Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Sakarya'nın sırtına vurulan tarihimiz  (Okunma sayısı 6587 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 12, 2013, 02:39:57 öö
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Teşekkürler Sn. karahan. Hepsini şikayet ettim, umarım duyarlı yöneticiler yaptırımda bulunacaktır. Hakaret, tehdit gırla maalesef...

Saygılarımla.

Mayıs 12, 2013, 11:37:30 öö
Yanıtla #11
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

Sn Kaan, iletileri tek tek okudum. Annenize yapılmış bir hakaret görmedim. Ancak sizin devamlı olarak Turkiyr Cumhuriyetinin Kurucusu, ulusun kurtarıcısı, Ebedi Onder Mustafa Kemal Atatürk hakkında eleştiri sınırlarını zorlayan hatta aşan üyeler arasında sert tartışmalara yol açıcı iletileri devamlı olarak gönderdiğinizi hatta baska hiçbir konuda ileti gondermediginizi gordum.

Bu forum Cumhuriyet ve Aydınlanma Devriminin Düşmanlarının propaganda yapabileceği, Devrimin ve Cumhuriyetin kurucu Atasına ve onun yol ve silah arkadaşlarına hakaret edebileceği, onları aşağılayan iletileri gönderebileceği ve bunu ısrarla yapabileceği bir yer degil. Sizi dinledik ve ne demek istediğinizi anladık. Cevabimizi da uyguladığımız yaptırılma verdik. Geri donerseniz eğer bu tıp paylaşımlara devam etme gibi bir süreklilik durumunda aynı yaptırımı bu sefer bu kadar beklemeden uygulayacagizdir.

Bu kadar karsi-devrimci laf salatası bu forum icin yeterlidir.

Mayıs 12, 2013, 04:11:07 ös
Yanıtla #12
  • Seçkin Üye
  • Uzman Uye

Bu Foruma değer vererek önemseyen bir üye olarak yönetime teşekkür ederim.

Bu Forum bu tür hezeyanların dile getirildiği bir alan olmamalıdır.

Burada birtakım kişiler, bir ara Sayın ceycet'in belirtmiş olduğu üzere,  masonların toleransını ve tüm katılımcılara tanınan özgürlüğü ellerinden geldiğince istismar ederek, kendi özel amaçları ya da uydusu edilmiş oldukları bir amaç uğruna kullanmaya çalışmaktadır. Bunun da bir sınırı olmalıdır.

Biz bu gibi her yazıda bunların karşılığını vermiyor isek, bu suskunluğun gerekçesi yazabileceğimiz bir şey bulunmaması ya da ilgisizliğimiz / umursamazlığımız değildir. Yazmayışımızın ve bu gibi davranışlarda bulunanlara karşı çıkmayışımızın nedeni, konunun polemiğe daha fazla girilerek sakız gibi çiğnenmemesi, uzatılmaması, bu kirletmenin bir an önce sona ermesidir.

ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.

Mayıs 12, 2013, 04:17:33 ös
Yanıtla #13
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Bu Foruma değer vererek önemseyen bir üye olarak yönetime teşekkür ederim.

Bu Forum bu tür hezeyanların dile getirildiği bir alan olmamalıdır.

Burada birtakım kişiler, bir ara Sayın ceycet'in belirtmiş olduğu üzere,  masonların toleransını ve tüm katılımcılara tanınan özgürlüğü ellerinden geldiğince istismar ederek, kendi özel amaçları ya da uydusu edilmiş oldukları bir amaç uğruna kullanmaya çalışmaktadır. Bunun da bir sınırı olmalıdır.

Biz bu gibi her yazıda bunların karşılığını vermiyor isek, bu suskunluğun gerekçesi yazabileceğimiz bir şey bulunmaması ya da ilgisizliğimiz / umursamazlığımız değildir. Yazmayışımızın ve bu gibi davranışlarda bulunanlara karşı çıkmayışımızın nedeni, konunun polemiğe daha fazla girilerek sakız gibi çiğnenmemesi, uzatılmaması, bu kirletmenin bir an önce sona ermesidir.

Sn.adam doğru söyler,bende forum yöneticilerine teşekkür ederim duyarlı oldukları için ve üstelik ben ve sn.pceewings'i töhmet altında kalmaktan kurtardıkları için,Atatürkü eleştirmek başka bir şey seviyesizce aşağılayarak eleştirmek ve üstelik bununda adını eleştiri hakkımı kullanıyorumla kamufle etmeye kalkmak ve aynı tondan gitmek forumumuza yakışmayacaktı.

Sn.adam yine haklı polemik olmasın diye girmedi konuya ,bilgisi olmadığından değil,lakin benimde bir tek söz söylemem lazım ben sizler gibi yapamıyorum niyetim her ne kadar polemik çıkarmak olmasada bu tip şeylere reaksiyon vermekten kaçamıyorum.

sevgilerimle
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Mayıs 12, 2013, 05:11:35 ös
Yanıtla #14
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayın kaan,

Şimdi de Dersim bitti Sakarya 'ya geçti.Yarın öbür günde İzmir ' yunanlılar değil Atatürk yaktı derse şaşırmam doğrusu. :D
Tek bildiğim hiçbir şey bilmediğimdir.
(Socrates)

Mayıs 13, 2013, 12:46:35 öö
Yanıtla #15
  • Uzman Uye

Toprak oldu , hala bitiremediler konuşmayı nasıl bir Millet olduk ...
Burası Masonlara ait bir form ,Fikrin belli, zikrin belli burada ne işin var ?
Nedir sizden bu milletin çektiği , İktidardasınız lakin  bir hükümet olamadınız hep bir tarafınız kanıyor .

Saygılar
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus