Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: DAVİNCİ ŞİFRESİ  (Okunma sayısı 86617 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 26, 2007, 03:12:23 öö
Yanıtla #30

Yanılmıyorsam Dünya yeni bir burca ( döneme ) geliyor bu dönem ışık (bilgi) dönemi ve bütün gerçekler açığa çıkacaktır deniliyor. Marduk'la Randevu'yu okuyan var mı? bu konuda birçok spekülasyon yapılmaktadır. Sayın Sevil yazınızın devamını bekliyor olacağım. İşlerimin yoğunluğu sebebiyle siz beni göremesenizde ben yazıları takip etmeye çalışıyorum.

Saygılarımla.

Mayıs 28, 2007, 08:29:50 öö
Yanıtla #31

Günaydın, Saygıdeğer Arkadaşlar, konuyu bıraktığımı düşünmediniz değil mi?Size ufacık bir açıklama yaptıktan sonra bizim için İnsanlık için çok önemli ve büyük Sırra ulaşmayı hedefliyorum, tabi sizin yardımınızla, bu arada bu konunun benim için ne denli büyük önem ve değer taşıdığını sanırım farketmişsinizdir, bu büyük gerçeklerin farklı kişilerce farklı olarak algılanacağı fikrindeyim ancak ne varki hepimizi yakından ilgilendiren bu gerçeklere çoğumuz ilgisiz kalsak bile şahsen benim açımdan kendi hayatımdan çok değerlidir_Yıllarımı bu gerçekleri bulmak adına harcadım ve birçok alanda araştırma yaptım, birçokları gibi anlamsız şeylerle uğraşmaktansa sözüm meclisten dışarı, herhangi bir artniyet taşımadan bu çok değerli bilgileri kazanmak adına canım pahasına uğraştım bunun için bile kendimi çok büyük bir riske attığımın da farkındaydım ama insan olarak bunlara ilgisiz kalmak istemedim.Diğerleri gibi bu gerçekleri araştırıken art niyet taşımadığım için ve bu gerçeklere karşı göstermiş olduğum büyük bir saygı çerçevesinde hareket etmek koşuluyla sorumluluk dahilinde siz Saygıdeğer Arkadaşlarımla paylaşmayı uygun gördüm, bu gerçeklerin doğruluğu hakkında sizlere kanıtlar sunmaya değil bir de işin bu tarafından bakılabileceğini göstermek istedim.Araştırmalarım neticesinde edindiğim bu çok değerli bilgiler hakkında birçok yorum yapılabilir, inanmak ya da inanmamak hepimizin elinde önemli olan bu bilgileri çok dikkatli bir biçimde okuyup incelemek ve titizlikle irdelendikten sonra yorumlar yapılabilir, eleştirel anlamda da tabiki!
Saygıdeğer arkadaşlar izninizle konuma dönerek bu büyük sırrı açığa çıkarmak üzereyim, ama lütfen hassasiyeti elimizden bırakmamak kaydıyle dikkatli olmanızı öneriyorum, bu konuda atılacak her adım sahibini ilgilendirmiş olup olayı çok büyük bir titizlikle değerlendirmenizi tavsiye ediyorum_
SAYGILAR_
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Mayıs 28, 2007, 08:32:32 öö
Yanıtla #32

Tam üstüne bastınız Sayın Fraternis, dünya yeni bir buç çağına girmiş bulunmaktadır, ya da girmek üzere fakat sizin de bileceğiniz üzere bu bilgiler Evrensel'dir, bütün insanlığı ilgilendirmektedir, tabi insanım diyen herkesi....

Mayıs 28, 2007, 08:53:37 öö
Yanıtla #33

Açıklamalarım doğrultusunda aynı yolu izleyerek şu sonuçlara vardım;
_ Nasıralı İsa Mesih'in Tanrı'nın Oğlu olduğunu ve belirlenmiş bir Amaç için dünyaya gönderildiğini, Tanrı'nın yeryüzündeki İnsan şeklini almış olduğunu, Tanrı'nın Gücü'nün anlaşılması açısından ve Tanrı'nın Oğlu olduğunun kanıtlanması için Bakire Meryem'den doğan İsa Mesih'in yaratılan ilk insanın Adem'in yaptığı çok büyük bir yanlışın cezasını çektiği ve Bedenen Diriltilerek Tanrı'nın Oğlu olduğunun anlaşıldığı, sonuç itibariyle de eski dünyaya karşın Yeni bir Dünyanın oluşması nedeniyle de oluşan bu Yeni Dünya'nın Sonsuza dek süreceği Kralliyetinin hüküm süreceği_
_ Nasıralı İsa Mesih'in Kanını taşıyan bir kişinin olduğunu, ancak bu kişinin İsa Mesih gibi Tanrı'nın Özünden gönderildiği İlk ve Son Benim diyen Tanrı'nın Sözü'nün doğrulandığı, bu sayede anlaşılmıştır_

