Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Kirlangic  (Okunma sayısı 4416 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ocak 04, 2008, 05:14:50 ös
  • Uzman Uye

Severim kendisini iyi kızdır :D
Uçmayı sever ve genelde sıcak bölgeleri tercih eder

Ocak 04, 2008, 05:29:42 ös
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Kırlangıcın Öyküsü

« Son Düzenleme: Ocak 04, 2008, 05:37:13 ös Gönderen: shemuel »

Ocak 04, 2008, 07:13:55 ös
Yanıtla #2
  • Uzman Uye

:'( :'( :'( :'( :'(

Gercekten cok duygulandimm, tesekkur ederim.

Ocak 04, 2008, 08:13:23 ös
Yanıtla #3
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Gerçeğin çölü

Şubat 25, 2008, 04:10:59 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

İyi bir satranç oyuncusu desem sanırım yanlış olmaz :)

Şubat 25, 2008, 07:37:28 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Hayran olunacak bir insan... Seçtiği kelimeleri, yazdığı cümleleri her okuduğumda bu ne güzel Türkçe demekten kendimi alamıyorum. Nadide ve sevilmeyi çok hak eden bir hanım... İyi ki varsınız, net ortamında da olsa iyi ki tanışma fırsatı bulabilmişim sizinle...
Can-ı gönülden, herşey o güzel gönlünüzce olsun Sevgili Kırlangıç...

Nisan 15, 2008, 03:44:50 ös
Yanıtla #6
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kırlangıç hanım galiba gurbette yaşayan ve İngilizcesi çok iyi olan bir  arkadaşımız, 20 li yaşların sonunda olduğunu tahmin ediyorum. Yahudi olduğu kesin. Bu yaşlarda yurtdışında yaşayan ve Yahudi olan bir bayanın (yahudileri tanıdığım kadarı ile) bekar olması zor. O yüzden, her ne kadar bu konuda bilgim olmasada kendisinin evli olduğunu yada ciddi bir ilişkisi olduğunu tahmin ediyorum. Şu ana kadar forumu gezdim, sizleri tek tek tanıdım. shemuel beyinde saygın davranışları ilgimi çekti. kırlangıç hanımın shemuel bey gibi olgun bir sevdiğinin olduğunu tahmin ediyor ve (her ne kadar belki hoşgörülmeyecek bir yakiştirma yapmiş olsamda) kendilerine mutluluklar, allahtan uzun ömürler diliyorum.
Kimse almasin seni, Yine bana kalasin

Nisan 15, 2008, 04:26:59 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Hanımefendinin yazılarını ve zekasını bende beğenirim lakin arasıra özellikle filistin-israil yorumlarında taraflı davrandığını görmek beni üzdü..Kendinizi bir tarafa çektiğinizde olayları objektif bir gözle yorumalama ihtimali kalmadığı gibi gittikce size saygı duyan insanların ilgisini de kaybedebiliyorsunuz iş taraftarlığa dönüyor çünkü ne yapsa iydir o kutsaldır mantığına dönüyor iş..Neyse özetle akıllı hanımdır severiz
« Son Düzenleme: Nisan 15, 2008, 04:32:01 ös Gönderen: Santander »

Nisan 15, 2008, 06:13:33 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Sayın Santander, Sevgili Kırlangıç' tan kökenini inkar edip tarafsız davranmasını bekleyemezsiniz. Abesle iştikal olur. Siz milletinizi bu durumda bir kenara atabilir miydiniz?

Nisan 16, 2008, 12:21:39 öö
Yanıtla #9
  • Aktif Uye

Ben kendisinin Filistin-İsrail konuları da dahil olmak üzere olabildiğince objektif ve genel anlamda akılcı bir kişi olduğunu düşünüyorum. Eskisi kadar dahil olmuyor foruma, keşke daha çok uğrasa.
Mea mihi conscientia pluris est quam omnium sermo