Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 598766 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 10, 2011, 11:14:13 ös
Yanıtla #390
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Form data:

Adınız Soyadınız: E*** S***
Yaşamakta olduğunuz ülke: Azerbaijan
Doğum Tarihiniz: 26/12/1990
Eğitim Durumunuz: Orta
Mesleğiniz: Gumruk
Size en rahat ulaşabileceğimiz telefon numaranız: +99***
Kişisel ve kurumsal email adresleriniz: cheaser_7827147@****
Masonluk kelimesini ilk nerede ve nasıl duydunuz? Konu hakkında hangi kaynaklardan ne derece araştırma yaptınız?: Kitaplar okudum, CD-ler izledim 
Masonluk ve Masonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?: Kendime kalsin
Üyesi olduğunuz Dernek, Vakıf, Siyasi Parti vb. topluluklar nelerdir?: Diyemem
Bildiğiniz yabancı diller ve seviyeleri nelerdir?: Rus, Igilisce, Turkce iyi
İnternette genellikle vakit geçirdiğiniz siteler: Youtube, google, .......
Sahibi olduğunuz website? Amacı ve işlevi: Yok
Masonlar.org’u nereden buldunuz?: googleden
Forum üye olmadan da izlenebilmektedir. Niçin özellikle foruma üye olmak istemektesiniz?: iki şahsin bildiyi slr deyildir
Admin, Global Moderator, Moderator vb. gibi görevli olduğunuz websiteleri: yok
Başvuru ile birlikte bize ulaştırmak istediğiniz diğer bilgi ve yorumlar: bunu gelecek gostere bilir
Bir üye tarafından davet edildiyseniz davet eden üyenin ismi ve kullanıcı adi: G
Davetiyenin gönderileceği ve foruma kayıt yapılacak email adresi : cheaser_7827147@***
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 12, 2011, 12:35:20 ös
Yanıtla #391
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Nicin foruma uye olmak istemektesinize verilen cevap bitirdi beni İki sahsin bildigi sir degildir.

Haklisin be panpisim sonunu dusunen de kahraman olmaz hatta sen leylayi aramaya cikmadin yegeeeeennn se bilgeligi aramaya ciktin yegeeennnn

Hey allahim ya :)

Bu arada İyi gizem katmis arkadas davet eden uye G. G kim babus? God mi? :D

Ya hu bu panpis de ne igrenc bir kelimeymis hafizlar takildi mi dile gitmiyor namerd

Panpisliklerimle.
Girdik susanlar arasına yattık uyuduk
Çığlığımız sınırları aştıydı nasıl olsa.

Temmuz 27, 2011, 03:37:26 öö
Yanıtla #392
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Form data:

Adınız Soyadınız: A*** G***
Yaşamakta olduğunuz ülke: Turkey
Doğum Tarihiniz: ***
Eğitim Durumunuz: LİSE
Mesleğiniz: BORSA
Size en rahat ulaşabileceğimiz telefon numaranız: 5556***
Kişisel ve kurumsal email adresleriniz: [email protected]
Masonluk kelimesini ilk nerede ve nasıl duydunuz? Konu hakkında hangi kaynaklardan ne derece araştırma yaptınız?: Borsa konusunda bana yol gösteren arkadaşım sayesinde duydum. Örnek olarak OSMANLI BANKASI amplemindeki ağaç resminin köklerindeki 7 nokta ile tanıştırmasıyla bu SEVGİ oluştu. 
Masonluk ve Masonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?: Kabul etmesinizde benim gözümde PARAYI ve İNSANI YÖNETEN kişilerdir !!!!!!!
Üyesi olduğunuz Dernek, Vakıf, Siyasi Parti vb. topluluklar nelerdir?: YOKTUR
Bildiğiniz yabancı diller ve seviyeleri nelerdir?: TÜRKÇE\' den başka yok Türkçeyi\'de ne kadar biliyorsam oda bana göre yetersiz syg. 
İnternette genellikle vakit geçirdiğiniz siteler: Finnet 2000 , Gazeteler
Sahibi olduğunuz website? Amacı ve işlevi: YOK
Masonlar.org’u nereden buldunuz?: İNTERNETTEN  BİLGİSAYARIMA MASONİK OBJELER İNDİRMEK İÇİN 
Forum üye olmadan da izlenebilmektedir. Niçin özellikle foruma üye olmak istemektesiniz?: İçimde utke olan MASON olma arzusunu tatmin etmek için.Sonuçta zengin ve eğitim düzeyim yeterli olmadığı için olamayacağım MASON\'luk hevesimi uzaktanda olsa TATMİN olmak için. 
Admin, Global Moderator, Moderator vb. gibi görevli olduğunuz websiteleri: Yok
Başvuru ile birlikte bize ulaştırmak istediğiniz diğer bilgi ve yorumlar: Şu anda öyle şaşkınımki belki ilerki günlerde Finans üzerine nacizane bir şeyler paylaşabilirim syg.
Bir üye tarafından davet edildiyseniz davet eden üyenin ismi ve kullanıcı adi: 
Davetiyenin gönderileceği ve foruma kayıt yapılacak email adresi : nosam33-1964@***
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 27, 2011, 03:43:42 öö
Yanıtla #393
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Form data:

