Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 602717 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 24, 2014, 09:29:26 öö
Yanıtla #670
  • Yeni Katilimci
  • *

Herkes her şeyi ancak kaşısındakini aşağılamadan, ona hakaret ve küfür etmeden söylemeli. Bunu becerebilmek de, kendisi gibi  düşünmeyenlere de biraz saygı göstermekle olur. Bana saygı göstermeyenin ne dediğini bana nasıl küfrettiğini duymak istemem açıkçası. Ama belki bu yazıların yayınlanmasının şöyle bir nedeni olabilir: etrafta sizi bir bardak suda boğmaya hazır adeta kudurmuş ve salyaları akan tipler var dikkatli olun!!! Bu mudur?

Saygı ve sevgilerimle,

Ağustos 07, 2014, 10:30:28 öö
Yanıtla #671
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

üslubuma  habire laf edio duran mesajlar geliyor..ya  alttarafı  sizden tek  bişey istedim,aranıza  girmek..üylik  zaten  herhangi bir  siteye  girsem,geen üye olurum..nasılsa  ücretsiz üyelik  deyip  duruyorlar..hem  sorduğum soruya  cevap  vermek  zahmetine girmiyorsunuz,hem  neden   diye sorduğum  zaman,üslübuma  dikkat et  diyorsunuz..ne   yapacağımı  söyleyin de,ona  göre davranayım..nasıl mason olacağım,aranıza katılmak istiyorum sadece..benim tek derdim bu...hem  faaliyetlerde  bulunmayan üyelerin  üyeliği silinecek  diye  e-mai  l göndermişssiniz,hem  faaliyetlerinize  girmek,mason olmak istiyorum dediğimde  de,üslübuma  dikkat etmem  gerektiğini söylüyorsunuz...bi dediğiniz,öteki dediğinizi  tutmuyor..bişey söyleyin de ona  göre  davranayım...böyle  üslübuna  dikkat et  falan...böyle  tehtit edici laflar  hoş değil...bidaha beni  tehtit etmesin o kişi..yoksa,o akşamki son uykusu  olur..sabaha,iç organlarını ordan-burdan toplarlar..yatak odasına kadar  girerim,uyanmaya  bşle  ömrü  yetmez...asker,polis,istihbarat  falan güvenmesin..nekadar kalabalım olursa,işim o  kadar kolay..hadi beni tutuklayıp kapadınız,ne  kadar  elinizde  tutabileceksiniz,o kapadıkları  yeri enkaza  çevirirrim..işkenceyle de  konuşmayacağımı  bilin..benim söyledikkerim tehtit değil,takadak yaparım,anlamaya  ömrü yetmez..o şişi veya beni  tehtit edecek adam,iyi  düşünsün...uzun lafın kısaı,masonların arasına katılmak,mason olmak ve faaiyetlerinize aktif olarak çalışmak  istiyorum..benim  tek  derdim bu...

---

Sayin *********,

Uslubunuz yonetim tarafindan uygun gorulmuyorsa degistirmek zorundasiniz. Burasi bir sokak yada kahvehane degil. Bulundugunuz ortamda kisilere Sayin diye hitap ederek sizli/bizli konusmaniz ve oldukca saygin bir uslup takinmaniz gereklidir.

Hickimsenin, ozellikle yonetimin sordugunuz sorulara yanit verme mecburiyeti yok. Sorulariniz yanitsiz kalabilir ve bu oldukca dogaldir. Sorularinizi sormadan once arama yaparak daha once forumda sorulup sorulmadigini arastirmalisiniz. Kisiler genellikle daha once bircok defa sorulmus ve yanitlanmis sorulari yanitsiz birakiyorlar.

Mason olmaniz konusunda bu site uzerinden ise size hicbir kisisel yardim sunulmayacaktir. Bu konu, kabul etmis oldugunuz uyelik basvurusunda, rapor ettiginiz baslik icerisinde ve sitenin diger sayfalarinda acikca ve defalarda belirtilmistir. "Nasil Mason Olunur?" sorusunun yaniti ise forumda bircok defa verilmistir. Arama yaparak bulabilirsiniz. Ancak sizinde soylediginiz gibi "tek derdiniz" Mason olmaksa uyeliginizin silinmesi en dogrusu olacaktir.

