Masonlar.org - Harici Forumu

Masonluk Bilgidir. Bilimdir. Ilimdir. => Tarih => Milletler Tarihi => Konuyu başlatan: Alşah - Temmuz 12, 2017, 09:37:38 ös

Başlık: İNSANLIĞIN UTANÇ TABLOSU SREBRENİTSA KATLİAMI
Gönderen: Alşah - Temmuz 12, 2017, 09:37:38 ös
        Srebrenitsa'da yaşanan vahşet, yüz yıllar boyunca insanlığın ve özellikle uygar olduğunu iddia eden batı toplumunun yüz karası olarak kalacaktır. Srebrenitsa'da bir soy kırım yaşanmıştır. Boşnakların soykırımı. Ne yazık ki, uygar batı dünyasının gözleri önünde cereyan eden bu katliama bütün Avrupa devletleri seyirci kalmış, kadın-erkek, yaşlı-genç demeden binlerce masum, sivil Boşnak hunharca katledilmişlerdir. Bu katliamın başro oyuncuları sırplar olduğu kadar hollandalı alçak komutandır.
        Bu gün bizler bu katliamı unutmamaya söz verdik. Yüreklerimizin derinliklerinde esen  intikam fırtınalarının günün birinde ne şekilde patlayacağını hiç kimse bilemez. Biz, bizden sonra gelen nesillere de bu alçakça katliamı o günkü tazeliği ile anlatıp onların da unutmamalarını sağlayacağız.
         Srebrenitsa'yı unutma, unutturma.
         Saygılar-sevgiler.  :'( :'( :'(
Başlık: Ynt: İNSANLIĞIN UTANÇ TABLOSU SREBRENİTSA KATLİAMI
Gönderen: Farmakoloji - Temmuz 12, 2017, 10:08:15 ös
Dunyayi yoneten 13 gizli zengin aile var.Heryil bir araya gelip dünya ile ilgili kararlarını ve gelecekte olacak olaylari planliyorlar. Dünyaya hükmetmek icin nufusu birbucuk milyara indirmek hedefleri.Bunlari nasil yapacaklar;silah satip dahada zenginleşecekler.İlac sektoru ellerinde insan nufusunu ilaclara bagimli yaparak bagisikliklarini çökertecekler ve daha cok ilac satip insanoğlunun ömürleri kisalacak.Afrikadaki acliklar,Bosna Hersekteki katliamlar daha bir cok savaşlarin ,ayaklanmalarin arkasında bu aileler var.İstiyorlarki insanlık onların kolesi olsun ve dunyaya onlar hukmetsin....Katliamda ölenlere Allah rahmet eylesin.Saygilarimla.
Başlık: Ynt: İNSANLIĞIN UTANÇ TABLOSU SREBRENİTSA KATLİAMI
Gönderen: Tij - Temmuz 12, 2017, 10:18:58 ös
(http://www.dw.com/image/39640242_303.jpg)

Emperyalizmin en iyi oynadigi oyun olan " böl, parcala,yönet" oynunun son kurbanlari.

Ve bizler yani halklar, bir birimizi oldugumuz gibi kabul etmedikce onlar bu oyunu hep oynayacaklar ve birilerine oynatmaya devam edecekler.
Başlık: Ynt: İNSANLIĞIN UTANÇ TABLOSU SREBRENİTSA KATLİAMI
Gönderen: NOSAM33 - Temmuz 13, 2017, 10:08:09 ös
Buradaki katliam DİN EKSENLİ' dir suçları Müslüman olmaları .Milyar dolarlık Arap Alemi , sadece seyrettiler .Satılmış Kral ve şeyhler sayesinde katliamı gerçekleştirdiler .