Adınız Soyadınız: U*** K***
Yaşamakta olduğunuz ülke: Turkey
Doğum Tarihiniz: ***1994
Eğitim Durumunuz: Lise son
Mesleğiniz: Ogrencı
Size en rahat ulaşabileceğimiz telefon numaranız: 0507...
Masonluk kelimesini ilk nerede ve nasıl duydunuz? Konu hakkında hangi kaynaklardan ne derece araştırma yaptınız?: ILk olarak ılkokul da ıken kurtlar vadısını ızleyen bır arkadasım vardı baronun Loca tarafından cezalandırılmasını anlatmıstı bayagı ılgımı cekmıstı eve gıder gıtmez hemen o bolumu ızlemısstım ondan sonra bır kez dha cıktı o bolumu de ızledım  boylece bıraz fıkır olusmaya basladı

Dha sonraları belırlı belırsız aralıklarla arastırmalarıma devam ettm Ing kuruldugunu kurucularının Tas Ustaları oldugunu ustad Terımının sıkca kullanıldıgını gızlı sıfreler(911) veya gızlı semboller(sutun ) kullandıklarını ogrenmıstım okullar kapanmadan arastırmaya tekrar sıkca basladım Mason Alfabesını ogrendım 

Locaya uye olmayı hemen aklımdan gecırdım NasıL ırtıbata gecebılecegımı ogrenmeye calıstım loca dernek adreslerıne ulastım

fakat daha sonra arastırmalarıma devam ederken bu sıteye denk geldım buradakı yazıları okudum ne yaptıgınızı bılmenız gerekır bu soz bayagı dusundurdu Hemen masonluk adına olumlu olumsuz ne varsa okudum ızledım dınledım ..ama fıkrım degısmedı bn mason oLucam

Fakat Locaya uye gosterılmemız gereklıymıs bn cevremde mason bırının olmadıgına ınanıyorum oLsa Hemen fark ederdım sımdıye kadar sadece bır kısıden suphelendım onu da ıyıce emın olmadan karar veremem..!
Masonluk ve Masonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?: Mason Locasının Anlatılanların aksıne Gercekten de kardeslık temellerı uzerıne kurulu oldugunu,Herkesın dıger kardesının dını ırkı mezhebı dılı ne olursa olsun haklarını gozettıgı bır kardeslık kurumu olduguna ve Gercekten de dunyayı yonettıgıne  ınanıyorum

Üyesi olduğunuz Dernek, Vakıf, Siyasi Parti vb. topluluklar nelerdir?: Bn kendım kara harp okuluna gırmek ıstıyorum bu nedenle Herhangı bır dernek,vakıf sıyası partı vb. topluluga uye degılım
Bildiğiniz yabancı diller ve seviyeleri nelerdir?: kurtce :konusabılıyor anlayabılıyorum
Zazaca : orta derece anlayabılıyorum konusabılıyorm
Fransızca: yenı basladım fakat bbm fransızcayı bılıyor onun yardımları ıle bu yaz sonuna kadar ogrenıcem
İngilizce: Okullarda ogretılen kadar ogrendım ve sevmedıgım dıllerden bır tanesı

Ayrıca Mason alfabesını bılıyorum okuyabılıyorum
İnternette genellikle vakit geçirdiğiniz siteler: Facebook ,http://www.mason.org.tr/ 
Sahibi olduğunuz website? Amacı ve işlevi: Herhangı bır websıte sahıbı degılım..
Masonlar.org’u nereden buldunuz?: Arastırmalarım sırasında Sıtenızı buldum
Forum üye olmadan da izlenebilmektedir. Niçin özellikle foruma üye olmak istemektesiniz?: Bn Locaya uye olmak ıstıyorum fakat cevremde herhangı bırının Locaya mensup oldugunu dusunmuyorum Ve Locaya uye olmak ıcınde Bır mason tarafından onerılmenız gereklı oldugu ıcın foruma uye oldum daha acıkcası bnı İzmirdekı Locaya kayıt ıcın onerıcek bır mason ustada ıhtıyacım var bunu da forumda bulabılecegıme ınanıyorum..
Admin, Global Moderator, Moderator vb. gibi görevli olduğunuz websiteleri: Hyr gorevlı bulundugum herhangı bır websıte yok
Başvuru ile birlikte bize ulaştırmak istediğiniz diğer bilgi ve yorumlar: Bn bu sene Kara Harp okuluna gırmeyı planlıyorum Bu yuzden de Locaya katılmayı arzuluyorum..!

ayrıca cep telefonum caldırdıgım ıcın 1-2 hafta kadar numaramı kullanamayacagım 
Davetiyenin gönderileceği ve foruma kayıt yapılacak email adresi : [email protected]

