Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Blossom  (Okunma sayısı 16217 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 25, 2008, 03:04:28 öö
  • Uzman Uye

Forumumuzun nadide, nazike, narine cicek lerinden.  Doktora savunmasina butun forumu bekleyen uyelerimizdendir ayrica. Biraz fazla sevecenligi bazen basina bela oluyor dedigim uyedir. :-X Bosver, erkeklerin kokune kibrit suyu dokelim diye ayrica kendisini teselli ettigim bir uyemizdir.  :'( :'(

Muhabbetle
« Son Düzenleme: Şubat 25, 2008, 03:10:27 öö Gönderen: Kirlangic »

Şubat 25, 2008, 03:04:45 öö
Yanıtla #1
  • Uzman Uye

Ya bir sey soylemeden gecemeyecegim,  bri sey dikkatimi cekti. Sevgili Blossom sefkatli ana gibi, herkesi yolcu etmeden, butun forumdaki sayfalarin en altina yazan en sonuncu okuyucu olmayi ihmal etmeden uyumaya bile gitmiyor. Bilmiyorum bu bir tesaduf mu yoksa nedir ? :D

Muhabbetle...

:D
Sevgili tuana ve skullG, iyi geceler diliyorum sizlere. Yarın (bugün olmuş artık) görüşebilmek umudu ile...
Sevgilerimle,

ben dahi iyi geceler diliyorum...

Sevgi ve Saygılarımla
Teşekkür ederim, bilmukabele...

Şubat 25, 2008, 10:12:16 öö
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi

Forumumuzun nadide, nazike, narine cicek lerinden.  Doktora savunmasina butun forumu bekleyen uyelerimizdendir ayrica. Biraz fazla sevecenligi bazen basina bela oluyor dedigim uyedir. :-X Bosver, erkeklerin kokune kibrit suyu dokelim diye ayrica kendisini teselli ettigim bir uyemizdir.  :'( :'(

Muhabbetle
Teşekkür ederim Sevgili Kırlangıç, biliyorsunuz ne üzüldüm bu yazdıklarınız gidince... Doktora savunmam inşallah bir an önce biter, sıkıntı yapıyor artık :-\ Sevecenliğimin başa belada olduğu kesindir :D Siz beni iyi tanımışsınız, ne mutlu bana sizin gibi bir arkadaş kazandığım için... Son cümlelerinizde daha da hakılısınız, ne doğru cümleler bunlar... Hayranım size Sevgili Kırlangıç, ne diyebilirim ki...

Sevgilerimle,

Şubat 25, 2008, 10:14:55 öö
Yanıtla #3
  • Ziyaretçi

Ya bir sey soylemeden gecemeyecegim,  bri sey dikkatimi cekti. Sevgili Blossom sefkatli ana gibi, herkesi yolcu etmeden, butun forumdaki sayfalarin en altina yazan en sonuncu okuyucu olmayi ihmal etmeden uyumaya bile gitmiyor. Bilmiyorum bu bir tesaduf mu yoksa nedir ? :D

Muhabbetle...
:D Elimde değil, biri son birşey yazar ve belkide karşılık vermem gerekir diye genellikle son cümleyi bekliyorum ve ben yazıyorum :D Yani kimsenin kalbini kırmayayım diye uğraşıyorum :D
Sevgili Kırlangıç, çok teşekkür ederim bu sayfayı açtığınız için... Çok çok iyi ve güzellikler dolu kalplisiniz...

Sevgilerimle,

Şubat 25, 2008, 04:14:34 ös
Yanıtla #4
  • Ziyaretçi

Çok sevgilidir blossom :) İşlerine rağmen sürekli katılımda bulunma isteği seziyorum kendisinde :)
Bu arada Sevgili kirlangiç;
:-X Bosver, erkeklerin kokune kibrit suyu dokelim diye ayrica kendisini teselli ettigim bir uyemizdir.  :'( :'(
Muhabbetle
Bayanlar şu kibrit suyunu bir türlü dökemediler gitti :D

Şubat 25, 2008, 04:22:59 ös
Yanıtla #5
  • Ziyaretçi

Çok sevgilidir blossom :) İşlerine rağmen sürekli katılımda bulunma isteği seziyorum kendisinde :)
Bu arada Sevgili kirlangiç;
:-X Bosver, erkeklerin kokune kibrit suyu dokelim diye ayrica kendisini teselli ettigim bir uyemizdir.  :'( :'(
Muhabbetle
Bayanlar şu kibrit suyunu bir türlü dökemediler gitti :D
:D Masonik öğretiye ve buaralar Club of Rome' a okadar meraklıyım ki, işlerim olmasına rağmen foruma uğramadan edemiyorum :D Teşekkür ederim ayrıca güzel iltifatlarınız için...
Siz merak etmeyin Sn. galilei, ben yakında o kibrit suyunu da bulurum bu gidişle :) Yandınız :D

Şubat 25, 2008, 04:25:23 ös
Yanıtla #6
  • Ziyaretçi

Büyük bir merakla bekliyorum sevgili blossom :D

Şubat 25, 2008, 04:37:18 ös
Yanıtla #7
  • Ziyaretçi

Büyük bir merakla bekliyorum sevgili blossom :D
Bende bu araştırmacı ruhu olduktan sonra, onu da bulurum :D

Mart 04, 2008, 08:28:03 ös
Yanıtla #8
  • Ziyaretçi

Omrunuz boyunca Mutlu bir yasam surmenizi,olmeden once olebilmenizi ve Dunyaya geldiginiz gunu degil yeniden dogdugunuz gunu kutlamanizi umit ederek size istediginiz yasamin bahsedilmesini diliyorum.
  Nice yillara Sevgili Blossom

Mart 04, 2008, 08:39:33 ös
Yanıtla #9
  • Ziyaretçi

Omrunuz boyunca Mutlu bir yasam surmenizi,olmeden once olebilmenizi ve Dunyaya geldiginiz gunu degil yeniden dogdugunuz gunu kutlamanizi umit ederek size istediginiz yasamin bahsedilmesini diliyorum.
  Nice yillara Sevgili Blossom
Çok teşekkür ederim Sevgili bilmeliyimgalilei... Beni ne kadar çok mutlu ettiğinizi bilemezsiniz bu sözler ile... Forumda ilk kutlayan da siz oldunuz, ayrıca onun içinde çok teşekkür ederim... :)
Söylediklerinizin gerçek ve kalıcı olması dileğimdir...