Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: " Zübük Filmi " ve Türkiye gerçekleri.  (Okunma sayısı 1663 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 21, 2018, 12:10:32 öö

Yeşil Çam Filimleri halkın içinden çıkmış gibi.Saf, dürüst Anadolu Halkı filimde resmedilmiş gibi...Kemal Sunal'ı rahmetle anıyorum.Cevirdiği bütün komedi filimleri ne kadar cok günümüzü andırıyor.." Zübük filmi " bizi yöneten Başbakan'a cok benzer bir karakter filimde olmuş.Filmi izlerseniz beni anlayacaksınız.Bizi yöneten Devlet Başkanı ve Partisinin  Bakanlarının fotokopisi gibi olmuş...Saygılarımla.

https://youtu.be/wKe0_DrhPiM
« Son Düzenleme: Ocak 21, 2018, 12:15:25 öö Gönderen: Farmakoloji »
Üyeliğimin iptalini talep ediyorum!Aksi taktirde dava edecem! Formda zorla kayıtlı tutuluyorum.Defalarca üyelik iptali talep ettim..Formda kayitli üye olarak bulunmak istemiyorum.Bu form zaman kaybı!

Ekim 24, 2018, 11:00:57 ös
Yanıtla #1
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kemal Sunal'ın tüm filmleri Türkiye gerçekleri anlatır konumdadır.her bir film de ayrı bir yöne değinip gerçek anlamda eleştirmen gözüyle oluşturulmuştur.Şuan ki bir sanatçının yapmayacağı filmleri çekip sözleri söylemiştir. Gerçek sanatçı dediğin de böyle olmalıdır topluma yön verip eksik tarafları gösterip oraya ışık tutup dikkat çekip eksikliklerin giderilmesini sağlamalıdır.Kemal Sunal da gerçek bir sanatçıdır bana göre.. saygılarımla