Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Cumhuriyet 95 Yaşında..  (Okunma sayısı 2378 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 30, 2018, 03:19:36 ös
Yanıtla #10
  • Orta Dereceli Uye
  • **

güzel bir aktarım yaptınız sn @karahan  yani biraz duygulayıcı bir olay
bu aktarımı ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
saygılarımla

Ekim 30, 2018, 04:56:44 ös
Yanıtla #11
  • Yeni Katilimci
  • *

Maalesef artık Türkiye Cumhuriyetinin sadece adı kaldı. Sanırım o'nu da 2023 de değiştirecekler. Bence karanlık bir geleceğe hazırlıklı olun. Ne bileyim, karamsar olmak istemem ama, silah bile bulundurmanız iyi olur artık.
Pek umrumda olmamakla birlikte, mason kardeşlerimizin daha da dikkatli olmaları iyi olur. En tepedekilere dokunmazlar, ama aşağıdakileri avlamaya çalışacakları kesindir. Bu cahilin en bilinen taktiğidir. bilinene dokunma sana kimse bir şey diyemesin, hatta örnek göster, ama alttakileri direk katlet.

Ekim 30, 2018, 06:09:17 ös
Yanıtla #12
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın mubiti biraz karamsar olmakla  beraber ürkütücüydü yazdiklariniz.. bilinçli olduğumuz sürece birçok şeyin üstesinden gelmiş bir ülke olarak bu durumdan da iyi bir şekilde sonuç aliriz diye düşünüyorum. Yine düşünceleriniz için teşekkür ederim saygı ile..

Ekim 30, 2018, 08:14:53 ös
Yanıtla #13
  • Uzman Uye

Aziz dostum, yine yaptın yapacağını, son  noktayı koydun. Hem de koymak!. Ölü  toprağı serpilmiş bu millet ne zaman idrak edebilecek acaba bunları. Duygulandım, yoğruldum, boğazlarım düğümlendi kaç kez, sağ ol var ol!. :'( :'( :'(
       Saygılar-sevgiler.

"Vur ama dinle beni"

Kasım 04, 2018, 07:32:10 ös
Yanıtla #14

Sevgi ve saygılarımı sunarım

Öncellikle sizleri sevgilerimle, saygılarımı ve hürmetlerimi sunarım. Cumhuriyet'in İlanı, hukuksal olarak, İkinci Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 29 Ekim 1923 günü gerçekleşen oturumunda Mustafa Kemal'in hazırladığı anayasa değişikliği teklifinin kabul edilmesiyle Türkiye Devleti'nin yönetim şeklinin cumhuriyet olarak belirlenmesidir. Cumhuriyetimiz 95.yılını kutladık geçenlerde. Çok sevinçliyim cumhuriyetimizi bu yaşa kadar koruyup kollayarak  getiren insanlarımıza kendi adıma şükranlarımı sunmakta borç bilirim. Sağolun, varolun...

Sevgilerimle, saygılarımla ve hürmetlerimle....
                      Ahmet Burak
Bizi Çalışmak Kurtarır!