Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Yahudi Sineması ve Duygu Sömürüsü  (Okunma sayısı 16073 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 09, 2007, 10:12:41 ös
Yanıtla #20
  • Ziyaretçi

peki einsof arkadasim sana bir sorabilirmiyim? shindlerin listesi filmine duygu somurusu diyorsun ve yalan oldugun usavunuyorsun yada izledikce hosuna gidiyor.

peki filistin israil savasini anlatan bir MUSLUMAN yapiti film olsa.. o filimle ilgili ne yorum yapardin?

Temmuz 10, 2007, 03:46:46 ös
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

Piyon nickli arkadaşım, senin kim olduğunu biliyorum yuttuğumu sanma :) Böyle bir film olsa nolur?Gidip izleriz alkışlarız nolucak..Ama kesinlikle bugün İsrail'İn politikasını muamma holokost la kıyaslamamak lazım!Filistin olayı çok daha büyük..

Temmuz 10, 2007, 08:09:15 ös
Yanıtla #22
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Şimdi efenim bu forumlara bir daha yazmama kararı vermiştim ama insanı delirtecek kadar cins şeylerle cevap almaya çalışıyorsunuz!
Konuştukça batmışım!..Nerde battım arkadaşım?Ne dediğim neyi savunduğum derdimin ne olduğu gayet net ortada!İşinize gelmeyen her laf sonrası yok battın yok çeliştin yok bilmem neydi..Lütfen biraz daha mantıklı ve saygılı olun,zira artık sinir katsayılarım yerinden oynamaya başladı!

Söylecek lafınız ortaya atacak fikriniz yok,ikide bir bu çabada olan insanları desteksiz laflarla sindirmeye çalışıyorsunuz!Sorarım size sizin dünya görüşünüz nedir?Neye inanırsınız?Ne için yaşıyosunuz?Gelişi de gidişi de sizin elinizde olmayan bu kadar girift bir hayatta nasıl bu derece rahat yaşıyorsunuz?

Önce bir aynaya bakmanızı öneriyorum..Allah ve ahlak diyen her insana saldırmayla elinize hüsrandan başka ne geçecek çok merak ediyorum!
Kendini bulunmaz Hint kumasi yerine koymussun bakiyorum :) Kendini dev aynasinda gorme sevgili kardesim. Su koca forumda fikirleriyle catismadiginiz, veya tartismadiginiz tek kisi var mi? Diger bir topikte ozetledim yorumlarimi okursunuz, anlamak sizin elinizde. Siz her yere cemkirip satasin, size biri birsey soyledigi anda OLMAZ OYLE SEY! Ne guzel ya :D Foruma girerken bir de sizden destur alsinlar o zaman ::)  Ayrica battigini, celistigini soyleyen tek ben degilim dikkat et...

Senin bir soylemis oldugun bir deyim vardi,  neydi? Fare daga kusmus dagin haberi yok ::)

Siz hala MUAMMA holokost tarzi seyler soylemeye devam ettiginiz surece ikili tartismayi bitiremezsiniz (ki amacinizin da bu olmadigi belli). Hem Hitler'i HoLOKOST icin goklere cikarin hem muamma deyin :D Celiski nerede demissiniz, burada... Diger celiski orneklkerini de obur topikte verdim. Siz bir okuyun, anladiginiz zaman cevap yazarsiniz ::) O zaman birisi cikar MUAMMA Israil teroru deme hakki olur.

Bu arada simdi ayni fikirde degiliz ya beni de sen yahudi mahudi ilan edersin... Daha once de soyledim, simdi de soyleyeyim: Israil'in yaptigi YANLISTIR. Her acidan. Ama bu yanlisin karsiligi da teror degildir ;)

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Temmuz 10, 2007, 09:15:02 ös
Yanıtla #23
  • Ziyaretçi

Holokost tarihi bir gerçektir..Muamma derken rakamlardan bahsediyorum!5-6 milyon yahudi'nin katledildiği iddia edilirken kesin tarihi veriler bu rakamın en fazla 400-500 bin olduğunu söylüyor!Holokost'un muammalığı burdadır

Temmuz 10, 2007, 11:11:28 ös
Yanıtla #24
  • Aktif Uye
    • Yok site mite...

Anladim :) Ayni Ermeni sorunundaki gibi diyorsunuz yani. Sorsan milyonlarca kisi diyorlar, kayitlara bakiyorsun o zamanlar bir milyon kisi bile yokmus ::)
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlari sevmiyorum.

Temmuz 11, 2007, 04:08:31 ös
Yanıtla #25
  • Ziyaretçi

Mart 24, 2015, 01:33:36 öö
Yanıtla #26
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Soykırım soykırımdır ve her nasıl anlatılıyorsa anlatılsın söylediği tek şey vardır: Soykırım, savaşla bile kıyaslanmayacak kadar büyük bir insanlık suçudur. Böyle düşünenler bu filmleri izlerken insanın ırkını değil, ortak paydamız olan insanlığı görür. Anlatılanın kimin hikâyesi olduğunun bir önemi yoktur, baş rolde insan vardır.