Forum icerisinde faaliyet gostermeyen uyelikler silinecektir. Dogru. Bir ziyaretci olarak forum icerigini zaten goruntuleyebilirsiniz. Arama yaparak sorulariniza yanitlar bulabilirsiniz. Uyeligin nedeni, foruma katilimda bulunmaktir. Katilimda bulunmayan uyelikler silinecektir.

Diger tehtitvari zirvalari arsivlere kaldiriyor ve ise suan icin cezalandirmiyorum. Herkese verilmesi gerektigini dusundugum 2. bir sans sunuyorum. Forumdaki uyeliginizi ve katiliminizi devam ettirebilirsiniz. Bulundugunuz platforma uyum saglayamadiginiz tekrar gozlemlendigi durumda uyeliginiz silinecektir.

Ben kisisel olarak forumun ic yapisi ile pek ilgilenmiyorum. Uye ve forum ici yonetimi diger yoneticiler yapmaktadir. Dolayisiyla konu ile ilgili imzamda da belirtildigi uzere diger yoneticiler ile gorusebilir, onlardan daha detayli bilgiler alabilirsiniz.

Saygilarimla

---

kahvahane  olmadığını  söylemişsiniz,o  zaman  sizde bir-birimizle,karşılıklı  olarak  adam gibi  konuşalım....cevap  verme  zorunluluğu olmadığını  söylemişsiniz....neden  zorunda  değilsiniz,çok mu mühim insanlarsınız,yoksa karşınızdaki  ni insan  yerine mi koymuyorsunuz..tek  derdin  masom olmaksa  sileriz  demişsiniz..o  zaman  diğer mason olanlar nasıl mason oldu,onların  derdi ne madem,o mason olanların  derdi mason  olmak   değil  mi  madem,onlar nasıl mason  oldu öyleyse...sizin derdiniz   paramı ,ben zengin  biri  değilimim diye mi insan yerine konmuyorum...her  istediğim   topluluğun içine  rahatça  girip-çıkabilen  bir insanım...alevi  dernekleri,terör  örgütleri,siyasi  bütün oluşumlar,bütün siyasi partiler...hepsinin arasına rahatça  girip-çıkabilen bir insanım...heryerde  sözüm dinlenir,nazım geçer...bir siz  sorun  çıkarıyorsunuz.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 07, 2014, 12:53:13 ös
Yanıtla #672
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Gun ve Saat: Thursday 7th August 2014 09:41:40

D*****z D*******

TOYAK iş Merkezinden SAYIN Tenzile Erdoğanın oğlu SAYIN Tayyip Erdoğana SAYGILAR

Ben Kızılderilliyim , Avatar Filmi Çok Önemli , Strateji Avatar Filmi üzerine kurulu

Kızılderilliler ve Yerlilerlelerle  modern Dünya arasındaki Savaşı anlatıyor Avatar Filmi

Sun Tzu Savaş Sanatı Önemli

Canım Apaçilere Kurban olsun Mevzu Vatansa Gerisi Teferruattır

TÜRK MİLLETİNİN KARAKTERİ YÜKSEKTİR

TÜRK MİLLETİ ÇALIŞKANDIR

TÜRK MİLLETİ ZEKİDİR Gazi Mustafa Kemalin Sözlerinden alıntı

Türkiye Birleşik Devletlerinin Bilgilerine Arz ederim

Bodrum Akçabük Akyarlar KARDAK TÜRK ADASIDIR

Kıbrıs Türk Devletini Tüm Dünya Tanıyacak Rauf Denktaş

Kürtler Türk Koludur Türkiyenin Heryerinde Batısında Güneyinde rahatça yaşarlar Et ve Kemik gibiyiz Türk ve Kürt , Kürtler Türk Koludur , Kürdistan ve Mezapotamya olarak isimlendirilen Bölge Türk Toprağıdır. Zebra

Türk Devleti Bölünmemelidir Birlikten Kuvvet Doğar

Nevruz Bayramınız Kutlu olsun.

