Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: stonememo  (Okunma sayısı 36945 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nisan 13, 2008, 06:58:09 ös
Yanıtla #120
  • Ziyaretçi

Sn.Santander kendisini onceden tanidiginizi soylediginiz kisinin bu duruma girmesi hakkinda yakin zaman icinde mi bilgi sahibi oldunuz?Gerci daha once olsa idiniz ben eminim ki bunu daha once belirtirdiniz,,,
Peki siz nasil ogrendiniz kisinin bu adresleri kullandigini ?

Yeni öğrendim bende..

Nisan 13, 2008, 08:59:04 ös
Yanıtla #121
  • Ziyaretçi

Yanlis anlamayiniz sorgulamak amacimda haddimde degil,nasil ogrendiniz ?

Nisan 14, 2008, 12:38:41 ös
Yanıtla #122
  • Ziyaretçi

kendisiyle konuşuyodum şimdi beni silmiş..

Nisan 14, 2008, 05:01:20 ös
Yanıtla #123
  • Uzman Uye

Şu soruşturmadan ayrıntılı bilgisi olan var mı ?
''Kızıl elmada buluşalım''

Nisan 14, 2008, 05:03:53 ös
Yanıtla #124
  • Ziyaretçi

Yakında bayrampaşaya ziyarete gideriz lucky'yi :) temiz iç çamaşırı elma portakal falan da götürürüz :D

Nisan 14, 2008, 05:33:59 ös
Yanıtla #125
  • Uzman Uye

Luckyeye foruma girmediğini ve herkesi sildiğini söylerek beni de sildi kendisinden.Kendisini mite sokmasını isteyenler mason yapmasını isteyenler ve hatta össyi kazandırmasını isteyenler olmuş herhangi bir şekilde hiç bir ümit vermemesine rağmen bu tür saçma isteklerde bulunanlara red cevabı verince tavırlarının değiştiğini, burada çok farklı konuştuğunu söyledi ve birine verdiği söz sebebiyle beni de listesinden sildi. Allah kolaylık versin kendisine.

Nisan 14, 2008, 05:37:50 ös
Yanıtla #126
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Luckyeye foruma girmediğini ve herkesi sildiğini söylerek beni de sildi kendisinden.Kendisini mite sokmasını isteyenler mason yapmasını isteyenler ve hatta össyi kazandırmasını isteyenler olmuş herhangi bir şekilde hiç bir ümit vermemesine rağmen bu tür saçma isteklerde bulunanlara red cevabı verince tavırlarının değiştiğini, burada çok farklı konuştuğunu söyledi ve birine verdiği söz sebebiyle beni de listesinden sildi. Allah kolaylık versin kendisine.

Askeri liseleride kazandırabılıyorsa...O Güzel...Tabiki saka,ortamın yumusaması acısından bir saka..
Taslar yerine oturabilecek mi ? İnşaasına basladıgımız yapı nasıl olur da yarım kalır ..

Nisan 14, 2008, 05:40:30 ös
Yanıtla #127
  • Ziyaretçi

Alaaddin milletin sözcülüğünü yapmak sana mı kaldı?Bu arkadaş dünyanın en yalan konuşan insanlarından biridir sürekli kendisinin ne kadar büyük olduğunu anlatır durur bende bi gün dedim ki o zaman beni mason yap da göreyim..Bi gün gelir başbakanla görüştüm der bi gün cumhurbaşkınınla tavla oynar.. Olay budur yani yukarda mason işinde kastettiği benim

Nisan 14, 2008, 05:42:45 ös
Yanıtla #128
  • Uzman Uye

Ben sizi karşıma almak istemedim Sn. Santander bana bunları söyledi gitti. Kusura bakmayın.

Nisan 14, 2008, 05:44:14 ös
Yanıtla #129
  • Ziyaretçi

alın size yeni bir adres daha bu da o şahsın

Emniyet Istihbarat ([email protected]) adına [email protected]