Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Antik Uzaylılar  (Okunma sayısı 7450 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 31, 2013, 05:08:45 ös
  • Yeni Katilimci
  • *

Bu sıralar History de Antik Uzaylılar adlı programa denk geldikçe sürekli izliyorum ve orada anlatılan pek çok şey akla mantığa uygun olduğundan gerçekten inanmaya başladım. İçinizde bu programı izleyenler var mı ve varsa bu konuda düşünceleri nelerdir ?

İzlemeyenler için konuyu biraz açmak istiyorum. Kısaca program geçmişteki yapıları inceliyor ve hikayelerin doğruluğunu araştırıyor. Bu neticede eskilerde anlatılan özellikle mitolojideki tanrıların uzaylı ve geçmiş dönemlerde meleklerin de uzaylı varlık olabilecekleri anlatılmaktadır. Açıkçası eğer varsa imkanınız bu programı izlemenizi tavsiye ediyorum.
Tercihler yaşam kalitenizi belirler..!

Nisan 25, 2013, 11:23:27 ös
Yanıtla #1
  • Aktif Uye

Ben inanmadığım için izleme lüksüm de olmuyor maalesef. Yanıtsız bırakacağım sorunuzu, üzgünüm.
Adequatio intellectus et rei

Nisan 26, 2013, 12:34:48 ös
Yanıtla #2
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Son derece ilginç bulduğum bir program. Bazı bulgular akıl almaz şekilde şaşırtıcı. Ben de aynı şekilde çevremdekilere tavsiye ediyorum.

Mesele bir şeye inanıp inanmamak değildir, herhangi bir konuyu incelemek için de illa tarafı olmak gerekmemektedir.

Saygılarımla.
"Dilimin sınırları, dünyamın sınırlarıdır."
Ludwig Wittgenstein

Nisan 26, 2013, 01:05:11 ös
Yanıtla #3
  • Aktif Uye

Uzaylılar ilgimi çekmiyor Sayın gnothi, dolayısı ile bana göre ütopik olan o varlıklar hakkında bilgi sahibi de olmak istemediğimden, haklarında mikro veya makro çaplı bir inceleme yapmıyorum.

Çevremde uzaylılar ile ilgilenen, okuyup araştıran arkadaşlarım var. Fakat, benim için bir anlam ifade etmiyor uzaylılar, o yüzden merakım da yok.

Sevgi ve Saygılarımla
Adequatio intellectus et rei

Nisan 26, 2013, 02:45:56 ös
Yanıtla #4
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Merakınız olmayan konular ile ilgili bir başlık altında, size sorulmayan bir soruya cevap verme lüksünü kendinizde bulduğunuza göre, hayli vaktiniz var demek ki.

İleti sayınız çoğalsın istiyorsanız da yönetimin anlamsız mesajları tek tek silme özgürlüğü olduğunu lütfen unutmayınız.

Saygılarımla.
Ludwig Wittgenstein

Nisan 26, 2013, 06:46:17 ös
Yanıtla #5

Bunu izlemiş olduğunuz kanalın sitesinden alıntıladım. Bence uzaylıların bizi antik zamanda ziyaret etmesi olası bir şey. Ama bu durum "olasılık"tan öteye geçemez çünkü henüz kendi gözlerimizle böyle bir şey görmedik :) En güçlü kanıtlar olarak "piramitleri kimin yapmış olabileceği" sorusu aklımıza geliyor olsa da, resmedilen figürlerin gerçekten uzaylıya mı ait olduğu ya da bir tür semboloji kullanıp kullanılmadığı kesin değil.
« Son Düzenleme: Nisan 26, 2013, 06:48:34 ös Gönderen: Felix Steiner »
"İsteyen yavaş gitsin, ister hızlı koşsun, arayan bulur. İki elinle isteğe sarıl; çünkü istektir iyi yola kılavuz olan."
Mevlana

Nisan 26, 2013, 10:19:49 ös
Yanıtla #6
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Merakınız olmayan konular ile ilgili bir başlık altında, size sorulmayan bir soruya cevap verme lüksünü kendinizde bulduğunuza göre, hayli vaktiniz var demek ki.

İleti sayınız çoğalsın istiyorsanız da yönetimin anlamsız mesajları tek tek silme özgürlüğü olduğunu lütfen unutmayınız.

Saygılarımla.

sn.gnothi

Fazlaca sert bir cevap olmamışmı tekrar okursanız eğer.
Forumda her katılımcı hür bir şekilde istediği konulara cevap verebiliyor,bunun ileti sayısı ile ne alakası var ,Sizin bakış açınız sn.melinaya böyle ise benimde ileti sayım oldukça yüksek ne yani bende aynı amacımı güdüyorum yada sn.adam bu nasıl birbakış açısıdır;
söylediğiniz söz ben çok amacı dışına çıkmış ileti sayısının çokluğu üstelik bir yarar sağlamıyorki ayrıcalığı bile yok bence gereksiz ve ağır kaçmış bir daha okuyun yazınızı.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Nisan 26, 2013, 11:46:52 ös
Yanıtla #7
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayın karahan, sert olmamış bence, hiç işimiz olmayan konulara gelip bir şeyler yazmak da nasıl bir şey hakikaten, var mı sizce bir anlamı? Siz sayın ADAM'ın "bu konuyla hiç alakam yok" diye ileti yazıp da gittiğini gördünüz mü? Üstelik de en başta eleştirdiğim şey bu konu değil, "ben inanmam zaten niye seyredeyim" mealindeki bir cümle idi ilk evvela, siz de baştan itibaren okursanız anlayabilirsiniz beni.

Zaten siz neden alındınız ki, ortada bir şey yokken?

Popüler kültürden bir alıntıyla noktalamak isterim bu iletimi:
http://eksisozluk.com/diego-dur-allahini-seversen-zaten-ortalik-karisik--2435407
Ludwig Wittgenstein

Nisan 27, 2013, 12:08:42 öö
Yanıtla #8
  • Mason
  • Yeni Katilimci
  • *

Nisan 27, 2013, 09:31:09 öö
Yanıtla #9
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sayın karahan, sert olmamış bence, hiç işimiz olmayan konulara gelip bir şeyler yazmak da nasıl bir şey hakikaten, var mı sizce bir anlamı? Siz sayın ADAM'ın "bu konuyla hiç alakam yok" diye ileti yazıp da gittiğini gördünüz mü? Üstelik de en başta eleştirdiğim şey bu konu değil, "ben inanmam zaten niye seyredeyim" mealindeki bir cümle idi ilk evvela, siz de baştan itibaren okursanız anlayabilirsiniz beni.

Popüler kültürden bir alıntıyla noktalamak isterim bu iletimi:
http://eksisozluk.com/diego-dur-allahini-seversen-zaten-ortalik-karisik--2435407

Sn.Gnothi

Siz sert bulmamışsanız diyecek bir şeyim yok benim saygı duymaktan başka.

Bu sözünüze ise cevabım tabiki alınmadım üstüme bir şeyi,sadece ifade ettiğiniz şey ortaya konuşulmamış gibi dursada ileti sayısı fazla olanlardan biride benim ve bende bir çok konuya cevap yazan biriyim ilgimden dolayı,ifade ediş tarzınız biraz gergin durmuş konu sadece budur.

Şahsınıza herhangi bir durum yoktur sevgilerimle.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo