Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 603582 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 19, 2012, 11:04:18 öö
Yanıtla #500
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

[email protected]
Isim ve Soyad: Lucifer 'in yardımcısı
Konu: BURS
country: Türkiye
Send: Gonder

Mesaj: Şuan bile ağlıyorum. Nolur bana cevap verin . Size o kadar yazdm. Tamam belki saçma olabilir. Bana burs verin lütfen .( müslümanlar yada dierleri beni okutamıolar. hiç bişe yapamıolar. çünkü onlar fakir. Ama dünya sizin etrafınızda dönüyo .( yardım edin bana. bana burs verin lütfen. üniversitem yıllık 19 bin tl istiyo. bunun yurt masraflarıda var. lütfen yıllık bu parayı verseniz sizin için bişi olmaz çünkü çok zenginsiniz. Lanet olsun ki sizden birinin çocuğu doğamadım. Tek suçum muhafazakar görünüp fakat aslında münafığın kendindisi olan bi ailede doğmaaaaaaaaaaam.............. Artık ağlamak istemiyorum. Lütfen yardım edin................ LUCİFER 'e danışın ...
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 19, 2012, 11:23:11 öö
Yanıtla #501
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Mason öncelikle bu bayram sabahında sizin ve tüm dostların bayramını kutlarım.

Size birde sorum olacak bu yayınladığınız maillere cevap yazmazsınız doğal olarakta burada düşüncelerinizi yazmanızı istemekte yanlış olmaz sanırım.Nede olsa bir şey düşünüp yayınlıyorsunuz.

Ben yaşadığım toplumda bu üretilmiş modellerden çok görüyorum,bunlar bırakın ışığın ne olduğunu bilmeleri bildikleri tek ışık 22 volt 16 amper ampül ondan aydınlık geldiğini biliyorlar.Dünya kurguları olmayan ne için yaşamaya çabaladığını bilmeyen lağım fareleri gibi yaşayan milyarlarca insandan biri ne yazıkki kendisine bir faydası dokunmayan insanın haline yazıkki acziyetini dahi belirtmekten kaçınmayan ucube beyni ile üniversite eğitimi aldığını söyleyen bu insanlar toplumun her hücresine yarın birer yönetici olacaklar.

acınacak halimize ne diyeyim bilmiyorum.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Ağustos 19, 2012, 02:58:04 ös
Yanıtla #502
  • Orta Dereceli Uye
  • **

İlgili kişi apaçık bir bunalımda 'lucifer' gibi kelimelerin kullanılması bunu destekliyor.

Diğer yandan email adresi çokça alay teması mevcut.Açıkçası bu email adresi tipinin bunalımda ve ihtiyaçta olması çelişkili gibi.

İhtiyaçta olan bir kişi yardım istediği kişiye "[email protected]" olarak mesaj vermez sanırım.

Diğer yandan üniversite ücretinin bu kadar yüksek olduğu bir üniversiteyi burssuz olarak okumaya başlaması hayli garip...

Ama bence asıl önemli olan şu yalan yada değil ailesini bu sözlerle değerlendirmesi .

Bence bu arkadaşımız şunu bilmeli dünyada herkesin bir sorunu vardır. Sorunu bulunmanın onu çok öznel ve herşeyi yapabilecek

kudrete getirmemesi gerektiğini bilmeli.

Evet haklısınız bazen insanların kararlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Yaşamımızın belli dönemlerinde parayada ihtiyaç duyabilirsiniz.

Ancak bunları kazanacak kudret yine sizde.

Bugün bayram. Bende herkesin bayramını kutlarım. Bu arkadaşımında bugünü hayatının değişiminin noktası atfedebilir.

Kendisine mutlu hayatlar diliyorum.

Saygılarımla

Ağustos 19, 2012, 09:20:55 ös
Yanıtla #503
  • Ziyaretçi

[email protected]
Isim ve Soyad: Lucifer 'in yardımcısı
country: Türkiye

Mesaj: Şuan bile ağlıyorum. Nolur bana cevap verin . Size o kadar yazdm. Tamam belki saçma olabilir. Bana burs verin lütfen .( müslümanlar yada dierleri beni okutamıolar. hiç bişe yapamıolar. çünkü onlar fakir. Ama dünya sizin etrafınızda dönüyo .( yardım edin bana. bana burs verin lütfen. üniversitem yıllık 19 bin tl istiyo. bunun yurt masraflarıda var. lütfen yıllık bu parayı verseniz sizin için bişi olmaz çünkü çok zenginsiniz. Lanet olsun ki sizden birinin çocuğu doğamadım. Tek suçum muhafazakar görünüp fakat aslında münafığın kendindisi olan bi ailede doğmaaaaaaaaaaam.............. Artık ağlamak istemiyorum. Lütfen yardım edin................ LUCİFER 'e danışın ...

Örnekteki gibi hala insanlar masonluğu din olarak görüyorlar. Yazıktır.