Ermenistan işgal ettiği Topraklardan çekilecek ve mutlaka Diğer Türk Devletleriyle Kara Sınırımız olacaktır .Azerbeycan Kazakistan Özbekistan ve Diğerleriyle

Hazar Denizi Türk Gölüdür

Komserim Toyak iş Merkezinden SAYGILAR

Trabzon Emniyet Müdürlüğüne Saygılar

Muhammed akrabalarıyla evli Ensest bir insandı

Euzu lar Elf ler Ufo lar Üç Harfliler Cin ler Dedelerimizi Ecdadımızı kandırmışlar

Kuran Cin Suresi Hepsi Yalan

Çölde size oruç tuturmazlar Çölde Sizi susuz bırakmazlar

Cehennem sonsuza kadar değildir ateşte yakma Cezası Sonsuza Kadar Değildir Çok Kötülerin Fişini çekiyorlar

4 Kadınla evliliğe izin verilmiyor Çok evlilik sebebiyle Travestilik ve Lezbiyenlik artıyor

Muhammed çocuk yaştaki ayşeyle evliydi Toyak iş Merkezinden Soruyorum Ayşen Gruda ilemi Gurur Duyacaksınız

Harem Kurmak Haramdır

Artvin Şavşatlı Hopa

Tanzıyı Tenzih ederim

3 Eczane Aydede Operatör Melek Abiler

Annem Eczacı Nuran Dursunoğlu

Yıldırımları üzerine çeken paratonerli Deniz feneri

Dedikodunun zararından Tanrıya sığınırım

Hz isa Tanrının oğlu değildir insandır

Hıristiyan Din adamlarının evlenmesinde sakınca yoktur

Evrimcilere Hatırlatmalar

Şempanzeden Gelmedik

Yumurtamı Tavuktan Çıkmıştır yoksa Tavukmu yumurtadan ve Erkek Tavuk Horoz

Deniz Dursunoğlu ve Melek Abiler

Transformers OPTIMUS PRIME ,  Dinazor Terbiyecileri

Mandel Zoom

Rüya Net internetten Milyonlerca Kez Büyüktür

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Aklen ve Nuren Tanrıya Sığınırım

istanbul Şirinevler ve izmit Şirintepe Öğretmen Evleri (Öğretmen Selim Kaya Dedem)

U Dönüşü Siz Batmansiniz ve Siz Tarkansınız

Mr Spak Size çok Değer veriyorum

Akvaryum Filtresi

Alman Disiplini

Batman jokeri delirtmek istiyor

Beni delirtmek isteyenlerden Tanrıya sığınırım

Müslümanlar Bize Besmele çekti  Hıristiyanlarda afaroz etti.

Vatikan afaroz etmedi. VATİKAN dakileri suçlamıyorum Bizi savunsalar Başları Büyük Belaya girecek.

Deniz Smurf Hulk Mandel Zoom

Şaban ALMAN DİSİPLİNİ

Mandel Zoom Mikroskop Mıknatıs Kutupları Denge E=mc2 t=yalnız

yalnız çalışırım insanlarla görüşmem Smurf Hulk ALMAN DİSİPLİNİ

Ben Operatör Melek Abilerle Omnitrix'e Uyum Sağlayabiliyorum Fakat Matrix Bana Büyük geliyor
 Matrixte Dengede Durmak Zor. Neo gibi olamıyorum .There is No Spoon gibi Düşünmeliyim gittikçe zorlaşıyor

Omnitrix Benten Alien Force OPERATÖR MELEK ABİLER

Operatör Melek Abiler remote control model helicopter satellite

Ceday Yoda ya Güveniyorum Bu isimde Tanrının isimlerindendir Yehova , Elohim, Elyon gibi

Beni ve ailemi  insanlar insanlıktan kovduğu için ve Bizi Delirtmek istedikleri için Sorumlu ve Mükellef Değiliz Çünkü Deliler Sorumlu ve Mükellef değildir Benim Sorumluluğum artık bizi Yüce insanlık Nurundan Kovan insanlara değil Bundan Sonra Aynı Disiplinle Sorumluluğum Tanrıyadır madem bizi delirtmek istiyorsunuz

Alman Disiplini

Bana Büyük bir işkence yapıldı özellikle psikolojik

Bizi Yüce insanlık Nurundan kovan insan medeniyetinden Tanrıya sığınırım, Siz insanlar Afrikadaki Aslanlar ve Kaplanlar gibisiniz Bense korkak bir fareye dönmeye başlıyorum

Araplarada  Dubai Selamlar Mutlu Huzurlu Bir gelecek Arapları bekliyor

U Dönüşü Siz Batmansiniz Siz Tarkansınız

Kimden: D**** D****** <uzaylid*******@gmail.com>

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 07, 2014, 01:54:46 ös
Yanıtla #673
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Live long and prosper.

