Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Uluslararasi Job`un Kizlari Toplulugu  (Okunma sayısı 20509 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 28, 2008, 06:08:45 ös
Yanıtla #30
  • Ziyaretçi

Duyulan guven, kisiye degil verilen egitimedir.
Amacım öğretiyi sorgulamak değil anlamak olduğu için şöyle bir soruyu sorayım. Verdiğiniz eğitim, o kişi ihraç edildikten sonra dahi nasıl bu kadar etkisini sürdürebilir? Ben öğretilere, disipline inanan bir kişiyim ama insana kolaylık ile güvenmem... 

Şubat 29, 2008, 01:06:46 öö
Yanıtla #31
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Bizlerde kolay guvenmedigimiz icin guvenimiz sarsilmaz.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Şubat 29, 2008, 01:11:42 öö
Yanıtla #32
  • Ziyaretçi

Bizlerde kolay guvenmedigimiz icin guvenimiz sarsilmaz.
Paşakay' ın dediği doğru ozaman: "Kadınlar doğuştan Masondurlar" :D Sizce Sn. MASON?