Ağustos 20, 2012, 01:50:25 ös
Yanıtla #504
  • Uzman Uye

İncil'den Ezeikel 28:11-19: "..güzellerin ve bilgelerin en mükemmeliydin. Eden'de, Tanrı'nın bahçesindeydin. Giysilerin hep güzel taşlarla –yakut, zümrüt, aytaşı, beril, onix, safir, turkuazla- ve altın işlemelerle süslüydü. Bunlar sana sen yaratıldığın gün verildi. Seni kudretinle ve gücünle bekçim yaptım. Tanrının kutsal dağına gidebiliyor ve ateş tarlalarında yürüyebiliyordun. Yaptıklarından tamamen muaf tutulurdun ta ki için kötülükle dolana dek. Bu varlık içinde bile daha büyük şiddet yarattın ve günahkar oldun. Seni tanrının dağından men ettim ve seni bekçilik ettiğin ateş tarlalarından sürgün ettim. Güzelliğin yüzünden için kibirle doldu ve bilgeliğini kendi ünün için harcadın. Seni içine hapsettiğim ateşle beraber dünyaya attım. Seni takip edenlerle beraber sonunuz ateşler içinde küle dönecek. Çok feci bir sona geldin."

Anlamadığım Masonluğu ;  Şeytana inanan insanlar topluluğu olarak lanse etmesini esefle kınıyorum  dengesiz İNSAN   denen bu zümreyi .

Saygılar ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ağustos 20, 2012, 09:15:33 ös
Yanıtla #505
  • Ziyaretçi

ilk öğrendiğim dini bilgi;
"kesinlikle her şeyi sadece Allh tan isteyeceksin ve sadece Allah tan bekleyeceksin,
ancak o zaman sen hiç bir kuluna muhtaç olmazsın.."
işte insan dan beklenti içiersinde olanların sonu,
bu şekilde saçma sapan, uyduruk değersiz,
komik duruma düşersiniz,
e-mail sahibi gibi,
Allah ıslah etsin...
Bayramınızın çok iyi geçmesi dileğiyle...

Eylül 01, 2012, 07:36:52 ös
Yanıtla #506
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

****@hotmail.com
Isim ve Soyad: fatih ****
country: türkiye

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Eylül 01, 2012, 07:37:50 ös
Yanıtla #507
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

bizde.yalan.olmaz.panpa@****
Isim ve Soyad: Lucifer
country: Turkiye

Mesaj: İyi gunler. Ben buraya 3 hafta falan once tam hatirlayamiyorum ama yazmistim. Bana bi cevap dahi gelmedi. Her gun e posta adresimi acip gelenler kutusuna baktim bi umut. Ama yoktu hic birsey. Neyse ben tekrar yazmakta fayda goruyorum. Cevap gelene kadarda pes etmeyecegim. Cunku basari tekerrurle daha cabuk gelir. Bakin ben buraya yazarken cok dusundum. Korkuyordum cunku cevremde masonlardan hep kotu bahsediyorlar. Ama ben oyle oldugunuza inanmiyorum. Ve bana bi sans verirseniz kesinlikle cok daha iyi cikarlariniz olacak. Gecen yazimda sizlere belli bi yetenegimin oldugunu soylemistim. Bir kisiye bir sey yaptirmak icin GOZLERINE bakmam yetiyor ve sonra o istedigim seyi dusununce baktigim kisi onu gerceklestiriyor. Sizdeki KABALA ya gerek duymadan ve cok daha kolay olarak yapiyorum bunu. Dusunmem ve goz temasi yetiyor. Sonuca gelecek olursam ben sizden BURS istiyorum. Fakat parayi bana verin demiyorum(belki guvenmezsiniz) , o yuzden universite parami yatirin ve beni cok iyi mevkiilere getirin emin olun pisman olmayacaksiniz. Bendeki bu yetenegin bi ulkenin basinda oldugunu dusunsenize? Hemde gayet muhafazakar gorunuyorum? Sizcede guzel bi kamuflaj olmaz mi? Angela Merkel'den daha iyi seyler yapabilirim sadece onumdeki engelleri kaldirin ve bana maddi destekte bulunun. İstedigim bu. Bide cabuk cevap verirseniz sevirim cunku universitem eylulun 24 unde acilacak. Benim maddi yardima ihtiyacim var. Lutfen Lucifer'e danisin. O size bana yardim etmeniz konusunda onerilerde bulunacaktir. universitem baslamadan parami yatirirsaniz cok cok mutlu olurum. Ciddiyim mukemmel bi kamuflajim var. Gayet muhafazakar gorunuyorum. Ve konustugum her insana guven veriyorum. Yonetmek konusuna gelince cidden ben yonetmek icin dogmusum, burcum aslan zaten. Bakin universitemin adi yeniyuzyil ve ben psikoloji bolumunu okuyacagim. Kim oldugumu soylemiyorum cunku siz onu bulabilirsiniz. Bana acilen cevap verirseniz cok mutlu olacagim. Vaktim kalmadi lutfen . Bir isaret bir sans. Emin olun pisman olmayacaksiniz. Zaten suan istanbuldayim. Bakin tek istedigim universite paramin yatirilmasi ve maddi destek. Bana burs verin lutfen(hatta yukardada dedim guvenmiyorsaniz gidin parayi siz yatirin bankaya benim adima). :( lutfen. Mezun olduktan sonrada isterseniz meclisede girerim. Lutfen bi cevap verin? Vaktim kalmadi :( ?

Yukaridaki mesaj bugun 4 defa gonderilmistir.

Eylül 01, 2012, 07:40:24 ös
Yanıtla #508
  • Seyirci
  • Uzman Uye

sn.Mason

4 defa geçmiş olsun dileklerimi kabul edin.Sanır  diliyorum.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Eylül 02, 2012, 04:42:15 ös
Yanıtla #509
  • Ziyaretçi

Aman Tanrım ! AMAN TANRIM !