Ağustos 07, 2014, 02:31:01 ös
Yanıtla #674
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Şempanzeden Gelmedik

Kafası karışık yarı vahim vak'a

« Son Düzenleme: Ağustos 07, 2014, 02:36:20 ös Gönderen: Dor »
"Bu ıssız dağları, şükranlarını dile getirmeksizin terk edemezsin"

Ağustos 07, 2014, 03:53:34 ös
Yanıtla #675
  • Aktif Uye

D*****z D*******

TOYAK iş Merkezinden SAYIN Tenzile Erdoğanın oğlu SAYIN Tayyip Erdoğana SAYGILAR

Ben Kızılderilliyim , Avatar Filmi Çok Önemli , Strateji Avatar Filmi üzerine kurulu

Kızılderilliler ve Yerlilerlelerle  modern Dünya arasındaki Savaşı anlatıyor Avatar Filmi

Sun Tzu Savaş Sanatı Önemli

Canım Apaçilere Kurban olsun Mevzu Vatansa Gerisi Teferruattır

TÜRK MİLLETİNİN KARAKTERİ YÜKSEKTİR

TÜRK MİLLETİ ÇALIŞKANDIR

TÜRK MİLLETİ ZEKİDİR Gazi Mustafa Kemalin Sözlerinden alıntı

Türkiye Birleşik Devletlerinin Bilgilerine Arz ederim

Bodrum Akçabük Akyarlar KARDAK TÜRK ADASIDIR

Kıbrıs Türk Devletini Tüm Dünya Tanıyacak Rauf Denktaş

Kürtler Türk Koludur Türkiyenin Heryerinde Batısında Güneyinde rahatça yaşarlar Et ve Kemik gibiyiz Türk ve Kürt , Kürtler Türk Koludur , Kürdistan ve Mezapotamya olarak isimlendirilen Bölge Türk Toprağıdır. Zebra

Türk Devleti Bölünmemelidir Birlikten Kuvvet Doğar

Nevruz Bayramınız Kutlu olsun.

Ermenistan işgal ettiği Topraklardan çekilecek ve mutlaka Diğer Türk Devletleriyle Kara Sınırımız olacaktır .Azerbeycan Kazakistan Özbekistan ve Diğerleriyle

Hazar Denizi Türk Gölüdür

Komserim Toyak iş Merkezinden SAYGILAR

Trabzon Emniyet Müdürlüğüne Saygılar

Muhammed akrabalarıyla evli Ensest bir insandı

Euzu lar Elf ler Ufo lar Üç Harfliler Cin ler Dedelerimizi Ecdadımızı kandırmışlar

Kuran Cin Suresi Hepsi Yalan

Çölde size oruç tuturmazlar Çölde Sizi susuz bırakmazlar

Cehennem sonsuza kadar değildir ateşte yakma Cezası Sonsuza Kadar Değildir Çok Kötülerin Fişini çekiyorlar

4 Kadınla evliliğe izin verilmiyor Çok evlilik sebebiyle Travestilik ve Lezbiyenlik artıyor

Muhammed çocuk yaştaki ayşeyle evliydi Toyak iş Merkezinden Soruyorum Ayşen Gruda ilemi Gurur Duyacaksınız

Harem Kurmak Haramdır

Artvin Şavşatlı Hopa

Tanzıyı Tenzih ederim

3 Eczane Aydede Operatör Melek Abiler

Annem Eczacı Nuran Dursunoğlu

Yıldırımları üzerine çeken paratonerli Deniz feneri

Dedikodunun zararından Tanrıya sığınırım

Hz isa Tanrının oğlu değildir insandır

Hıristiyan Din adamlarının evlenmesinde sakınca yoktur

Şempanzeden Gelmedik

Yumurtamı Tavuktan Çıkmıştır yoksa Tavukmu yumurtadan ve Erkek Tavuk Horoz

Deniz Dursunoğlu ve Melek Abiler

Transformers OPTIMUS PRIME ,  Dinazor Terbiyecileri

Mandel Zoom

Rüya Net internetten Milyonlerca Kez Büyüktür

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Aklen ve Nuren Tanrıya Sığınırım

istanbul Şirinevler ve izmit Şirintepe Öğretmen Evleri (Öğretmen Selim Kaya Dedem)

Mr Spak Size çok Değer veriyorum

Akvaryum Filtresi

Alman Disiplini

Batman jokeri delirtmek istiyor

Beni delirtmek isteyenlerden Tanrıya sığınırım

Müslümanlar Bize Besmele çekti  Hıristiyanlarda afaroz etti.

