Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Tüm Ulusun Anneler günü kutlu olsun!  (Okunma sayısı 1315 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 13, 2018, 06:03:56 öö

ANNE gökte bir ışık, anne parlak bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane çizgisi. Anneler günü kutlu olsun! Not:Bir ev var uzaklarda gidemezsemde,icinde güzeller güzeli bir annem var goremezsemde o benim annem! Sarılıp dokunamazsamda, öpemezsemde sevgim,kalbim annemle.:(....Bir anne var ki pırlanta gibi evlat büyütüp bir ulusu yoktan var eden.Mustafa Kemal Atatürk'un ( Atamın ) güzeller güzeli elleri öpülesi annesi.
« Son Düzenleme: Mayıs 13, 2018, 06:09:26 öö Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Mayıs 13, 2018, 03:39:24 ös
Yanıtla #1

Akıp giden tüm zamanların içindeki anlar,"şunlara" rağmen diyerek duyguları eksiltir de; "Anne" yüreği içindeki evlat sevgisini nasıl olurda "herşeye" rağmen diyerek hiç eksiltmez.

Her Anne evladı için ayrı güçlük derecesi ile çabalar.Bu güçlüklerin dümdüz olması dileği ile...Annelerin; en çokta vefakær Annelerin, bu kutlu ve kutsal günleri esenlikli ve her daimcesine olsun.

(Bu içgüdesel ve evrimsel soy devamı için bilinç üstü bir davranış olsada; bu sevgi, saygıyı hak ediyor)

Tüm kalbi duyguları ile çabalayan; ve "O" kadar da vefalı olan Annelere saygılar.

Her ne kadar bu kutsiyeti cümlelere dökebilecek kelamlar var olmuş olmasada...
Sen Özelsin

Mayıs 13, 2018, 11:18:27 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Tüm annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun.
        Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"