Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Zihin Kontrolü  (Okunma sayısı 15886 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kasım 09, 2011, 10:21:29 öö
Yanıtla #20
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Hz.isa ne güzel demiş gerçekleri bilmek seni özgür kılacaktır.

Sevgili amonra sanırım senin özgür olmaya ihtiyacın var hemde haddinden fazla sende dene istersen tadına doyum olmuyor,bak o zaman cahil cesaretinden eser kalmıyacak bir söz söylerken akıl dışı bir laf etmekten korkar olacaksın.Lütfen çok değil azıcıkta olsa akıl.Ha bir de önlüksüz mason nasıl oluyormuş tam anlamadım.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Kasım 09, 2011, 10:56:05 öö
Yanıtla #21
  • Ziyaretçi

programı izledim verdiğiniz video linkindeki , açıkçası pek şaşırmadım fakat bir bilim adamının bilimsel bir konuyu din kitabına bağlamasını manidar buldum...
bana göre zihin kontrlü var , National Geographic Channel'da bir program var "Köpeklere Fısıldayan Adam" şeklinde o programda köpeklerin kişilikleri ve zihinlerine nasıl müdahale edilebileceğinden bahsedilmekte , bana göre zihin kontrolü mümkün fakat sağlam psikolojiye ve zeki bir beyini etkilemelerinin kolay olmayacağı kanısındayım, bunun için psikoloji kullanmak mümkün bu sağlam zihin yapısını yıkmak için ise, bazı kimyasallara ihtiyaç duyabilirler...
gündelik hayattada zihinsel müdahale olayı gerçekleştirilebilir, mesela, "sen benim kim olduğumu biliyormusun ? haddini bil"
normalde insanlara hizmet için orda olan bir insanın bu tarz yaklaşımlarla görevlerini kötüye kullanabileceklerini ima edip zihinlerinize müdahalede bulunma durumu ...
herhangi bir yaptırım uygulamadan sizi kontrol altına almaya çalışma durumu... fiziksel bir güç göstermeden zihne müdahaleyle insanların hal ve hareketlerine hiç fiziksel kayıp vermeden müdahale durum olarak çeşitlendirmek mümkün...
yada ciddi bir meseleyi makaraya almak buda bir nevi zihin kontroldür,
çalışanlara inek vb.. isimlerin takılmasından tutunda bunun örnekleri çok fazladır , psikolojik harp teknikleri diye tabir edilen düşmanı psikolojik olarak yıkmaya yönelik tutarlı psikolojik hareketler çeşitli grouplar tarafından kullanılmakta ,
büyü yada farklı metafiziği kullanan sistemlerle bir insana yön verebilmek mümkünmüdür ? sorusu bambaşka bir sorudur , fakat elimizde deneysel herhangi bir veri bulunmadığından bir şey dememiz pek mümkün görünmüyor...
hobby olarak zamanında bende bu tarz konularla ilgilenmiştim hermitik kabbalah vs.. eski dinler ve inanç şekilleri gerçektende dikkat çekicidir bazen paralellik sağlar günümüze...
gerçekten geniş bir konu fakat masonların hepsinin bu tarz konularda eğitimin olup olmadığını bilemem , bana göre masonluk dünyayı daha iyi ve dürüst bir yer haline getirmek için gösterilen çabadır... bunu şeytani örgütlere bağlamak bana doğru gelmiyor,

Saygılarımla,
418

Kasım 09, 2011, 03:45:57 ös
Yanıtla #22
  • Ziyaretçi

Sayın 418 yazdıklarınız mantıklı. İşin ehli olmayanlara büyü gibi konular saçma dursa da insanları büyü ile kontrol ya da etki altına almak mümkün. Örneğin günümüze kadar gelmiş bir adet vardır büyü ile bir erkeği cinsel açıdan kadınlaştırabilir ve neticede de karısından ayırabilirsiniz. Dini ritüellerle korunmayan kişileri cinler ele geçirebilir, örneğin iffetli bir kadını hiperseksüel yapabilirler ya da tam tersi aseksüelleştirerebilirler kısacası bir şeytani ele geçirilme. Komplo teorilerinde adı geçen monarch projesinde örneğin hollywood yıldızlarının oynadıkları kült karakterlerin aslında yaşayan bir cin olduğu ve film çekiminde bu cin tarafından ele geçirildikleri iddiası beni çok şaşırtmıştı.

Fakat bu gibi konularda istihbarat verileri paylaşılmadığı için büyücülük ile yapılan denemelerin dozu ve kitlelere etkisini sorgulama şansımız olmuyor. Yani örnek veriyorum istanbul gibi milyonlarca insanı etkileyebilecek bir dozu var mıdır büyünün?

Aynı mantıkla fiziksel olarak elektonik cihazlar yordamıyla yapılan ele geçirilmenin dozu nedir? Kitlesel bir ele geçirilme mümkün müdür bu ölçekte bir cihaz yapılmış olabilir mi? Benim merak ettiğim budur. Eğer bu gerçekleşmiş ise savaşların kansız bir çizgiye çekilebileceği fakat neticede insanı insan yapan özgür iradenin yok oluşunu yaşayacağız gibi duruyor.

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Kasım 09, 2011, 04:14:21 ös Gönderen: Masor1976 »

Kasım 09, 2011, 04:16:30 ös
Yanıtla #23
  • Ziyaretçi

afrikadaki şuan hatırlayamıyorum kabilenin ismini zombie tarzı insanları  zihin kontrolü ile kontrol etmeye çalışıyormuş kabile büyücüsü , (belgeselde izlemiştim) bilim adamları bu efsanenin doğru olup olamıyacağını incelemiş sonunda bir deniz canlısının zehrinin kullanıldığını tespit etmişler çeşitli karışımlarla ve hipnoz yardımı ile olduğunu tespit edebilmişler...
bazı temel fizik yasaları daha evvelden büyü olarak çevredeki insanlar tarafından yargılanmıştır...

