağzından bir itirafıdır buda;

Öcalan'ın 'başka güçler' itirafı

'Her şeyi benden beklemeyin, başka güçler de var'
PKK elebaşısı Abdullah Öcalan, önceki gün İmralı’ya ziyaretine gelen kardeşi Mehmet Öcalan’a Paris’te öldürülen PKK’lı 3 kadınla ilgili “Kim beni buraya getirdiyse, o katliamı da onlar yaptı” dediği öğrenildi. Milliyet'in haberine göre Abdullah Öcalan, "Burada istihbaratla görüştüm. Belki buraya gelen insanlar samimidir. Ama tek onlar değil. Başka güçler var. Bu güçler bu sürece ne kadar destek veriyorlar, bilmiyorum. Her şey ben değilim. Her şeyi omuzlarıma atıyorlar" dedi.

"Her şeyi bana bağlamayın, bağlasanız da ben yapamam" diyen Öcalan "Eğer süreç tıkatılırsa, Kürt de Türk de zarar görür" diye konuştu. Öcalan'ın Paris'teki infazlarla ilgili olarak da şunları söylediği bildirildi: "Herkes şunu bilsin, ne ad verilirse verilsin. Gladio deniyor yani NATO. Halkımız şunu bilsin: Kim beni buraya getirdiyse, o katliamı da onlar yaptı. Bu ortaya çıkarılmazsa sabah belki bundan daha büyük katliamlar olur. Bunu devletten, hükümetten istiyoruz. Fransa biliyor, Avrupa, ABD, NATO bunu biliyor. Doğruları söylemiyorlar. Bunları söylesinler ki süreç ilerlesin. Bunlar önünü kapatmışlar."

daha vahim ne olabilirki?
İhanet ettiğini aslında nasılda itiraf ediyor değilmi şimdi ise sadece kontrol edebildikleri ile savaşına devam ediyor.

Uyumayın bu haini kontrol eden devlet başta israildir.
Öcalan otobana düşmüş bir haindir elden ele dolaşan hem kürt hemde türk halıkının kanının emmiş bir otoban vampiridir.

Bulantım yine başladı keseceğim artık.

Not;Yazım gazetelerden derleme ve aralardada karahaının yorumları var.

sevgi ile kalın
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Şubat 23, 2013, 12:48:22 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Anlayamadığım bir nokta var.
Bebek katiliyle pazarlık oluyorsa. Neden tecavüzcülerle yok. Onlarla da pazarlık yapın iki bakire verelim sizde fazla acıtmadan tecavüz edin diyelim maksat analar ağlamasın değil mi?
Ölümden korkanın bu cennet vatanda yaşamaya hakkı yoktur!

Şubat 23, 2013, 01:28:51 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Bir katilin bir memleketin ufkunu ,geleceğini çizdiği bir ülkeyte  ülke? orada yaşayanlara haşk denirmi?
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo