Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Muntazam Kisiler  (Okunma sayısı 7806 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 28, 2007, 11:55:23 ös
  • Ziyaretçi

bu sitede kendisi hiç birşey olmadığı halde sanki bir konumdaymış veya muntazammış havalarına girmesi bizim açımızdan büyük sıkıntı uyandırmaktadır çünki bazılarının yaptığı yorumlar insanların bir noktada bazıları için farklı düşüncelere yol açmasını sağlamaktadır buda bizi üzmektedir umarım heerkes  kendini bilerek yazılarını yazarsan hiç bir sıkıntı kalmayacaktır aksi halde çeşitli sıkıntılar çıkabilme ihtimali ip adreslerinizin  görünmesinden kaynaklanmaktadır  sevgilerle
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2007, 03:34:01 ös Gönderen: MASON »

Ekim 29, 2007, 03:20:40 ös
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Alıntı
bu sitede kendisi hiç birşey olmadığı halde sanki bir konumdaymış veya muntazammış havalarına girmesi bizim açımızdan büyük sıkıntı uyandırmaktadır çünki bazılarının yaptığı yorumlar insanların bir noktada bazıları için farklı düşüncelere yol açmasını sağlamaktadır buda bizi üzmektedir

Sayin klmtrs,

Umuyorum, bizlerin Muntazamligi uzerine lakirdi yapabilecek konumdasinizdir, Siz.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2007, 03:35:04 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ekim 29, 2007, 03:24:58 ös
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

SEVGİLİ mason sizin bu yazıdan algılamış olduğunuz anlamları yaza bilirmisiniz rica etsem.
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2007, 03:35:09 ös Gönderen: MASON »

Ekim 29, 2007, 03:29:18 ös
Yanıtla #3
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin klmtrs,

Mesajinizda, yeterince acik ifade etmediginizden dolayi uzerime (uzerimize) alindigim(iz) bazi kelimeler mevcuttur. Konuya ve soz konusu kisilere aciklik getirmeniz durumunda elbette gereken anlayis gosterilecektir.

Saygilarimla
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2007, 03:35:14 ös Gönderen: MASON »
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ekim 29, 2007, 03:38:52 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

SEVGİLİ mason

kusurabakmayın ama testi kırılmadan önce bu soruyu yöneltecektiniz yahut özelden yazmış olduğunuz yazı kimlere muhattaptır diye bir çeşit olumlu yaklaşımda bulunabilirdiniz.fakat sizinde  dediğiniz gibi daha yazının ne olduğunu  kime olduğunu anlamadan komplekse girip üzerinize aldınız bu gereksiz tavır ve anlayışınız beni gerçekden üzdü doğrusu sizlerden daha anlayışlı ılımlı bir şekilde yaklaşım beklerdim SAYIN mason  ama şunu belirteyimki yazım site yönetimine olsa idi bu  söylemekden kesinlikle çekinmeyeceğimi size belirtmek isterim  fakat bu yazıma  başkaları alınması gerekirken sizin bu gereksiz tavrınızı henüz anlamış değilim
SAYGILAR.

Ekim 29, 2007, 03:40:50 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

SAYIN MASON  neden benim adıma bir konu açmış bulunmakdasınız bu başlık altında bir konu açarsanız  ozaman benim yazım çarptırılıyor anlamına gelmektedir

Ekim 29, 2007, 03:43:13 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Üstüme vazife değil ama klmtrs in o yazısını başklarına hitaben hatta bana hitaben yazdığını düşünüyorum :) hoş masonlara yönelik bir suçlama görmedim Sn. Admin muntazam ya da birader gibi nitelemeler kullanıldığında hemen aklına muntazam masonlar geliyor bence yazıyı tekrar okumalı
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ekim 29, 2007, 04:01:48 ös
Yanıtla #7

Ama Sayın Klmtrs; o zaman yazmış olduğunuz yazının kimlerin üzerine alınacağı hususunda isim belirtirseniz bence çok daha iyi olacaktır.
SAYGILARIMLA
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 29, 2007, 04:07:29 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Kimse kusura bakmasın ama benimde bunlara güvenim kalmadı.Sorduğum soruya bile cevap vermediler.Soruya semuel cevap verdi o da mason değil.

Ekim 29, 2007, 04:11:57 ös
Yanıtla #9
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Sayin klmtrs,

Gosterdigim tepkinin nedeni, bizlerin o yaziyi yanlis anlayabilecegi gibi baska kisilerinde (uyeler, ziyaretciler vs.) yanlis anlama olasiligini bastan engellemekti.

Ozel mesaj kutunuzda size ortalama 2 saat once tarafimdan gonderilmis "Hitap ettiginiz kisileri soran" bir mesaj bulunmaktadir. Gerekli cevabi alamadigimdan dolayi tepkili bir mesaj atma geregi duydum. Konuyu acikliga kavusturdugunuz icin tesekkur ederim.

Sizin adiniza konu acilmadi. Yazilan mesajlar bulundugu konu basligina uymamasindan dolayi, o basliktan ayrilarak yeni bir baslik olarak acildi. Konuyu baslatan kisi olarak elbette basligi degistirme hakkina sahipsiniz. Uygun gordugunuz basligi yazarsaniz degistirebilirim.

Yaziniz yada mesajlarinizin carpiltildigini dusunmenizi istemem. Rahatsiz oldugunuz konulari aciklarsaniz ben ve yonetici kisiler yardimda bulunabiliriz.

Saygilarimla