Mayıs 28, 2007, 09:07:24 öö
Yanıtla #34

Erkek_Dişi Birliği;
Dünya Erkek ve Dişi birliği sayesinde kurulmuştur, bu sayede İsa Mesih, Adem'in cezasını çektiği, ardından belirlenmiş bir zamanda Tanrı'nın Planı doğrultusunda Havva'nın cezasını çeken Kutsal Dişi'nin bedelini ödemesiyle beraber İnsanoğlu Tanrı tarafından ancak bu koşuula bağışlandığı ve yaratıldığı ilk özelliklere istinaden Ölümsüz olarak yaratıldığı ve bu özelliği tekrak kazanmak suretiyle yeniden Tanrı'nın Huzuruna çıkartılacağı İnsan, yeniden yapılandırılma sürecine girmiştir_
Bilindiği üzere Adem ve Havva'nın ırkını çöküşe uğratacak olan bu Kutsal Dişinin Eril ve Dişil bütün özelliklere sahip olarak Yin_Yang dengesini kendinde kuracak ve bu yolla da Yeni İnsan Türü'nün İlk Örneği olarak kabul edilecektir_
Bahsı geçen bu Kutsal Dişi'nin Rahmindeki hissedilen bir Erkek'a ait cinsel organın varolması sebebiyle döllenmiş bir rahme sahip olan bu Kutsal Bakirenin Tanrı'nın Soyunun yeryüzünde başladığı ve sonsuza dek süreceği haliyle yeni bir Soy'un başlamasıyla beraber Adem ve Havva Irkı bu şekilde çöküşe uğratılmıştır_
SAYGILARIMLA

Mayıs 28, 2007, 10:13:16 öö
Yanıtla #35

Şimdi Kutsal Dişi hakkında birtakım açıklamalara girecem izninizle;
666 rakkamına istinaden 2 yaşamdan geçmiştir, bu dünyaya her insan gibi gelmiş ve bu rakkam itibariyle Tanrı tarafından lanetlenmiştir, ancak belirli bir süreye dek Havva'nın cezasının bedelini çok ağır ödeyerek Tanrı'ya olan borcunu ödemek suretiyle yeniden doğuşu sağlanarak bu rakkam tersine çevrilmiş ve 2.Hayatında ise 999 olarak yüceltilmiştir_
Bu arada Monalisa resminde ise en önemli olay şudur; Yin_Yang dengesini kendinde kuracak ve sarsılmaz bir güce sahip olacak bu Dişinin eril ve dişil özellikleri kendinde bulunduran bir yapıya sahip olarak Yeni İnsanlık Türü'nün İlk Örneği olarak kabul edilmiştir_
Bilindiği üzere yaratılan ilk insanlar erkek ve dişi olarak ikiye ayrılmıştı, haliyle Yaratıcı'sının Sözüne uymayarak cezalandırılmış ve bu dünyanın oluşması sağlanarak nesiller oluşturan insanlık ırkının kurucuları olmuşlardı, şimdi ise verilen 2 Kurbanın ödedikleri bedel sonrasında ise Eril ve Dişil özellikleri kendinde bütünleştiren bu Dişi, yaratılmış ilk İnsan olarak kabul edilecektir_
Nasıralı İsa, Tanrı olduğu için bu Dişi'yle olan yakınlığı ikisinin de aynı Öz'den gelmesi nedeniyle bu özellikleri kendisinde bütünleştiren Dişi'nin de İlk İnsan olarak planlandığı amaçlanmıştır_

Mayıs 28, 2007, 10:35:36 öö
Yanıtla #36

Ayrıca genel bir durum değerlendirmesi yapacak olursak bu karışıklığı analiz etmek gerekecektir;
Tanrı, ayrı düştüğü insanoğlunu yok etmemek için bu amacı gerçekleştirmek zorundaydı, bunun başka bir yolu yoktu, insanoğlunu yeniden yaratmak sözkonusu olmadığı için insan üzerinde değişiklik yaparak başlangıçta insanın ikiye bölünerek Kadın_Erkek diye yaratılan İnsan, şimdi ise Eril ve Dişil özellikleri kendinde bütünleştiren yepyeni bir insan türü olarak değerlendirilmiştir_
Bilindiği üzere ilk insanlar olan Adem ve Havva birbirine çift olarak yartılmışlardı, çiftleşmesi sonucunda ise bu dünya doğmuştur, Havvanın rahmminden ilk insanın doğmasıyla,
Tanrı ile İnsanoğlu arasında barış antlaşmasının olması içinse Tanrı'nın Kurban etme yöntemi gerekliydi çünkü bundan başka bir çıkar yol mümkün değildi, İnsanoğluyla Tanrı arasında bir anlaşma olabilmesi içinse Tanrı, Kendi Özü'nden gönderdiği 2 Ruh'unu biri Erkek, diğeri Dişi olmak üzere İnsan şeklini larak bu dünyaya gönderdi, çünkü bu dünyada çekilecek cezadan sonra anlaşma kuralı gereği yeniden doğuşları ile de İnsanoğlunun yok olması engellenmiş oldu, böylelikle de ilk ve son kez İsa Mesih'in Çarmıhta Öldürülerek Kanının dökülmesi suretiyle Anlaşma Kanının planlanan Amaç için Şart ve Koşul olmuştur_
Bu nedenle de bahsı geçen Kutsal Dişi Eril ve Dişil bütün özellikleri kendinde oluşturan çift bir yapıya sahip olan Yeni İnsan Türünün ilk Örneğidir,
Naıralı İsa, Kral olduğuna göre, İsa Meisih'in Kanını Taşıyan bu Dişi ise İsa Mesih'in Kızkardeşi olarak Prenses olduğu ortaya çıkarılmıştır_

