Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Yiğit Bulut Seferberlik Yürüyüşü'nün şifresini çözdü: Tapınakçılar...  (Okunma sayısı 5218 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 30, 2012, 11:24:29 öö

Star yazarı Yiğit Bulut, polis saldırısına rağmen Anıtkabir’e ulaşmayı başaran 29 Ekim Seferberlik Yürüyüşü’nü “Tapınakçıların Tahrir denemesi” olarak niteledi. Bulut, “Türk halkını ümmetin geleceği için savaşanlara” destek olmaya çağırdı.

Star Gazetesi’nin acar yazarı Yiğit Bulut, günlerdir ülke gündemine damgasını vuran 29 Ekim Seferberlik Yürüyüşü’nün “şifresini” çözdü!

Bulut, bugünkü köşe yazısına “Ertuğrul’un ‘Tahrir meydanı’ deneniyor” başlığını atarak, olayların “Erdoğan’dan ne olursa olsun kurtulmalıyız” diyen “Tapınakçılar” tarafından tahrik edildiğini iddia etti. Bulut, Tapınakçılar'dan ne kastettiğini ise açıklamadı.

“Tapınakçılar”ın şefi: Ertuğrul Özkök!
 Bulut, bir süre önce bir köşe yazısında “Türkiye’nin Tahrir’i neresi olacak?” diye soran Ertuğrul Özkök’ü de "tahriklerin odağı" olarak gösterdi. Bulut, Özkök’ün bu yazısıyla açık bir biçimde “Arap Baharı” türü bir isyan çağrısı yaptığını savunarak, kendisinin daha önce bu yazının da “şifrelerini çözdüğünü" ilan etti.

Bugün yaşananları önceden gördüğünü savunan Yiğit Bulut, “Sevgili dostlar, bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı arkasına saklanan güçler, yandaşları ve tahrik ettikleri temiz insanlarımız, ‘Tahrir denemesi’ için sokaktalar…” diye yazdı.

Bulut’tan bayram mesajı: “Ümmetin geleceği için savaşanlara destek olun”

Yiğit Bulut, Tapınakçıların “isyan provası” başlatmak için yaptığı tahriklere kandığını savunduğu halka yönelik bir de “bayram mesajı” vererek, “Türk-İslam Devletinin” temellerinin atıldığı “önemli tarihlerden biri olan” 29 Ekim’in, Tapınakçıların “Tahrir denemesine” dönüştüğünü savundu. Bulut, yazısının sonunda ise halkı “bu milletin, bu ümmetin geleceği için savaşanlara destek olmaya” çağırdı.

30 Ekim 2012 Salı(soL-Haber Merkezi)
• Laborare est Orare XXII.
• ... Bense daha önce duyulmamış, yeni şeyler söylediğim için onların ilenç ve lanetlemelerine maruz kalmaya devam edeceğim.... Simon Magus

Ekim 30, 2012, 01:49:04 ös
Yanıtla #1
  • Aktif Uye

Kaliteli saçmalıyor. Ya da ben öyle düşünüyorum.

Saygılar.
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Ekim 30, 2012, 02:15:19 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Alıntı
Kaliteli saçmalıyor. Ya da ben öyle düşünüyorum.

Sayın BULGARIA ; çok kaliteli bir cevap vermişsiniz.Arkadaş erdi .Sakal bırakmasından belli.Anlamadığım Sayın Başbakan nasıl bu beyefendiyi yanına aldı tam çözemedim .Aklıma bir şey geliyor ya neyse burası uygun değil  :-[

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ekim 30, 2012, 02:27:28 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Ekim 30, 2012, 07:59:36 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

"Bu ıssız dağları, şükranlarını dile getirmeksizin terk edemezsin"

Ekim 31, 2012, 09:58:40 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

bana tek taraflı adaletinizden sakın bahsetmeyin.. adalet kirli atlet..!!

Kasım 01, 2012, 07:15:36 ös
Yanıtla #6

Sayın Yiğit Bulut bana göre ne iyi bir siyasetçi olabilir ne iyi bir gazeteci ne de bir spiker... Ama her yazı için dökülen emeğe saygımız vardır. Şimdi Sayın Yiğit Bulut, Tapınakçı"lar" diye bir şeyden bahsediyor. Kimdir Tapınakçılar? Ben Tapınakçılar diye bir şey görmedim, duymadım, bilmiyorum. Benim bildiğim bir Tapınak Şövalyeleri var. Acaba Sayın Yiğit Bulut, onları mı kastetmiş? İyi ama Türkiye'de herhangi bir Tapınak Şövalyesi kurumu yok diye biliyorum ben. Acaba yanlış mı biliyorum?

Sayın Yiğit Bey, akıllı geçinmeye çalışmış. Apaçık "Tapınakçılar" imasıyla "Masonlar"dan bahsediyor. Masonları işaret ediyor. Ama çıkıp diyemiyor tabi, Masonlardır diye. Öyle ya! Ya kanıt istenirse? Ya dava açılırsa? En iyisi "Tapınakçılar" deyip, söyleyecekleri söyleyip, belasız kazasız saçmalamalı.

Demek ki Tapınakçılar Cumhuriyet'e sahip çıkıyorlarmış. Birileri gibi, başka bir rejim peşinde değillermiş demek. Atatürk'ün, aydınlığın, bilimin yolundaymışlar demek. Ne güzel! Hele ki Sayın Yiğit Bulut, eleştirdiğine göre... Daha bir güzel. Gözünü sevdiğim Tapınakçıları. Hepsine teşekkür eder, önlerinde saygıyla eğilirim.

Saygılarımla.
• Laborare est Orare XXII.
• ... Bense daha önce duyulmamış, yeni şeyler söylediğim için onların ilenç ve lanetlemelerine maruz kalmaya devam edeceğim.... Simon Magus

Kasım 01, 2012, 10:17:21 ös
Yanıtla #7
  • Uzman Uye

Bir müddet evvel  bir başka nedenle , Türkiye'de insan etinin inek etinden daha ucuz olduğunu yazmıştım. Sanırım o zaman bazıları ne demek istediğimi anlamamıştı.
      Bu arada "tapınakçıları " ben de merak ediyorum. Yiğit Bulut belki bir yazısında bunların kimler olduğunu anlatır.
       Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"