Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Alaaddin  (Okunma sayısı 13291 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mayıs 04, 2008, 07:01:04 ös
Yanıtla #20
  • Uzman Uye

yorumları okudumda bazı üye dostlar beyefendiği anlatırken "dinine bağlı" demişler.Nasıl anlaşılır bir kişinin dine bağlı olduğu çok merak ettim.Sonuçta bırakın yüzyüze görüştüğünüz birinin dinine bağlılığını anlamayı bir forumda anlamak çok garip ve farklı bir duygu sanırım.
Ayrıca bir kişiyi tanımlarken dinine bağlı olup olmamasıyla ilgili yorum yapmak biraz garip değilmi.Allah'tan başka kimi ne ilgilendirir dine bağlı olup olmaması hiç anlamadım.Acaba bu şekilde yorum yapan üyeler kendilerini sn Alaaddinin günahlarını ve sevaplarını yazan melekler veya melaikeler mi zannediyorlar.

Mayıs 06, 2008, 12:24:46 öö
Yanıtla #21
  • Aktif Uye

bayat bir yorum..
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Mayıs 07, 2008, 12:25:24 öö
Yanıtla #22
  • Uzman Uye

Aralık 23, 2009, 12:02:09 öö
Yanıtla #23
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

alaaddin uye isimli kisi forumun 17. maddesine aykiri mesaj gondermesinden dolayi 6 ay boyunca forumdan uzaklastirilmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Aralık 24, 2009, 12:09:36 ös
Yanıtla #24
  • Orta Dereceli Uye
  • **

sn alaaddin

gerçekten çok iyimser ve iyi bir paylaşımcı bir üyeydi. umarım bu süre zarfı ona daha çok bilgi toplaması ve tekarardan bizlerle paylaşımlarını sürdürebilmesini sağlayacaktır. sn alaaddin doğruyu söyleyen ve haksızlığı sevmeyen bir üyemizdi

Aralık 25, 2009, 09:42:44 öö
Yanıtla #25
  • Mason
  • Uzman Uye
  • *

sn alaaddin

gerçekten çok iyimser ve iyi bir paylaşımcı bir üyeydi. umarım bu süre zarfı ona daha çok bilgi toplaması ve tekarardan bizlerle paylaşımlarını sürdürebilmesini sağlayacaktır. sn alaaddin doğruyu söyleyen ve haksızlığı sevmeyen bir üyemizdi

Sn. lucifer Allah Sn. Alaaddin ' e uzun ömür versin vefat etmiş gibi konuşuyorsunuz. -di Değil -dir deseniz daha doğru olacak gibi. Kendisine daha dikkatli daha özenli bir forum geleceği diliyorum.
Tempus fugit...

Aralık 25, 2009, 08:41:39 ös
Yanıtla #26
  • Ziyaretçi

Uzaklaştırıldım diye üzülmesin ; bir sihirli lambası ve 3 dilek hakkı var:)

Aralık 26, 2009, 11:00:20 öö
Yanıtla #27

Ne güzel çok sevindim demek 6 ay boyunca.. 6 ay sonra ne olur ne olmaz :D alaadinin sihirli lambasını tekrardan görmek nasip olacak mı acaba..
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Aralık 26, 2009, 12:23:08 ös
Yanıtla #28
  • Aktif Uye

Üye uzaklaştırıldıktan sonra başlığına kişinin karşılık vermesi 6 ay gibi uzun bir süre mümkün olmayacak eleştiriler yazılması benim tadımı kaçırıyor biraz. Her ne kadar sn. Alaaddin'le pek çok konuda aynı fikirde olmam mümkün olmasa da kendisinin en azından foruma ilk üye olduğum zamanlardan bu zamana üslubunu geliştirdiğini düşünüyorum. 17. madde sebebiyle uzaklaştırılan kaçıncı üye hatırlamıyorum, üyeler umarım bundan sonra biraz daha dikkatli olmaya özen gösterirler ve böylece forumdaki çok seslilik korunmuş olur.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo

Aralık 26, 2009, 01:00:42 ös
Yanıtla #29

Bu konuda yorum belirtenlerden biri de ben olduğum için, sanırım Sayın Veritas' a cevap hakkım olduğunu düşündüğüm bir hususu dile getirmek istedim.

Sayın Veritas; Size benden küçük bir tavsiye.. Her ne kadar akıl verecek ve Sizin de alacak bir pozisyonda bulunulmadığını bildiğimizden, sadece dile getirmek istediğim şeyi, Sizinle de paylaşmayı istedim.

Öncelikle savunduğunuz kişiyi çok tanıyıp, düşmüş olduğu hataya beraberce düşmemek gereklidir, düşüncesindeyim. Sn. Alaaddinin, ceza almış Üyeler hakkındaki yorumlarına ki hala forumda yeralıyor, bir bakarsanız genelde ceza almış kim olursa olsun hep bir üzüntü içersinde bulunduğumu ifade eden bir birey olarak neden bu şahsın hakkında böyle bir yorum yapma gereksinimini de duyduğumu pekala anlamış olursunuz< Demek istediğim şu ki, ne yaparsan, nasıl davranırsan elbet bir gün karşılığını aynen alırsın..

Saygılar,    
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.