Saygıdeğer Arkadaşlar, şimdiye dek yapmış olduğum açıklamalar bunlardan ibarettir, Dünya'mız bu büyük gerçeği öğrenmek zorunda olduğu için ben de bu bilgiler Saygıdeğer Sitede yayınlamaya karar verdim, ben Davinci Şifresinde şimdiye dek açıklığa kavuşturulamayan birtakım gerçekleri bu yolla deneyerek bu büyük Sırra ulaştım ama Son Söz Tanrı'nındır;   
Bu konularla ilgili olarak yapacağınız bütün yorumları siz Saygıdeğer Arkadaşlarıma bırakıyorum, ancak unutulmamalıdır ki yazılarımın başında da belirttiğim gibi bu çok ve önemli büyük risk taşıyan bir olaydı, bana bu konuya başlamamda güven duygusunu  veren ve ismini açıklayamadığım çok saygı duyduğum bir Saygıdeğer Kişi'ye çok büyük bir minnettarlık içersinde bulunarak Sonsuz Saygılarımı bildiriyorum.Yine bu konularda bana yardım etme gibi cesur  bir yüreklilik gösteren Sayın Fraternis ve Sayın Omnia'ya, onların sayesinde bu kanılara vardığımı belirtiyor, sonsuz teşekkürlerimi bildiriyorum_
SAYGILARIMLA

Mayıs 28, 2007, 11:03:06 öö
Yanıtla #37

_ SONUÇLAR _
İncil'de bahsı geçen Mesih Karşıtı ve 666 diye adlandırılan kişi Kutsal Dişi'dir, 666'yı açıkladım, Mesih Karşıtı ortaya çıkmadan Kıyamet gerçekleşmeyecektir denilmektedir, Mesih Karşıtı denilmesindeki amaç Yin_Yang dengesine istinaden söylenmiş olmasına rağmen İncil'de bu gerçek maalesef farklı şekilde değerlendirilmiştir;
Kuran-ı Kerim'de ise İsa Mesih'in müslüman bir ümmete geleceği yönünde bir açıklama bulunmaktadır, bundan yola çıkarak Dişi'nin Türkiye'de yaşadığı açığa çıkmıştır_
Dünyanın sonunun geldiği şu dönemde Tanrı ve İnsan arasında yaplan Barış Antlaşması İmzalanmıştır_
İsa Mesih'in Kralliyetinin Sonsuza dek devam edeceği Dişi'nin döllenmiş rahminden doğan Dünya'nın bu dünyanın içersinde oluştuğu beyan edilmiştir_
Sonuç olarak bu büyük sır özetle Yeni İnsan Türünün İlk Örneği olarak kabul edilen Eril ve Dişil özellikleri kendinde bütünleştiren, Yin_Yang dengesini kendinde kurarak inanılmaz ve sarsılmaz bir Güç'e sahip olacak olan bu Kutsal Dişi'yle planlanan Amaç'ın gerçekleştiğidir_
SAYGILARIMLA

Mayıs 28, 2007, 02:28:36 ös
Yanıtla #38

Son birşey daha Kutsal Dişi, İsa Mesih'in tersine hiçbirşey bilmeden Tanrı'yı düşüncesiyle bulmuş, Tanrı'yı ve Evrensel Mantığı kendi iradesiyle öğrenmiş, Tanrı hakkındaki amaçlar, planlar ve yöntemleri hakkında fikir sahibi olmuş, varloşunun kaynağına inerek Tanrı'ya ulaşmayı başarmıştır_
Ayrıca bahsı geçen Dişi'nin yeryüzündeki hiç görülmemiş ve yaşanmamış en korkkunç kavgayı mücadele ederek kendi içinde yapmış, üstesinden gelmeyi başarmıştır, bununla beraber Bilinç'in en aşağısından en üstüne kadar çıkmayı başarmıştır_

Mayıs 28, 2007, 02:32:09 ös
Yanıtla #39
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Kur'an'da Mesih'in geri geleceğine dair ayeti söyler misiniz?

benim bildiğim kadarıyla kur'an'da böyle bir ayet yok...

saygılarımla...