Vatikan afaroz etmedi. VATİKAN dakileri suçlamıyorum Bizi savunsalar Başları Büyük Belaya girecek.

Deniz Smurf Hulk Mandel Zoom

Şaban ALMAN DİSİPLİNİ

Mandel Zoom Mikroskop Mıknatıs Kutupları Denge E=mc2 t=yalnız

yalnız çalışırım insanlarla görüşmem Smurf Hulk ALMAN DİSİPLİNİ

Ben Operatör Melek Abilerle Omnitrix'e Uyum Sağlayabiliyorum Fakat Matrix Bana Büyük geliyor
 Matrixte Dengede Durmak Zor. Neo gibi olamıyorum .There is No Spoon gibi Düşünmeliyim gittikçe zorlaşıyor

Omnitrix Benten Alien Force OPERATÖR MELEK ABİLER

Operatör Melek Abiler remote control model helicopter satellite

Ceday Yoda ya Güveniyorum Bu isimde Tanrının isimlerindendir Yehova , Elohim, Elyon gibi

Beni ve ailemi  insanlar insanlıktan kovduğu için ve Bizi Delirtmek istedikleri için Sorumlu ve Mükellef Değiliz Çünkü Deliler Sorumlu ve Mükellef değildir Benim Sorumluluğum artık bizi Yüce insanlık Nurundan Kovan insanlara değil Bundan Sonra Aynı Disiplinle Sorumluluğum Tanrıyadır madem bizi delirtmek istiyorsunuz

Alman Disiplini

Bana Büyük bir işkence yapıldı özellikle psikolojik

Bizi Yüce insanlık Nurundan kovan insan medeniyetinden Tanrıya sığınırım, Siz insanlar Afrikadaki Aslanlar ve Kaplanlar gibisiniz Bense korkak bir fareye dönmeye başlıyorum

Araplarada  Dubai Selamlar Mutlu Huzurlu Bir gelecek Arapları bekliyor

U Dönüşü Siz Batmansiniz Siz Tarkansınız

Kimden: D**** D****** <uzaylid*******@gmail.com>

:D

Adequatio intellectus et rei

Ağustos 07, 2014, 04:17:37 ös
Yanıtla #676
  • Aktif Uye

Okuduktan sonra kısmi felç geçirdim sanırım.
Ölü Gibi Sessiz...Mezar Gibi Ketum...

חמישים אחוזים חמישים אחוזים בולגרי של יהודים....!!! O:

Ağustos 07, 2014, 05:14:47 ös
Yanıtla #677
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Ben bildim, bu adam Mustafa TOPALOĞLU gibi bir uzaylı, tamamen şifreli konuşuyor.

Şifrenin çözülmesi durumunda tüm dünya düzeni, evren yasaları, entropy, entalpy, yaratılış, vb. tüm gizem aydınlanacak. Haydi hep beraber şifreyi çözmeye.

Saygılarımla,
Madem yersizlik alemi aslım
Artık bana tek bir şey düşecek
Yücelip aslıma gitmek

Ağustos 07, 2014, 10:37:39 ös
Yanıtla #678
  • Uzman Uye

audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ağustos 08, 2014, 08:23:43 öö
Yanıtla #679
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Boyut  ve zaman mekan kavramı, uzayda zaman yayılırken çarptığı şey ne kadar büyük ve yerçekimi ne kadar yüksek ise o kadar esniyormuş.  :'(

Özgür olmak istiyorsan yargılama, yüce yaratan bana şeyleri yaratıldığı gibi görebilmeyi sağlasın ...

Saygılarımla,
Madem yersizlik alemi aslım
Artık bana tek bir şey düşecek
Yücelip aslıma gitmek