Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: 9-8-7-6-5-4-3-2-1-0  (Okunma sayısı 3189 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 07, 2007, 11:57:08 öö

Omnia mors aequat

Kasım 07, 2007, 12:31:18 ös
Yanıtla #1

Tam anlamıyla mükemmelsiniz Saygıdeğer Mystic_

Çok önemli mesajlar içermekte ve bu kısacık şeylerden aslında dikkatli gözlemleyen bir kişi çok şey çıkarabilir kanaatindeyim.

Acı gerçekler ancak farkına varıldığında Mutluluğun Kapılarını açacak kapasitede olduğunu düşünüyorum!...

SEVGİ ve SAYGILARIMLA
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 07, 2007, 12:46:59 ös
Yanıtla #2

Maddeci Dünyaya bağımlı kılınmak biliniyor ki er ya da geç büyük bir yıkım getirecektir. Benliğin, Egonun etkisi olmuş köle durumda olan insanların mutlak sonu bellidir. Her nereye gidersek gidelim hep bir çıkmaza varırız. Bundan da anlaşılıyor ki   =İnsanoğlu ne yaparsan yap sadece kendine yaparsın;

İyi de olsan kendine, kötü de olsan kendine!.... 

Bütün tutkularından arındırılmış ve benliğin etkisinden kurtulmuş tam manasıyla Özgürleşmiş Kardeşlerimi bütün Sevgilerimle kucaklıyorum.

Sonusa Dek Beraber Olmak Dileğiyle!.....   &   Tanrı'nın İsteği'yle     &
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Kasım 07, 2007, 02:47:45 ös
Yanıtla #3
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Mistik biz sizinle aynı e-ail grubunamı üyeyiz yoksa her gün bna gelen e-mailleri burada yayınlıyorsunuz ilginç :)
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 07, 2007, 02:58:35 ös
Yanıtla #4

Sn. Mistik biz sizinle aynı e-ail grubunamı üyeyiz yoksa her gün bna gelen e-mailleri burada yayınlıyorsunuz ilginç :)

:) Zannetmiyorum Sn Luckyeye.Gelen mesajlardan hoşuma gidenleri paylaşıyorum.Böylece sizin yada benim üye olduğum mail grubuna üye olmayanlarda paylaşıma katılabiliyor.Forumda amaç zaten paylaşmak değilmidir?

Not:Eğer dilerseniz grubunuza benide ekleyebilirsiniz bu şekilde olabilecek bir duble mesajı engellemiş oluruz nedersiniz? :)

Saygılarımla,
Omnia mors aequat

Kasım 07, 2007, 02:59:48 ös
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Aktif Uye

:) Zannetmiyorum Sn Luckyeye.Gelen mesajlardan hoşuma gidenleri paylaşıyorum.Böylece sizin yada benim üye olduğum mail grubuna üye olmayanlarda paylaşıma katılabiliyor.Forumda amaç zaten paylaşmak değilmidir?

Not:Eğer dilerseniz grubunuza benide ekleyebilirsiniz bu şekilde olabilecek bir duble mesajı engellemiş oluruz nedersiniz? :)

Saygılarımla,

İyi fikir :)
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...