Kasım 09, 2011, 05:57:49 ös
Yanıtla #24
  • Ziyaretçi

Sayın 418 bence de büyü de dahil her metafizik mevzunun bilimsel bir açıklaması bulunabilir. Bu gibi konular bu konularda profesyonellik gerektiriyor konuşabilmek için ve sözlerimiz afaki kalıyor ister istemez.   Teorilerdeki ortak noktaları birleştirince aslında filmlerde gösterilen büyücülük ritüellerinin saçma olmayacağı izlenimi bırakıyor. Eğer videoları izlediyseniz orada dikkatinizi çekmiştir. Bir hava alanında sizin isminizi anons ediyorlar ve sadece siz duyuyorsunuz bu teknoloji denenmiş deniliyor. Parmak izi gibi sadece size ait bir metafizik adres olabilir. Büyücülerin büyü yapacakları kişilerin saç teli, tırnak vb. gibi vücut parçalarına gereksinim duyduklarını filmlerde görüyorduk. Bu parçalar kişinin adresini elde edebilmek için kullanılan bir yöntem olabilir büyücülerce. Bunun istihbarat örgütlerince bir aletle adresinizi elde edebildikleri ve dünyanın diğer ucundan sadece size ses gönderebildikleri iddiaları vb. büyücülüğün artık elektronik cihazlarla da yapılabileceği izlenimi doğuruyor.

Zihin kontrolü ve monarch projesinden bahsetmişken uzun bir komplo teorisi video serisi fakat bana en çarpıcı gelen bölümünü paylaşmak istiyorum.

Müzik Endüstrisi Deşifre (Monarch Projesi) (15/17)

Kasım 09, 2011, 07:31:36 ös
Yanıtla #25
  • Ziyaretçi

Sayın Masor1976,

Görüntüyü izledim, dünya üzerinde 7 milyar insan yaşıyor yaklaşık olarak bunların bir kısmının depresyona girmesi normal bir durum insanların ünlü olması durumu değiştirmez , dediniz ses olayı kara sesdir bilimseldir bir insana kara ses verilerek işitmesi sağlanabilir... istihbarat örgütlerinin işi gücü yok normal vatandaşlara ses gönderme gibi bir vazife seçmeleride ayrı bir konu ... dövme olayına gelince adamın hoşuna gitmiştir yaptırmış olamaz mı ?

Kasım 09, 2011, 08:59:38 ös
Yanıtla #26
  • Ziyaretçi

Sayın 418 aslında video serisini baştan sona izlemek lazım. Bunlar iddialar.. Ve bu iddialar, bu tarz gizli projelerde yer alan insanların vicdanlarına yenilerek yaptıkları itiraflardan edinildiği iddia ediliyor. Aksi taktirde ben 40 yıl düşünsem aklıma gelmez şahsen.

Bu projedeki denekler çocukken özellikle ensest tecavüze uğrayan çocuklardan oluşuyor. Bu çocukları alıp çeşitli extra işkencelerden geçirerek bir avatar haline getiriyorlar. Cinler bu kişileri avatar olarak kullanıyorlar. Aksi taktirde fiziksel yaşamda şeytan ve cinlerin bir hükmü yoktur yani filmlerde olduğu gibi bardağı yerinden oynatamaz kapı açıp kapatamazlar. Bu tarz deneyimi olanlar halusinasyon görüyor olabilirler. Bu videodaki iddialara göre jack sparow adlı cin johnny depp'in vücudunu kullanıyor. Benzer şekilde Britney Spears gibi yıldızlar da birer avatardan ibaretler. Tabiki komplo teorisyenleri daha ileri giderek dünya liderlerini ve ekonomi devlerini avatar olarak lanse etme çabasıyla dünyayı şeytani bir hükümdarlığın idare etme çabasını lanse etmeye çalışıyorlar.

Tüm dünyayı etkilemek için geliştirilen proje ise tv ve medyayı kullanarak yapılıyor. Programlamanın sağlam olabilmesi için çocukken aşılama yapmak gerekiyor. Bu nedenle özellikle çizgi filmlerle, dizilerle, sinemalarla ve özelikle yeni çıkan 3d gözlüklerle zihin kontrolü için gereken ön hazırlık sürüyor. İddialar kısaca bu tarz şeyler.

Aklıma bizim mahalledeki bir cami imamı geldi. Ben çocukken mahallemizde küçük bir cami vardı hocasını lakabı deli hocaydı. Bazen cumaya giderdim ordan anımsadığım kadarıyla cinlerle haşır neşir bir hocaydı. Onun iddiasına göre romatizma bir tür cin çarpmasıdır. Gece dışarıya kirli su atmak, küle basmak gibi nedenlerle insanların çarpılması... Ki romatizmanın tıpta sabit bir açıklaması ve tedavisi yoktur. Bir diğer önemli husus da insan ilişkileriyle ilgili örneğin karı koca ve çocuklar arasındaki anlamsız gerginliğin kavgaların nedeni de ele geçirilme yani bir avatara dönüşmekden dolayı iddiaları..

Bu gibi mevzular günlük yaşamda her kezi ilgilendirdiği için ister istemez insanın dikkatini çekiyor.

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Kasım 09, 2011, 09:07:34 ös Gönderen: Masor1976 »