Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598687 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 26, 2011, 01:05:02 öö
Yanıtla #460
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın Can

Hoşgeldiniz.keyifli forumlar.

2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Aralık 26, 2011, 01:31:45 öö
Yanıtla #461
  • Ziyaretçi

Sayın Arais

Teşekkürederim, sizede keyifli forumlar

Aralık 26, 2011, 12:55:18 ös
Yanıtla #462
  • Uzman Uye

Sn. Can % 100 sana katılıyorum belkide zamanda doğru bilgileri öğrendikçe önceki düşüncelerimizin ne kadar basit ve önyargılı , olduğunu anlıyoruz. Normalde bilgilendikçe daha alçak gönüllü olmamız gerekirken , zannedersem KİBİR  devreye giriyor kanımca .İnşallah sen düzgün kalırsın syg.  Aramıza hoşgeldin sonuna kadar BİLGİ' yi em.  :-X :-X :-X
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Aralık 30, 2011, 02:34:35 ös
Yanıtla #463
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

M*** S***ismindeki kisi tarafindan Sorun Bildirimi konusunda asagidaki mesaj gonderilmistir

"Ben K******** sok,ta ikamaet edeyorum.Yanılmıyorsam sokağımızda bulunan yerinizde toplantı zamanları gelen (BEYLERİN) araçlarını garaj kapımızın önüne park etmelerinden dolayı kendi araçlarımızı kullanamaz hale geldik.Binadaki görevlisine defalarca söylememize rağmen bir sonuç alamdık,1veya2 saat bekle sonra arabanı kullanırsın   hatta park eden arabaya istediğini yap gibi garip konuşmalara muhattap oldum.En son 28/12/2011 de polis çağırıp araçları çektirmek zorunda kaldık.Bizler sislerin toplumu rahatsısedici tartışmalara meydan vermemek içineleştirilere karşı ölçülü ağırbaşlı ve sayğılı birer fert olduğunuzu biliyoruz.Bu konuda binada görev liden başka kimseyle görüşemediğim için son çare olarak size mail atmak zunda kaldım.Bu konuda kerekli hassasiyeti göstereceğiniz umuduyla gereğinin yapılmasını rica ederim. İyi seneler"

M*** S*** ile bu email uzerinden gorusbilirsiniz. ****@hotmail.com
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Aralık 31, 2011, 05:36:31 ös
Yanıtla #464
  • Ziyaretçi

M*** S***ismindeki kisi tarafindan Sorun Bildirimi konusunda asagidaki mesaj gonderilmistir

"Ben K******** sok,ta ikamaet edeyorum.Yanılmıyorsam sokağımızda bulunan yerinizde toplantı zamanları gelen (BEYLERİN) araçlarını garaj kapımızın önüne park etmelerinden dolayı kendi araçlarımızı kullanamaz hale geldik.Binadaki görevlisine defalarca söylememize rağmen bir sonuç alamdık,1veya2 saat bekle sonra arabanı kullanırsın   hatta park eden arabaya istediğini yap gibi garip konuşmalara muhattap oldum.En son 28/12/2011 de polis çağırıp araçları çektirmek zorunda kaldık.Bizler sislerin toplumu rahatsısedici tartışmalara meydan vermemek içineleştirilere karşı ölçülü ağırbaşlı ve sayğılı birer fert olduğunuzu biliyoruz.Bu konuda binada görev liden başka kimseyle görüşemediğim için son çare olarak size mail atmak zunda kaldım.Bu konuda kerekli hassasiyeti göstereceğiniz umuduyla gereğinin yapılmasını rica ederim. İyi seneler"

M*** S*** ile bu email uzerinden gorusbilirsiniz. ****@hotmail.com

Güzel ve seviyeli bir mesaj cok sevdim ibret alıcı :) demekki secilen görevli ve hizmetlilerde özen göstermek gerekli.

Ocak 06, 2012, 06:28:14 öö
Yanıtla #465
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Isim ve Soyad    m*** h***
Yaşamakta olduğunuz ülke    türkiye
Doğum Tarihiniz    ***/1977
Eğitim Durumunuz    lise
Çalıştığınız Firma ve Konumunuz    lass
Size en rahat ulaşabileceğimiz telefon numaranız    (535) - ***
Kişisel ve kurumsal email adresleriniz    karatava@***
Masonluk kelimesini ilk nerede ve nasıl duydunuz? Konu hakkında hangi kaynaklardan ne derece araştırma yaptınız?    lan siz noldunuzki y*** k*** p*** d***i masonlukmuş=a***.s*** gidin kevaşe nin d****
Masonluk ve Masonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?    Bu ülkenin yıllarca kaynaklarını sömürdünüz o*** c***i daha bitiremediniz şimdimi bitireceksiniz
Günde ortalama kaç saat internet ile ilgileniyorsunuz? Genellikle Hangi sitelere giriyorsunuz?    1 ölür 1000 doğar a*** k***un a***ı b*** s*** satanist sapkkın ayinlerler yaşamınız geçiyor maskeleri yüzünüze takıp a*** ba*** s***sunuz
Masonlar.org’u nasil buldunuz?    a*** a***a yazdım buldum o*** c*** bide yurt dışındaymışda yok türkiyede olsa öğrenirmişizde kimliğini a*** oğlu o kadar söylemek istyitosun kimliğini adını sanını yaz ha atan neslin bilinmiyorsan ki o*** c*** oldugun için bilemessin adını yazmassın
Forum üye olmadan da izlenebilmektedir. Sorularınıza forumun arama bölümünü kullanarak cevaplar bulabilirsiniz. Niçin özellikle foruma üye olmak istemektesiniz?    sizin gibi p*** nassıl bir örgütlenme içindeyseniz bizimvarlığımızı hissetmeniz için
Masonlar.org dan ne bekliyorsunuz? Masonlar.org a ne verebilirsiniz?    o*** c*** bişey beklemiyoruz ülkemizden bi kere sildik s*** attık bi daha s*** atıcaz
Davetiyenin gönderileceği ve foruma kayıt yapılacak email adresi    karatava@***
Aşağıdaki Sözleşmeyi Okudum    - Kabul Ediyorum
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ocak 06, 2012, 02:20:13 ös
Yanıtla #466
  • Aktif Uye

İki farklı kişi iki farklı gönderi aradaki fark uçurum tabir edilebilecek cisnten..Eğitimsizlik ne kötü birşeydir böyle..Helede bunu alalen belli etmek.
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Ocak 16, 2012, 04:17:57 ös
Yanıtla #467
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

emre861@***
Güneş Şovalyesi, Kadoş Şovalyesinden davet istemektedir. Davet isteğimi uygun görürsünüz umarım.

Ocak 16, 2012, 05:21:12 ös
Yanıtla #468
  • Aktif Uye

emre861@***
Güneş Şovalyesi, Kadoş Şovalyesinden davet istemektedir. Davet isteğimi uygun görürsünüz umarım.

Bende sizdenim taktiği sık denenen bir taktik olmasada diğer yollar denenmişse denenme sırası gelmiş bir taktiktir. : )
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Ocak 16, 2012, 09:58:32 ös
Yanıtla #469
  • Uzman Uye

Sn. Mason bu tip e-mail gönderenlere karşı hukuken bir yaptırım yokmu ?  Zatialiniz daha iyi bilir ama nacinaze bu taşı nekadarda şekle soksanız mutlaka bir yerinden çatlak verip 1000 parça kum tanesine döner saygılar . Not: Anlamadığım bu MASON' luk bu insanların neresine BATIYOR merak ediyorum, selam olsun Üstat Masonlara. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus