Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Shemuel  (Okunma sayısı 36966 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 06, 2007, 06:14:45 öö
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin Uyeler,

"Shemuel" uye isimli kisi, Masonluk sirlari oldugu idda edilen bazi rituel kisimlarini, art niyet dahilinde foruma yazmasindan dolayi 3 gun icin forumdan uzaklastirilmistir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 06, 2007, 09:19:21 öö
Yanıtla #1
  • Ziyaretçi

Sayin Uyeler,

"stonememo" isimli uyenin, bir Masonik gizliligi art niyet dahilinde, forum icerisinde yayinlama cabasi olmustur. Uyeligi silinmistir.

Saygilarimla

Her forum uyesinin "Forum Kurallari" ni okudugu varsayilir. Bu kurallarin herbirine ayri yaptirimlar uygulanmaktadir. Yanliz asla tolerans gosterilmeyecek olan bazi kurallarin, bilerek ve art niyet dahilinde cignenmesi; ikaz edilmeden ve aciklama yapilmadan uyeliginizin silinmesine neden olur.

Forum Kurallari

Sayin Uyeler,

"Shemuel" uye isimli kisi, Masonluk sirlari oldugu idda edilen bazi rituel kisimlarini, art niyet dahilinde foruma yazmasindan dolayi 3 gun icin forumdan uzaklastirilmistir.

Saygilarimla

??? ??? ??? ???

(Bu yorum değil sadece meraktan sordum fark ne diye :) )

Temmuz 06, 2007, 09:31:42 öö
Yanıtla #2
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin LuckyEye,

Shemuel uye isimli kisi, 6 aydan fazladir forumda bulunan ve bircok dini, bilimsel katkilari olmus bir uyedir. Suana kadar buna benzer bir hatasi olmadigi gibi, tartismalarda dahi sayginligini ve seviyesini korumustur. Bu yapilani, bir hata olarak kabul ederek uygulamayi hafiflettim. Sizde ayni hatadan dolayi forumdan uzaklastirilmistiniz ve suanda halen forumda (bircok farkli uye isimle ile) bulunmaniz, sizede yaptirimin tamamen uygulanmadigini gosterir. Bu yaptirimlarin amaci, cezalandirmak (intikam almak) degil, ogretmektir.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 06, 2007, 05:10:51 ös
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Sn.Mason
Dün sayın skoc riti üyesi beğefendi bana resmen terörist derken neden herhangi bir uyarıda bulunulmamıştır?Aynı şeyi ben yazsam anında ceza alırdım ama ne hikmetse falanca rite üye birisine hiç sesiniz çıkmıyor?

Bu siteyi yalnızca antimasonik yazılar yazanlar çirkinleştiriyor galiba :D Anlayana..
« Son Düzenleme: Temmuz 06, 2007, 05:14:54 ös Gönderen: Einsof »

Temmuz 06, 2007, 05:17:33 ös
Yanıtla #4

Sayin LuckyEye,

Shemuel uye isimli kisi, 6 aydan fazladir forumda bulunan ve bircok dini, bilimsel katkilari olmus bir uyedir. Suana kadar buna benzer bir hatasi olmadigi gibi, tartismalarda dahi sayginligini ve seviyesini korumustur. Bu yapilani, bir hata olarak kabul ederek uygulamayi hafiflettim. Sizde ayni hatadan dolayi forumdan uzaklastirilmistiniz ve suanda halen forumda (bircok farkli uye isimle ile) bulunmaniz, sizede yaptirimin tamamen uygulanmadigini gosterir. Bu yaptirimlarin amaci, cezalandirmak (intikam almak) degil, ogretmektir.

Saygilarimla

Sn. Einsof,

Yukaridaki alintida acikca goreceginiz uzere Sn. Mason konu ile ilgili gerekli aciklamayi yapmistir.

Saygilarimla,
Virtus junxit mors non separabit

Temmuz 06, 2007, 05:22:09 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Sayın Üstadım :)

Ben sublime isimli üyenin yazdıklarını kastettim..

Saygılar

Temmuz 06, 2007, 06:06:02 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Sn. Einsof, size ozelde de aciklamayi yaptim, isterseniz buraya tasiyayim ozeldeki aciklamalari ve sizin cevaplarinizi.

