Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: HOLOKOST Gidip Gördüklerim  (Okunma sayısı 10866 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 27, 2013, 06:55:58 ös
  • Uzman Uye

« Son Düzenleme: Ocak 27, 2013, 07:07:09 ös Gönderen: Tij »

Ocak 27, 2013, 06:57:36 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

« Son Düzenleme: Ocak 27, 2013, 07:08:45 ös Gönderen: Tij »

Ocak 27, 2013, 07:02:31 ös
Yanıtla #2
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Holokost ama hangi holokost'tran bahsetmek gerek sulandırılmış holokostmu gerçek holokostmu?
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Ocak 27, 2013, 07:05:37 ös
Yanıtla #3
  • Uzman Uye

Siz ne kastediyorsunuz "sulandirilmis, gercek" derken?

Ocak 27, 2013, 07:43:22 ös
Yanıtla #4
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Holokosta bugün sahip çıkan ve olduğunu ısrarla eden yahudilerden yani yahudi ulusunu hedef aldığını ısrarla söyleyen kısmı beni alakadar eden ve sonra böyle bir iddiada bulunan bir milletin tarihinde gerçekten bu kadar büyük bir acı olmuş olsa çok iddialı söylüyorum asla ve asla kendiside soykırım yapmaya kalkışmazx.

Tarihinde geçmişinde böyle korkunç bir acı olan hiç bir millet soykırım yapamaz ve yapmaz.
O yüzden sizin fotoğrafladığınız sanırım yerlerin gerçekliğine inanırım ama holokosta asla.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Ocak 27, 2013, 07:45:19 ös
Yanıtla #5
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Tij

Belki gereksiz oldu ama tepkim asla ve asla sizin çalışmanıza değildir bunu belirteyim ben böyle inanıyorum oralarla alakalı başkacada resim varsa paylaşırsanız sevinirim çünkü insanlığın savaşın iğrençliğini görmesi bakımından faydalıdır.

EDMUND BURKE

Ocak 27, 2013, 08:03:40 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sulandırılan kısmı ise şudur!

BM Genel Kurulu 26 Ocak 2007 tarihli, 61/255 sayılı kararı ile Yahudi soykırımının tarihi bir olay olarak inkârını kınadı.

Bu gerçek kayda geçirilme gereği dahi duyulmuş o kadar akıl dışıki bm.karar almak zorunda kalınmış  ve insanlığada adeta zorla bu karar tecscil ettirilmiş.Bu kararın aksini iddia etmek ise suçtur.

İnsanları katliamı anlatmak inandırmak için bm.karar alıyor daha ne diyeyimki.Sulandıran sulandırmış zaten gerisi iğrenç bir propaganda zaten

EDMUND BURKE

Ocak 27, 2013, 08:39:54 ös
Yanıtla #7
  • Uzman Uye

Sayin karahan, ben sizinle bu konuda polemige girmiyecem.

Resimlerini yayinladigim yerleri gidip gezdim gördüm ve bu soykirimi yapan ülkede yasiyorum.

Ben bir sosyalistim ve herseye bu perspektiften bakarim, Israil"in bugün Filistine ve filistinlilere yaptiklari benim gecmiste bu halka uygulanan soykirimi inkar etmemi gerektirmiyor, tipki birkac ermeni eskiyanin daga cikip bir kac köye saldirmasi, Ermeni soykirimini hakli cikarmadigi gibi ve buyüzden bugün bu soykirimi tanimamami gerektirmedigi gibi.

BM"lerin kararina gelirsek, birsüre önce fransanin Ermeni soykirimi ile ilgili karara belkide en cok ben karsi cikmisimdir.

Bence bu tür olaylar icin yasalara gerek yok, ihtiyacimiz olan sey INSAN OLMAMIZ; VE INSANI SEVMEMIZ. Tabi bunun yaninda tarafsiz bir tarih arastirmasi ve olaylara bilimsel bir bakis.

Saygilarimla

Ocak 27, 2013, 08:45:48 ös
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn.Tij

Zaten polemik olacak bir durumda ben göremiyorum çünkü ikimizde aynı yerden bakıyoruz oda insani yön.Söylemim basit soykırımı çektiğini iddia eden bir halk soykırım yapmaz yapamaz.

EDMUND BURKE

Ocak 27, 2013, 09:13:28 ös
Yanıtla #9
  • Orta Dereceli Uye
  • **
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !

Sayın Tij;
Sözleriniz sanırm anlatmak istediginizdne fazlasını ifade ediyor. Siz farkında olarak sunu diyorsunuz..
Siz Türk olarak Yahudi soykırımını kabul etmezseniz biz Yahudiler olarak Ermeni soykırımı diye birseyin varlığını kabule der arkasında dururuz.

Bu sizin söylediğinize bizim köyde vatan hainliği diye bir sıfat yakıştırılır.
Gerci siz zaten yazınızda Almanyada yasadıgınızı ifade etmişsiniz.
Sizin yahudi milliyeticiliğiniz ancak aynı ırktan olduğunuz Filistinli arapların kanını dökerek toprak edinme cabalarından ileri gitmez. Ben siz ve sizin gibi düşünen Yahudilerin Holokost dedikleri olay evet "soykırımdır "Bunu zaten kabul ediyoruz.
Ancka haddini aşan sekilde pisirilerek günümüzde israilin yayılmacı politika ve Filistinlilere yaptığı zulmün ustunu kapatmak için kullanılmıştır ve kullanılmaktadır. O yıllarda Nazi vahşetiyle Almanya ve değişik ülkelerde evet " Soykırım " a tabi tutlan Yahudiler uzulmemek elde değildir. Ancak şimdiki Yahudi sempatizanlığı sadece Holokost'un suiistimal edilmesinden kaynaklanmaktadır.
 Bu yüzyılda Yahudi toplumu bir tarafını yırtsa artık biz ezilen toplumuz masalını anlatamaz. İsrail kendisine yapılanları misli ile Filistinlilere halen yapmaktadır. Bu noktada artık tüm dünyanın gözünde İsrail Yahudileri ve İsrail Yahudilerini destekliyen diğer ülkelerdeki sizin gibi ırktaşları Holokost ile acitasyon yapamaz , kendien politik yada pisikolojik çıkar sağlayamaz..

Kaldıki siz yukarıdaki yazınızla aslında mensubu bulunduğunuz Yahudi milliyetçiliğinin kendisine her zaman destek olmuş türk milletine işine gelmeyince nasıl bir anda soykırım ile itham edebileceğinin acık bir örneğisiniz.

Yazıklar olsun... Umarım bu ülke ve mu memlekette yasamamıssınızdır. Cunku burda yediğiniz her lokma,  her yudum su su an bu millete attığınız leke gibi yüzünüze çarpılır.

Tüm Platforma Saygı ve Hörmetlerimle;
Kerberos
« Son Düzenleme: Ocak 27, 2013, 09:17:07 ös Gönderen: kerberos »