Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Recep Ivedik  (Okunma sayısı 9395 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 30, 2008, 12:18:02 öö
  • Aktif Uye

Yapım : 2008,Türkiye
Tür: Komedi
Yönetmen: Toğan Gökbakar
Senaryo: Şahan Gökbakar, Serkan Altuniğne
Oyuncular: Hakan Bilgin, Şahan Gökbakar, Fatma Toptaş, Tuluğ Çizgen, Nedim Doğan, Vural Buldu, Hakan Akın, İsmail Hakkı, Volkan Can
Yapımcı: Faruk Aksoy, Mehmet Soyarslan, Ayşe Germen
Dağıtım: Özen Film
Süre: 1 saat,30dak.
Gösterim Tarihi: 22 şubat 2008

Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, sokaklarda yaşayan başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer. Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini farkeder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya’ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey’e teslim eder. İş adamının ısrarlarına rağmen Recep İvedik ne para almayı kabul eder ne de otelde kalmayı... Fakat tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel’in bir tur otobüsünden indiğini farkeder. Artık Recep İvedik’in tek bir amacı vardır; kendisini tanımayan, hatta hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmek...

Recep İvedik’in asıl keyifli tatil macerası bundan sonra başlayacaktır.

http://www.youtube.com/v/bvV-kJboySg&rel=

Ocak 30, 2008, 12:57:05 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

İzlemeyi düşündüğüm ve hatta sabırsızlık ile beklediğim, Şahan' ın müthiş tiplemelerinden biri Recep İvedik... Şahan iyi bir komedyen, filmin de iyi olduğuna inanıyorum...
Saygılarımla,

Ocak 30, 2008, 05:11:34 öö
Yanıtla #2
  • Aktif Uye

Fragmanın sonunda insan kopuyor zaten ;D :D ;D :D ;D :D  Vizyona girmesini sabırsızlıkla bekliyorum .................
Vi VERİ VENİVERSUM VENUS VİCİ..

Ocak 30, 2008, 05:09:54 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Nedense ilk ciktigindan beridir Sahan'in rollerini cok yapmacik buluyorum. Sizi cok guldurecek, zekice bir espri yapacak diye bekliyorsunuz ama dinleyince buyuk bir hayal kirikligi yasiyorsunuz. Gecen haftaki Beyaz Show'da da ortaligi kasip kavurdu hani (!) .Izleyenler bilirler.

Muhabbetle

Ocak 30, 2008, 05:15:30 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Sevgili Kırlangıç, Beyazıt Öztürk o programda şeker misali dağıldı resmen :) Bence Şahan iyi bir komedyen, her komedyen "bence" zekice espri yapamaz. Ben bu konuda Cem Yılmaz üstüne kimseyi tanımam. Herkes Cem Yılmaz ağzını açınca gülmeye başlıyor, halbuki adam düşündüren espriler yapıyor...
Selametle :)

Ocak 30, 2008, 05:50:49 ös
Yanıtla #5
  • Skoç Riti Masonu
  • Uzman Uye
  • *

A.R.O.G'u bekliyorum ben :D

Ocak 30, 2008, 06:34:13 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Fragmanını izlediniz mi Sn. skullG? Yine koparacak bizi gülmekten :D

Ocak 31, 2008, 01:02:01 ös
Yanıtla #7
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Skeçleriyle gönlümüzda taht kuran Şahan Gökbakar ın RECEP İVEDİK le devleştiği bir film sabırsızlıkla bekliyoruz...
Bu ülkede kimse satranç oynamayı bilmez.Bu millet kaderini zar atarak belirler.

Ocak 31, 2008, 01:06:20 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Şahan' ı herkes beğenmesede, mizah anlayışı çok hoşuma gidiyor. Bende sizin gibi filmi sabırsızlık ile bekliyorum Sn. kure...

Ocak 31, 2008, 10:11:44 ös
Yanıtla #9
  • Uzman Uye

Turkiye'de kufursuz skecleri sadece dindar komedyenler mi yapar veya yapmali? Diger taraftan dindar olmayan komedyenin moral ve ahlaki degerler anlayisi kufurlu skecler etrafinda mi olmali? Yani sunu anlamiyorum cidden. Kufurlu skecler insanin yuzunu kizartincaya kadar utandirmayip aksine dinleyen kisi kulaklarina varincaya kadar guluyorsa... Hakikaten hayret ediyorum..

Muhabbetle

« Son Düzenleme: Ocak 31, 2008, 10:21:52 ös Gönderen: Kirlangic »