Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 6752 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 17, 2018, 12:09:33 ös

Herkese merhabalar

Sanırım burada kendimizi tanıtmamız gerekiyor. 9 Şubat 1982 İzmir doğumluyum. İzmir Atatürk Lisesi’nden 2000 yılında mezun oldum. Yine 2000 yılında Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesi’ni kazandım ama 2009 yılında mezun olabildim :) . 2 sene kadar pratisyen hekimlik yaptım. Sonrasında  Okmeydanı Eğitim ve Araştırma hastanesinden uzmanlığımı aldım. Şu an hali hazırda Acil Tıp Uzmanıyım.

Karakter özelliklerim, bir uzman hekime göre alçak gönüllü olduğumu söyler akrabalarım ve arkadaşlarım. Karma felsefesine göre hayatımı yaşamaya çalışıyorum. Kimseyi mümkün olduğunca kırmamaya çalışıyorum. Birini suçlamadan önce kendime bakıyorum. Çünkü suçlamak kolay, anlamak zordur. İlginç bir hayat hikayem var. 2 kez 3 er aylık süreyle grandiyöz sanrılı akut psikoz geçirdim. Bu ataklarda kendimi büyük bir kişi zannediyordum (mesih, mehdi..). Tabiki bu ataklar aslında büyük bir kötücül enerji olan ‘kibir’den kaynaklanıyordu. Uzun süre hastalığımla yüzleştim ve büyük oranda yendiğimi düşünüyorum. Zor bir süreçti ama en azından bu sürecin özbilince ulaşmamı sağladığı da bir gerçek. Her şerde bir hayır var demek. Dini görüşüm Paganlık, Deizm ve Teism arasında bir yerde ve ya her üçünü de içeriyor. Sosyalistim ve eninde sonunda insanoğlunun doğayla barışık bir sosyalist yapıya dönmesi gerektiği düşüncesindeyim. Şu an İçin bu grupta profanım bir gün kutsal olmam dileğiyle.

Sevgiler, saygılar
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ekim 19, 2018, 01:48:28 ös
Yanıtla #1

Kimse merhaba yazmamış, ayıp olmasın ben kendimi selamlayayım bari 😅😅
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ekim 19, 2018, 02:11:37 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Hoşgeldiniz tabiki sn.adonai
Gözümüzden kaçmış.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Ekim 19, 2018, 02:16:58 ös
Yanıtla #3
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Merhaba hoşgeldiniz.
Bir noktadan sonsuz doğru geçer. İki noktadan ise bir doğru geçer. Senin koordinatlarını diğer noktalarla çizdiğin doğrular belirler.

Ekim 19, 2018, 02:37:27 ös
Yanıtla #4

Saolun 😍
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ekim 19, 2018, 04:59:59 ös
Yanıtla #5
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Geçmişte geçirdiğiniz önemli hastalık için geçmiş olsun dileklerimi sunar, bir daha böyle bir dehşete düşmemenizi dilerim. Liseyi Okmeydanında okuduğumdan çevremde pek çok Sosyalist insan var ve bu konudan fazla rahatsız değilim ama umarım onlar gibi aile/arkadaş/semt çevresinden dolayı yada kulaktan doğma bilgilerden Sosyalizmi seçenlerden değilsinizdir. Çok hoş bir giriş, iyilik dolu enerjinizi güler yüzünüzden ve dürüstlüğünüzden tahmin edebiliyorum. En içten duygularımla hoşgeldiniz diyorum.  :)

Ekim 19, 2018, 05:15:35 ös
Yanıtla #6

Geçmişte geçirdiğiniz önemli hastalık için geçmiş olsun dileklerimi sunar, bir daha böyle bir dehşete düşmemenizi dilerim. Liseyi Okmeydanında okuduğumdan çevremde pek çok Sosyalist insan var ve bu konudan fazla rahatsız değilim ama umarım onlar gibi aile/arkadaş/semt çevresinden dolayı yada kulaktan doğma bilgilerden Sosyalizmi seçenlerden değilsinizdir. Çok hoş bir giriş, iyilik dolu enerjinizi güler yüzünüzden ve dürüstlüğünüzden tahmin edebiliyorum. En içten duygularımla hoşgeldiniz diyorum.  :)

Çok teşekkürler. Sosyalist olmamda üniversitedeki ve asistanlıktaki arkadaşlarımın etkisi oldu. Ekonomik açıdan orta halliyim. Bence Dünyadaki sıkıntıların bir çoğu ekonomik adaletsizlikten ve paradan kaynaklanıyor. Paraya tapılır bir duruma geldik. Buna dayanamıyorum sadece, sosyalizmim buradan kaynaklanıyor.
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ekim 19, 2018, 08:17:56 ös
Yanıtla #7
  • Uzman Uye

Merhaba sayın Adonai, hoş geldiniz. Siteminizde de haklısınız.
      Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Ekim 19, 2018, 08:26:03 ös
Yanıtla #8

Merhaba sayın Adonai, hoş geldiniz. Siteminizde de haklısınız.
      Saygılar-sevgiler.

Teşekkürler Alşah
Errare humanum est.
Ayıplı Müzmin öğrenci

Ekim 19, 2018, 08:41:42 ös
Yanıtla #9

Hoşgeldiniz Sayın Adonai...

Saygılar
Sen Özelsin