Temmuz 27, 2011, 10:48:09 öö
Yanıtla #394
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

Form data:

Adınız Soyadınız: A...,M...
Yaşamakta olduğunuz ülke: Azerbaijan
Doğum Tarihiniz: ...1983
Eğitim Durumunuz: Heyat Universitesi
Mesleğiniz: Aparici Mutexessis
Size en rahat ulaşabileceğimiz telefon numaranız: ....9999999
Masonluk kelimesini ilk nerede ve nasıl duydunuz? Konu hakkında hangi kaynaklardan ne derece araştırma yaptınız?: onu bilmirem men Muselmanam. tanidigim.ugrunda oleceyim ALLAH onun resulu ve 124000 peygamberi ve resulunun ailesi yani Hezreti Eli (e). Ahli beyt...
Masonluk ve Masonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?: dusuncem yox meslehetim var .bu dunyada tek haqqin yolu Islamdir. serab hacandan sevab olub esirretde olmaq hacandan sevab olub.donuz yemeq hacandan sevab olub.? Masonlar hangi dine mensub?
Üyesi olduğunuz Dernek, Vakıf, Siyasi Parti vb. topluluklar nelerdir?: ...
Bildiğiniz yabancı diller ve seviyeleri nelerdir?: Azerbaycan dili super///Ingilis dili orta ///Rus dili orta //Turk dili super
İnternette genellikle vakit geçirdiğiniz siteler: xeber44.com  ...  islam-azeri.az .... google.az

Sahibi olduğunuz website? Amacı ve işlevi: hayir
Masonlar.org’u nereden buldunuz?: internetden
Forum üye olmadan da izlenebilmektedir. Niçin özellikle foruma üye olmak istemektesiniz?: ALLAH ozude islam dinin yaya bilerdi niye Mehemmed (s.a.a.v) peygambere emr elediki. mende ele
Admin, Global Moderator, Moderator vb. gibi görevli olduğunuz websiteleri: hayir yok
Başvuru ile birlikte bize ulaştırmak istediğiniz diğer bilgi ve yorumlar: siz yukaridakilari okuyun yeter
Davetiyenin gönderileceği ve foruma kayıt yapılacak email adresi : [email protected]

Ağustos 03, 2011, 11:21:00 ös
Yanıtla #395
  • Ziyaretçi

Şaka bir tarafa ama gerçekten mason olmak isteyen çok kişinin olduğunu anlıyoruz. Kimi güç, kimi para, kimi de diğer sebeplereden dolayı.

Ağustos 08, 2011, 06:01:38 ös
Yanıtla #396
  • Ziyaretçi

Ağustos 08, 2011, 06:17:47 ös
Yanıtla #397
  • Ziyaretçi

Facebooktaki 25 Bin Kişilik sayfamda Masonlar hakkında kötü videolar yayınlıyorum ve Bu videolar Facebooktaki tüm kişilere yayılıyor.İnsanlar Masonlara küfür ve hakaret ediyor. Videoları yayınlamayı durdurmamı istiyorsanız 100.000 tl\'yi hesabıma yatırmanızı istiyorum . Eğer bunu yapmazsanız Masonlar hakkında daha kötü şeyler yayınlayacağım ve Türk halkının sizin Mason locanızı başınıza yıkacağına eminim. Sayfanın linkini size yollayabilirim Telefon Numaram -0532****

:D:D::DD:D:D: krize girdim
katılıyorum hayatımda bu kadar güldüğümü hiç hatırlamıyorum :D bu arkadaş çok film izliyor sanırsam

Ağustos 15, 2011, 04:27:24 öö
Yanıtla #398
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *

elçi ismindeki kisi tarafindan Reklam Teklifi konusunda asagidaki mesaj gonderilmistir

"selamın aleyküm birader bak bişler duydum abdullah öcalanı .... senide ....
bu mesajı aldıktan sonra tarikatınızın büyüğü kimse git yanına biri bana mail attı de türkiyeden
elimizi ayağımızı çekecekmişiz de önce beni bulurlarmış de sen bak oglum biz asabi adamlarız sabancı
sülalesinide 2 kere satın alacak kadar güçlüyüz mason muson anlamam ben tezgahınızı alın .... gidin
siz zararlı çıkarsınız acırsam tüm masonlar anamı ... bak ağır konuşuyorum başınıza bela almayın
önce affederiz tekrar aynı hataya düşersen o zaman kötü olur"

elçi ile bu email uzerinden gorusbilirsiniz. gizli_bilgile@...
« Son Düzenleme: Ağustos 15, 2011, 04:32:06 öö Gönderen: MASON »

Ağustos 15, 2011, 04:55:05 öö
Yanıtla #399
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Cahillik kotu sey, ozellikle de aptallikla birlesti mi, tehlike kacinilmaz. Ates olsa curumu kadar yer yakar, o ayri...
YY & Y