Sirf duygu somurusu yapmak icin mesajlar atmayiniz ;) Ozelden attiginiz mesajlar da sirf bu amacla yazdiginizi gosteriyor. Madem bu kadar takildiniz "terorist" lafina, isterseniz ozelden yadiklarinizi geceyim buraya. Siz teroristleri buyukleriniz olarak goruyorsunuz, onlari destekliyorsunuz da size (size gore yuce bir unvan olan) yakistirma yapilinca ACIK FORUM ORTAMINDA neden aliniyormus gibi davraniyorsunuz anlamiyorum.

Siz baskalarini her turlu seyle suclarken, koskoca irklara dinlere laflar soylerken hakaretler ederken size hicbir yaptirim uygulanmamasina bir sey demiyorsunuz da, ben sizin gurur duydugunuz bir unvani size soyleyince yaptirim bekliyorsunuz ::) Bu biraz duygu somurusu, ve hipokrasi olmuyormu? Ha, isime gelene gore gercekleri carpitirim benim hakkimdir derseniz, eyvallah ;)

Ayrica NEDEN soyledigimi de diger basliklarda detayiyla acikladim. Ayricae ger oyle degilse de yanilmisim kusura bakmayin dedim. Kendi cikarlariniz icin herseyi uzatmaniz ne kadar hos ::)

Bu konuyu uzatmanizin (duygu somurusu ve olayi carptirmaktan baska) hic bir anlami yok.  onuyu kapatmanizi tavsiye ederim. Cok memnun olacaksaniz ve GERCEKTEN rahatsiz olduysaniz soyledigimden buyrun, ozur dilerim ::)

Temmuz 06, 2007, 06:11:04 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Şimdi yukardaki duygu sömürüsü lafınızdan kasıt filistin ve Irak için yazdıklarımdan kaynaklanıyor..Ama siz küçük bi uyanıklık yapıp sanki ben size özelden duygu sömürüsü içerikli mesajlar atıyomuşum gibi göstermişsiniz..Çok zekisiniz ya Sn.Sublime..Bravo!Masonik zeka dediğin böyle olur..

Özrünüzü kabul ediyorum bi daha olmasın :)

Saygılar

Temmuz 06, 2007, 06:16:25 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Şimdi yukardaki duygu sömürüsü lafınızdan kasıt filistin ve Irak için yazdıklarımdan kaynaklanıyor..Ama siz küçük bi uyanıklık yapıp sanki ben size özelden duygu sömürüsü içerikli mesajlar atıyomuşum gibi göstermişsiniz..Çok zekisiniz ya Sn.Sublime..Bravo!Masonik zeka dediğin böyle olur..

Özrünüzü kabul ediyorum bi daha olmasın :)

Saygılar
Soylediklerimi carptirmayiniz... Ozelden soylediklerinizi de inkar etmeyiniz. Yukarida soylediklerim ozelde ayri forumda ayri soylediklerinizi kastediyor. Duygu somurusunden kasit, ozelde teroristleri buyukleriniz olarak gordugunuzu soylemeniz, burada ise rahatsiz olmus gibi gorunmeye calismanizdir. Sizin ozel konusmalari baskalarina tasima gibi huyunuz var, ama ben o kadar dusmeyerek burada aciklamadim diye soylediklerimi isinize gelen gibi carpitmayiniz.

Beni yalanci durumuna sokmaya calismakla kendinizi daha da dusuruyorsunuz. Madem durust bir Muslumansiniz, durust olun.  Konuyu da kapatin.

Temmuz 06, 2007, 06:20:10 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Şimdi, bana özelden gelen mesajları başkalarına yazdığım yolundaki tespitiniz,sizin benim Msn konuşmalarımı takip ettiğinizi gösteriyor..Bu konu burayı aşar..Özel hayatıma giriyosunuz ama umrumda değil isterseniz msn şifremi de veririm sorun değil yani..Merak ettiğiniz şeyleri cevaplayabilirim özel istihbarat faaliyetlerine gerek yok

Uzatmak istemiyorum..Saygılar