Mart 24, 2015, 09:19:30 öö
Yanıtla #27
  • Orta Dereceli Uye
  • **

İnsanlar sürekli Yahudileri kötüleyip duruyor. İnsanlar dönüp bir de kendilerine baksalar.İsrail devleti savaş açıyor diye bütün Yahudiler kötü diye bir kaide yok. Örneğin Türkiye Musevileri de var.
http://www.salom.com.tr/

🖖🏻

Nisan 11, 2015, 11:55:38 ös
Yanıtla #28
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Duyulduğunda insanın ağzını açık bırakacak kadar kusursuz katliamlara imza atan İsrail(sevgili yahudiler) yıllardır Holywood sinemasını ellerinde tutup istedikleri yapımları oluşturabilmektedir..Popüler kültüre hitaben çekilen nerdeyse tüm filmlerde,kabaladan masonluğa kadar gizli göndermeler olduğu bilinmektedir..

[Mesajin bir kismi Silinmistir]

Yıllardır, başta Schindler'in listesi,Piyanist gibi yapımlarla Almanların kendilerine uyguladığı sözde soykırım sebebiyle tüm insanları yahudi milletine merhamet etmeye çağıran üstün insan ırkı muhterem yahudiler,beş yaşındaki minicik kızın el kadar vücuduna 14 kurşun isabet ettirmeyi de bir sanatsal aktivite olarak görüp kendileriyle gurur duymalılardır!

Bu filmleri çeken yönetmenlerin çoğu yahudi kökenlidir ve bugün Holywood sineması büyük oranda yahudilerin elindedir!6 milyon yahudinin katledildiği söylenirken bugün bir çok kesin veri bu rakamın en fazla 500 bin olduğunu göstermektedir..İzlenildiğinde insanın insani duygularını alt üst eden bu yapımlar,belirtmeliyim ki tamamen İsrail'in uyguladığı siyonist politikayı unutturma amaçlı propaganda filmleridir..Ama artık sinema seyircisi bunu yutmuyor..Güneş balçıkla sıvanmaz!Sıvanmıyor da..
Sır Bekcisi

Eylül 12, 2018, 11:45:11 öö
Yanıtla #29
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Duyulduğunda insanın ağzını açık bırakacak kadar kusursuz katliamlara imza atan İsrail(sevgili yahudiler) yıllardır Holywood sinemasını ellerinde tutup istedikleri yapımları oluşturabilmektedir..Popüler kültüre hitaben çekilen nerdeyse tüm filmlerde,kabaladan masonluğa kadar gizli göndermeler olduğu bilinmektedir..

[Mesajin bir kismi Silinmistir]

Yıllardır, başta Schindler'in listesi,Piyanist gibi yapımlarla Almanların kendilerine uyguladığı sözde soykırım sebebiyle tüm insanları yahudi milletine merhamet etmeye çağıran üstün insan ırkı muhterem yahudiler,beş yaşındaki minicik kızın el kadar vücuduna 14 kurşun isabet ettirmeyi de bir sanatsal aktivite olarak görüp kendileriyle gurur duymalılardır!

Bu filmleri çeken yönetmenlerin çoğu yahudi kökenlidir ve bugün Holywood sineması büyük oranda yahudilerin elindedir!6 milyon yahudinin katledildiği söylenirken bugün bir çok kesin veri bu rakamın en fazla 500 bin olduğunu göstermektedir..İzlenildiğinde insanın insani duygularını alt üst eden bu yapımlar,belirtmeliyim ki tamamen İsrail'in uyguladığı siyonist politikayı unutturma amaçlı propaganda filmleridir..Ama artık sinema seyircisi bunu yutmuyor..Güneş balçıkla sıvanmaz!Sıvanmıyor da..

İnsanların canlı canlı fare gibi deneylerde kullanılması, aşağılanarak abluka altında hapishane yaşamı yaşamak üzere bazı yerlerde tutulması, sırf ırkından ve inancından dolayı haladır dışlanıp kendilerine yapılan çirkin soykırımı sizin gibi savunanlar olması nasıl bir kin, düşmanlık tutulduğunu kanıtlar. Roma döneminde aşağılanıp Yahudi Mahalleleri denen dışlanmış hücre halindeki mahallelerde yaşayan Yahudiler ufacık sebepten Roma tarafından iki defa katledilerek yol edilmeye çalışılmış, III.Reich'ta kendi insanlarını dahi katleden din kisvesi ve milliyetçi duyguları kullanarak insanları hipnotize eden bir diktatör olan Adolf Hitler'in kendilerine uyguladığı soykırıma rağmen ayakta durdukları için suçlular öyle mi? Afedersiniz ama Filistin'de yaşanan şiddet eğilimli İsrail olaylarını bende kınıyorum ama Filistin'i tuttuğum anlamına gelmiyor ki Filistini tutsam bile böyle bir katliamı anlatan filmlere duygu sömürüsü diyecek kadar bencil düşmedim. Ruhunuzu ele geçiren sadistik duygularınızı köreltmeniz dileğiyle, üzgünüm ama size saygım yok bu sözlerden dolayı!