Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: F1  (Okunma sayısı 12076 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 05, 2007, 08:51:38 ös
  • Uzman Uye

F1 ile ilgili her şeyi sorabilirsiniz ? Bu arada F1 seyreden var mı ? Varsa sıkı sohbetiimiz olur.
''Kızıl elmada buluşalım''

Nisan 06, 2007, 12:47:34 öö
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

F1 e ilgi duymuyor olmama ragmen, sizinle tanismamiza vesile oldugu icin mutesekkurum.

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 06, 2007, 08:03:40 öö
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

Bu vidyoyu nasıl ekliyorsunuz foruma ?

Nisan 06, 2007, 08:37:48 öö
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Ben sizin kadar olmasada severek izleyen bir kişiyim.

Kalben Ferrari  takımını tutsamda mücbir sebeplerle McLaren-Mercedes'e de destek veriyorum.

Yıllarca aklımdan çıkmayan sürücü Alain Prost oldu. Onun centilmenliği ve stilini daha sonra bulamadım. Senna ise ayrı bir fenomendi.

Son yıllarda F1'in rekabetçi ortamı geliştirmek içn mekanikleştiğini düşünüyorum. Herşeyi bilgisayarlar yapıyor. Eski tadı yok. Hata yapmayan keyifsiz bir seyir ile yarış kazanıyor.

Kimi beni heyecanladırmıştı ama bakalım bu yıl ne olacak. Alanso-McLaren işbirliği ise bana göre 2+2=4 önermesi gibi oldu.

Nisan 06, 2007, 12:28:11 ös
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Bu vidyoyu nasıl ekliyorsunuz foruma ?

You Tube da sag kisimda verilen <object> kodununun tamamini, mesajinizin video yu gorunmesini istediginiz yerine kopyalarsaniz, ben yada gorevli Kardeslerimden birisi gordugu zaman onu Video sekline getirecegiz.

Prosedurun bu sekilde olmasinin nedeni site guvenligidir. Bu tur kodlari normal uyelere actigimizda, site guvenliginde acik bulunabilir.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Nisan 06, 2007, 09:43:58 ös
Yanıtla #5
  • Uzman Uye

Benim yaptýðým bir iki klip

« Son Düzenleme: Nisan 07, 2007, 01:06:27 öö Gönderen: MASON »

Nisan 07, 2007, 07:03:42 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Muzikler harika, acaip uymus. goruntulerle birlikte insanin kan dolasimini hizlandiriyor.

Nisan 08, 2007, 03:07:47 öö
Yanıtla #7
  • Orta Dereceli Uye
  • **

right here right now ve clubbed to death:)seçimleriniz süper,ama özellikle clubbed to death.

Nisan 09, 2007, 08:04:27 öö
Yanıtla #8
  • Uzman Uye

Moby ve Fatboyslim benim en sevdiğim müzik adamlarıdır. Küçüklüğümde ilk yabancı şarkı olarak onların şarkılarını dinlemişimdir belki merkım küçüklükten.

Nisan 09, 2007, 08:14:16 öö
Yanıtla #9

Çok güzel olmuş eline sağlık.:) Senna 'nın son yarışıda eklenebilir. Shumi 'nin İstanbul Gp. deki dönüşü harika keske bırakmasaydı!